Tyczka Inspiron

/ 5 odpowiedzi
Witam ! Chciałbym sobie zakupić tyczkę , w miarę tanią , bo za często na ryby nie jeżdżę i byłaby to moja pierwsza tyczka . Chciałbym poznać waszą opinię na temat tyczki Inspiron 11m klasa elastyczności nr. 12 , jej waga to 808g . Wybrałem tą tyczkę ponieważ jest tania a ja mam 15 i chciałbym zacząć "tyczkarstwo" :P . Lub jeżeli byście mogli to zaproponujcie mi jakąś tyczkę taką dla początkującego w niewielkiej cenie :).Z góry dziękuję i pozdrawiam :D
marcinkurzepa

Odpuść sobie. Jeżeli chcesz na poważnie się w to bawić to dołóż troszkę pieniędzy i zakup jakiś używany model Maver z serii Competition. Nie są to nowości na ten rok, więc z pewnością znajdziesz kogoś kto będzie chciał taką tyczkę odsprzedać za troszkę wyższą cenę, ale ona odpłaci to Tobie żywotnością, jakością i będziesz z niej dużo bardziej zadowolony. Waga tyczki to jedno czym należy się kierować, ale musisz patrzeć też pod kątem wyważenia oraz ugięcia. Nie chcę tu robić reklamy, ale na forach poświęconych wyczynie jest dużo ofert sprzedaży tyczek oraz całego osprzętu wyczynowego. Na pewno któraś oferta Cię zainteresuje. I najważniejsze to nie zniechęcać się :) (2013/07/20 07:44)

Marcinm81

Witam
Kolega marcinkurzepa dobrze pisze zaczekaj jakiś czas, odłóż troche więcej pieniążków i kup coś lepszego. Poczytaj na  forach o tyczkach: Maver ,Colmik, Trabucco,Fiume, Robinson i Wyższa półka Sensas. I niema się co zrażać , jak masz taki zapał to tylko dążyć do celu.
Pozdrawiam  i dużo sukcesów w  wedkarstwie wyczynowym. (2013/07/20 11:33)

kkali9898

Dzięki wam bardzo za wasze posty , teraz mam cel do którego będę dążył . Jeszcze raz dzięki . Pozdrawiam :) (2013/07/20 22:54)

kolegaPiotr

Co racja to racja. Poczekaj i odłóż i kupisz coś lepszego. Ja jednak nie czekałem i w tym roku kupiłem tanią używkę Jaxona 11m za 200 zł. żadna rewelacja ( ciężki i ze zwisem galantym ale w bdb stanie) . Tylko , że ja już łowię i się uczę i mam całkiem fajne efekty ( zdjęcia na profilu z tego roku) dlatego nie żałuję kupna. A kasa na coś lepszego się odkłada. Jak odłożę i kupię lepszą, to dalej sprzedam obecną wędkę za grosze i ktoś inny będzie mógł się uczyć. Łowienie na tyczkę wciąga. (2013/08/09 10:04)

Kwinto76

Odnośnie tyczek i generalnie łowienia wyczynowego znajdziesz dużo informacji tutaj: http://www.wyczyn.fora.pl/ 

Jest tam sporo tyczek do sprzedania, a koledzy na pewno pomogą Ci coś dobrać.

(2013/08/09 10:15)