Zaloguj się do konta

Tyczka tica competitor 11,5m

utworzono: 2012/05/06 19:39
christofer

Witam,
koledzy mam takie pytanie
czy jest może w ofercie sklepów wędka tica competitor 11,5m
i czy warta jest zakupu i czy są jakieś lepsze odpowiedniki?
[2012-05-06 19:39]

fkuzi555

Bedziesz mial z nia klopot i to spory. Kij nie jest zbyt czesto spotykany i w razie awarii moze byc klopot z dostepnoscia czesci. Ogol nie po sklepach nie widac jej, czasem pojawiaja sie uzywki na sieci, ale tez nie czesto. Sam osobiscie szukalbym czegos z bardziej rozpoznawalnych firm, gdzie nie ma klopotu z pozniejszym ewentualnym serwisem, dokupieniem topow itp.

Wiem tylko tyle, ze Tica ma swojego odpowiednika wsrod tyczek. Rozni sie tylko malowaniem. To sa informacje z forum, wiec przeze mnie nie potwierdzone.
www.wyczyn.fora.pl - tam dowiesz sie najwiecej o tym kiju [2012-05-09 15:34]

christofer

dzieki
[2013-01-23 20:47]

kurszewski1

Witaj kolego!Tak sie sklada ze w przeszlosci wedkowalem wyczynowo i mialem okazje zetknac sie z Tica Competitor ,jak wspomnial wczesniaj inny forumowicz tyczka ta ma swoich blizniakow to jest Colmic Atomic Carp i Bomb Carp,sa to wedki identyczne tylko z logo innej firmy.Jesli chodzi o Tice to wejdz na forum Wedkarstwo wyczynowe i tam co jakis czas pojawia sie oferta sprzedazy tej wedki 11.5 lub 13m.Wedka bardzo mocna ale i ciezka choc dla poczatkujacego wyczynowca jak najbardziej odpowiednia bo wybacza wiele bledow.Powodzenia! [2013-01-27 17:41]