Zaloguj się do konta

Tytuł posta jest ważny - prośba o wpisywanie pełny

utworzono: 2010/07/07 12:42
Daddy

Koledzy każdy z nas chyba wie ze na forum można znaleźć wiele cennych informacji, jednak aby tak było trzeba wpisywać pełne tytuły postów. Zaobserwowałem że pojawia się dużo postów typu: POMOCY !!!, A MOŻE???, CO MYŚLICIE???. Starajmy się wpisywać pełne tytuły, to chyba nie takie ciężkie. Czy zgadzacie się ze mną ?? [2010-07-07 12:42]

pisaq

Zgadza się.
Na większości forów znajduje się coś takiego jak regulamin forum.
Tam znajdują się jasno określone zasady, w tym nazewnictwo tematów.
Tematy typu "POMOCY!!11" omijam szerokim łukiem. O ile praktyczniej byłoby dać tytuł "Spławik do bata".
Albo tagowanie! "[Pomoc] Spławik do bata", "[Pomysł] Nowy RAPR".

[2010-07-07 14:17]

Norbert Stolarczyk

Och Daddy ile ja tu już widziałem głupawych wpisów to głowa boli, lecz przyłączam się do Twojej opinii.
Nie możemy zapominać jednak że mamy ograniczone miejsce co do długości tytułu i watro to też wziąć pod uwagę.
Gdyby jednak ktoś z autorów wątku miał kłopoty z tytułem lub chciał go zmienić służę pomocą- mogę to zrobić.


[2010-07-08 06:11]

Godne zapamiętania............. [2010-07-08 12:18]

Moim zdaniem @Norbiko nawet powinieneś mając takie możliwości, uzupełniać, poprawiać lub podważać tytuł niepełny, błędny, nieuściślony zawierający nawet orta. Bo tak jak piszecie, to naprawde może zniechęcac do czytania i zabierania głosu w "takim" temacie.  [2010-07-08 19:16]