Tyczki na zawodach wędkarskich

/ 43 odpowiedzi
bluehornet


Fart w losowaniu stanowiska i nic więcej - ciekwawe , co by było , gdyby Sławuś łowił z twojej jednej strony , a ja z drugiej , a nie obaj na " Głębokim " ?!!! (2011/10/12 14:59)

pstrag222


a jaką tyczke polecacie taką w miare tanią? (2011/10/12 18:58)

baldhead


Fart w losowaniu stanowiska i nic więcej - ciekwawe , co by było , gdyby Sławuś łowił z twojej jednej strony , a ja z drugiej , a nie obaj na " Głębokim " ?!!!


Myślę, że to Ty miałeś szczęście w losowaniu. Moim marzeniem było wylosowanie stanowiska na "głębokim", a szczytem tego marzenia było stanowisko obok Ciebie!  Jestem przekonany,że pokazałbym Ci twoje miejsce w szeregu! Na zawodach na Wiśle łowiłem MIĘDZY TOBĄ i Sławkiem. Mam Ci przypomnieć wyniki tych zawodów? (2011/10/12 20:46)

bluehornet


Pamiętam . Tylko zauważ , że na " Głębokim " , nie licząc Bartkowego jesiotra nie było rewelacji !!!! Nawet nasz super kumpel Sławuś był zdegustowany !!! A piździło tam tak , że nawet " frangielka " nie dała by rady !!!
(2011/10/12 20:51)

baldhead


Pamiętam . Tylko zauważ , ze na " Głębokim " , nie licząc Bartkowego jesiotra nie było rewelacji !!!! Nawet nasz super kumpel Sławuś był zdegustowany !!!


Zauważ, że na płytkim tylko ja zrobiłem dobry wynik! Drugi i trzeci wynik zawodów były z głębokiego. Jest prawdą, że można było łowić dużą ilość "skalarów", ale dopiero przy 50 szt waga pokazała by 10 g! Przed zawodami przeprowadziłem ok .8 treningów, na różnych stanowiskach i jak Ci mówiłem, najlepsze efekty miałem na "głębokim". W sobotę o wynikach decydowała zanęta. Ja jestem o tym przekonany! Moją tezę potwierdził niedzielny trening tyczką.   (2011/10/12 21:11)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

pstrag222


a jaką tyczke polecacie taką w miare tanią?
(2011/10/13 10:59)

Esox53


Zależy co dla kolegi znaczy słowo tani? I jakiej długości ma być ta tyczka 11m czy 13m? (2011/10/13 12:12)

bluehornet


Pamiętam . Tylko zauważ , ze na " Głębokim " , nie licząc Bartkowego jesiotra nie było rewelacji !!!! Nawet nasz super kumpel Sławuś był zdegustowany !!!


Zauważ, że na płytkim tylko ja zrobiłem dobry wynik! Drugi i trzeci wynik zawodów były z głębokiego. Jest prawdą, że można było łowić dużą ilość "skalarów", ale dopiero przy 50 szt waga pokazała by 10 g! Przed zawodami przeprowadziłem ok .8 treningów, na różnych stanowiskach i jak Ci mówiłem, najlepsze efekty miałem na "głębokim". W sobotę o wynikach decydowała zanęta. Ja jestem o tym przekonany! Moją tezę potwierdził niedzielny trening tyczką. 

Zgadzam się , ale sekret głównego składnika tej zanęty zachowam w tajemnicy !!! (2011/10/13 15:44)

pstrag222


Zależy co dla kolegi znaczy słowo tani? I jakiej długości ma być ta tyczka 11m czy 13m?


mysle że 11 na poczatek by wystarczyły, zreszta jestem zielony w tyczkach:)
 max 500zł. (2011/10/13 19:18)

Esox53


Za 500zł to nie będzie jakaś super tyczka.Nową tyczkę będzie ciężko kupić ale za te pieniądze kupisz Robinson silverstone sx11 z jakimś topem,Jaxon crystalis lub mikado mtl long pole.Z tych 3 wybrałbym tego robinsona. (2011/10/13 22:17)

pstrag222


aha...a na poczatek jako pierwsza tyczka to ten robinson by mógł byc? (2011/10/14 08:25)

Esox53


Jak najbardziej jako pierwsza tyczka będzie w sam raz,sam 3 sezony łowiłem tą tyczką. (2011/10/14 09:59)

wedkarz


Na zawodach wszystko jest potrzebne ile razy na tyczke nic nie łowiłem a jak zmieniłem na bacika to były wyniki juz kilka razy miałem coś takiego ;) (2011/10/14 13:06)

pstrag222


nom i dodatkowo trzeba chyba kupic rolki czy na poczatku da sie łowic bez nich (2011/10/14 15:37)

bluehornet


No niby się da , ale bez rolek wycofując tyczkę bezpośrednio po podłożu  istnieje ryzyko zarysowań . W końcu średniej klasy rolki kosztują ok. 50 zł. . (2011/10/14 15:49)

pstrag222


aha no fakt, a teraz pytanie odnosnie, całego montazu zestwów mogłby ktos cos podpowiedziec (2011/10/14 17:38)

Randal


Nie wiem jak Wy ale jadąc na zawody zabieram całą gamę wędek a dopiero nad wodą, po zapoznaniu się ze stanowiskiem decyduję co użyć. Zabieram baty, od 3m do 8m. Tyczki, czasami Bolonki i Odległościówki. Do tego Cała gama zestawów, najlepiej po kilka lub kilkanaście idętycznych z każdej gramatury spławika. Kolegą radzę zabierać wszystko co będzie potrzebne, unikniecie wtedy gdybania, co by było gdy… (2011/11/16 16:26)