Ubrania wędkarskie na deszcz

/ 4 odpowiedzi
Witam,koleżanki i koledzy, jak wasze połowy tego lata? Generalnie warunmki łowienia w rzekach kiepskie, a teraz znowu pogoda się popsuła, oziębiło się, leje i leje. Jak tak dalej pójdzie, to niedługo deszczowa jesień nas zastanie.
Muszę kupić jakieś ubranie przeciwdeszczowe oddychające lato-jesień, interesują mnie firmy 4F i Tandem Baits. Co o nich myśłicie? Geoff Anderson jest super, ale dla mnie zbyt drogi.
pozdrawiam
wirefree

U mnie rewelacyjnie trafiłem kilka miejscowek gdzie sa ryby i ich sie trzymam. Z tego co widze po nockach na odrze ludzie nosza ryby wiadrami i nie potrzebuja do tego ubran firmy 4F i tandem Baits.

:):):)

(2013/07/14 10:16)

mata-on

U mnie też bez szału... Wisła szaleje, choć ostatnio zaczęła się normować. Z rybą średnio, jakby się potopiła...
Ciut lepiej biorą na stawach. No cóż bywają i słabsze sezony. :) (2013/07/14 12:40)

tripod

Odra jest coraz lepsza od Wisły, z roku na rok. Zaczynam wam zazdrościć Odry.A z tymi ludźmi wynoszącymi ryby wiadrami trzeba coś zrobić, ukrócić to, bo i u was niedługo ryb zacznie brakować.
A co do wyników, wciąż nędza. Wygląda na to, że to lato będzie kiepskie do końca. (2013/08/04 07:09)

wirefree

Heh dla kogo kiepskie dla tego kiepskie, w odrze jest tyle uklei w tym roku ze wystarczy wlozyc cokolwiek zeby nabrac wody i bedziesz mial kilka rybek w tej wodzie. A jak jest ukleja to bedzie i szczupak i bolen i okon mial co jesc. pozostaje miec tylko nadzieje ze jakis mądry nie wleje znow do odry mazutu albo innej trucizny bo dzieki wlasnie takim specjalistom mielismy sciek zamiast wody przez długie lata.

(2013/08/04 10:56)