Ubiór na zimowe wędkowania

/ 15 odpowiedzi
Witam kolegów po fachu,
Mam do was pytanie jak się ubrać na ryby rano w listopadzie, wybieram się jutro z kolega rano na spinning około 6-6.30. I nie wiem jak się ubrać żeby nie było mi ani za gorąco ,ani za zimno. Nie posiadam odzieży termoaktywnej. 
Koledzy pomocy...
Jędrula


Góra skóra i BGS - Y ! (2013/11/10 13:24)

Artur z Ketrzyna


Nie posiadasz odzieży "termoaktywnej".

 Ale masz chyba ciuchy na jesień?

Musisz się ubrać odpowiednio do warunków atmosferycznych, i tak by było Ci wygodnie wędkować, jak też mógł bezpiecznie poruszać się na rybach. (2013/11/10 13:28)

juchasfish


ubiore raaczej, cienka długa bulzkę, na to krótki rekaw, bluze, i na to wszystko bluze z kapturem :P  (2013/11/10 13:29)

ryukon1975


Najważniejsze abyś nie wstał lewą nogą potem będzie już z górki.:)

 

(2013/11/10 13:31)

ryukon1975


ubiore raaczej, cienka długa bulzkę, na to krótki rekaw, bluze, i na to wszystko bluze z kapturem :P 


 

 

 

Na kaptur jeszcze czapkę.

 

(2013/11/10 13:32)

z@mela


Na takie listopadowe   wypady ubierasz sie  normalnie jak na listopad  czyli cieple ubrania ale nie jak tym z reklamy miszelin  raczej   nieprzemakalna chroniąca przed  wiatrem kurtka pod  to  bluza moze 
 a dól to  zalezy od wew cieploty ale  kalesony moga byc juz niezbedne z rana  do tego odp spodnie cieple skarpety i jakies kalosze  najlepiej z pianki.
Ważne zeby miec  dobrze zabezpieczony korpus i głowę  jak te 2 miejsca  sa cieple  to nie bedzie problemu z palcami u nóg i rąk :) (2013/11/10 14:10)

grzegorz not


Koniecznie kalesony a na nogi relaksy...:-)

(2013/11/10 14:12)

Bernard51


Ubiór na listopadowe poranki

wybieram się jutro z kolega rano na spinning około 6-6.30.

O 6,30 to nie jest poranek lecz świt i rano, a skoro nie wiesz jak się ubrać to sprawdż to kilka razy na sobie i po tym bez problemu  będziesz wiedział. A jak nie masz odwagi to śpij do 10 przynajmniej i patrz czy słoneczko świeci?

(2013/11/10 15:26)

wuran


mój ubiór na listopadowe poranki
- na cebulkę, lepiej zdejmować niż zmarznąć
a bardziej dokładnie
- mam odzież termiczna której używam na nartach, więc koszulka z długim rękawem i kalesony termiczne
- na to polar zapinany pod szyję
- na to kurtka narciarska
- na to kurtka z gore-tex'u z demobilu
- czapka / rękawiczki
- spodnie narciarskie lub zwykłe dżinsy a na to spodnie z gore-tex'u z demobilu

spodnie goretexowe i kurtkę kupiłem w sklepie internetowym za około 100 zł łącznie, sprawdzają się super, chronia od deszczu oczywiście w granicach rozsądku tj po godzinnym deszczu kurtka mmokra ale ja byłem suchy, w zapasie noszę także mała i lekką kurtkę przeciwdeszczową kupioną kiedyś w decathlonie, która po złożeniu mieści się do kieszeni.

Polecam także ogrzewacze do rąk, wg mnie  najlepsze takie na węgiel drzewny
  (2013/11/10 19:14)

Zielan


Ubierz się odpowiednio do zastanej temperatury na zewnątrz, na pewno będzie to poniżej 10 stopni.  A najlepiej wystaw nos na zewnątrz. Nie jesteś chyba małym dzieckeim co nie wie jak się ubrać. (2013/11/10 20:07)

Iras1975


Ubierz się odpowiednio do zastanej temperatury na zewnątrz, na pewno będzie to poniżej 10 stopni.  A najlepiej wystaw nos na zewnątrz. Nie jesteś chyba małym dzieckeim co nie wie jak się ubrać.


(2013/11/10 21:40)

Iras1975


Witam kolegów po fachu,
Mam do was pytanie jak się ubrać na ryby rano w listopadzie, wybieram się jutro z kolega rano na spinning około 6-6.30. I nie wiem jak się ubrać żeby nie było mi ani za gorąco ,ani za zimno. Nie posiadam odzieży termoaktywnej. 
Koledzy pomocy...


On nie zadaje idiotycznych pytań.. on wie. (2013/11/10 21:42)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ryukon1975


Dla takich którzy nie wiedzą jak się ubrać podstawą jest pampers, każda mama od tego zaczyna ubierać dziecko.

 :)

(2013/11/10 21:56)

przemo1980


Dla takich którzy nie wiedzą jak się ubrać podstawą jest pampers, każda mama od tego zaczyna ubierać dziecko.

 :)


Dobrze że minęły czasy pieluch tetrowych :))) (2013/11/10 22:05)

ryukon1975


Teraz jest wygoda.:)

(2013/11/10 22:15)