Zaloguj się do konta

Tyczka Mikado MLT Long Pole- 11m.

utworzono: 2012/03/01 17:56
kamilo583

Witam wszystkich! :) 

W tym temacie chciałbym zasięgnąć po kilka rad od starszych kolegów na temat kupna tyczki. Mianowicie w tym roku rozpoczynam przygodę z tyczką ale niestety na początku już są kłopoty... jaką tyczkę wybrać? I to jest ten dylemat. Poszukuję tyczki do 500-600 zł. Zastanawiałem się nad MIKADO MLT LONG POLE- 11m. A wy co proponujecie? :D Pilnie potrzebuję jakieś sensowne odpowiedzi i porady. ;)  Pomóżcie!! 

Pozdrawiam

Kamil

[2012-03-01 17:56]

andrzej3023

No mikado to dobra firma ja tez wlasnie kupuje i tej firmy w tym samym roku juz zamowilem nawet i zobacze jak sie sorawdza . [2012-03-01 18:20]

kamilo583

Może ktoś jeszcze się wypowie na ten temat? :) [2012-03-01 21:46]

radek123

Witam wszystkich! :) 

W tym temacie chciałbym zasięgnąć po kilka rad od starszych kolegów na temat kupna tyczki. Mianowicie w tym roku rozpoczynam przygodę z tyczką ale niestety na początku już są kłopoty... jaką tyczkę wybrać? I to jest ten dylemat. Poszukuję tyczki do 500-600 zł. Zastanawiałem się nad MIKADO MLT LONG POLE- 11m. A wy co proponujecie? :D Pilnie potrzebuję jakieś sensowne odpowiedzi i porady. ;)  Pomóżcie!! 

Pozdrawiam

Kamil

Witaj Kamilu postaram ci się pomóc w doborze pierwszej tyczki dla CB.

Jeśli chodzi o tyczke najpierw powinieneś złapać parę modeli do ręki zebyś wiedział co jest dla cb odpowiednie tyczki pod zadnym względem nie mozna kupować w ciemno na początek polecił bym ci
ROBINSON SILVERSTONE 9,5m
lecz to wszystko zależy czy ta wędeczka bd ci pasowała do ręki.
Ja sam posiadam bardzo mocny kij mianowicie chodzi mi o tyczke jest to
SHIMANO PERFECTION COMPETITION 1250
Jeśli nie złapiesz tyczki w rękę to nie kupuj w ciemno .

(Nie kupuj kota w worku )

Pozdrawiam Radosław Grabowski (radek123)

[2012-03-01 22:08]

kamilo583

Dziękuje p.Radku. :) Niestety w moich pobliskich sklepach nie ma na stanie tyczek... oczywiście mogą zamówić za tą samą cenę co stoi w sklepach internetowych. Mieszkam prawie idealnie między Poznaniem a Wrocławiem lecz nie wiem do jakich sklepów mam tam się wybrać. Najbliżej jednak mam do Leszna ale nie wiem czy tam też mają na stanie tyczki. Może zna pan jakiś sklep w Poznaniu lub Wrocławiu gdzie będe mógł zakupić taką tyczkę.  [2012-03-01 22:16]

piotrbiniu83

Ja mieszkam 40 km od poznania ale nie jestem wstanie Ci powiedzieć gdzie, najrozsądniejsze wg. mnie byłoby gdybyś w goglach wpisał nazwę miejscowości i sklepy wędkarskie. W ten sposób będziesz mógł się ze sklepem skontaktować i zapytać czy mają tyczki na miejscu. Przynajmniej ja bym takiego sposobu użył, no chyba, że ktoś zna konkretne sklepy i Ci poda :) [2012-03-01 22:50]

fkuzi555

w poznaniu najwiekszy i chyba najlepiej wyposazony sklep to leszcz (www.leszcz.eu - ul Pyrzyczańska) - tyczki maja i to jeden z najwiekszych wyborow w kraju. sam kupowalem tam mavera jakis czas temu i mozna bylo pomachac i pomacac wszystko i wybrac pod siebie
natomiast we wrocku to chyba krokodyl (ulica Tęczowa 57) i adres krokodyl.sklep.pl i z tego co wiem i widzialem, to maja lub mieli na stanie tyczki, ale jakie, to musialbys zapytac. 
natomiast w Lesznie  sklep wędkarski "Ryś", ul. Leszczyńskich 43a (Jana Pawła II), nr tel. +48 65 5299350 ma "umowe" z Colmic' iem i tez cos moze byc.
p.s. Do Wrocka mam 300, a do Poznania jakeis 450km ;) [2012-03-01 23:50]

Romuald55

Szanowny Kolego. Mikado Long Poole 11 to moja zapasowa tyczka.Nie tylko na początek.
.....Mogę ja sprzedać z dodatkowym topem w tubach itp.Niedrogo. [2012-03-02 00:01]

kamilo583

A jaka cena by pana interesowała? [2012-03-02 07:00]

kamilo583

Może jeszcze jakieś propozycje? :D [2012-03-02 16:47]

czika100

witam powiem ci tak że to zależy gdzie chcesz łowić czy czy na jakimś kanale czy na małej rzece czy też na dużej rzece a druga sprawa na jakie zestawy lekkie czy też ciężkie jeśli na małych rzekach czy też kanałach to takie kije jak ci koledzy piszą to ok ale jeśli zamierzasz łowić na ciężkie zestawy to znaczy już takie od 30gram i w górę to polecałbym coś mocniejszego takiego np jak garbolino milo mawer tyle że musiałbyś troszkę dołożyć a wiem to z doświadczenia bo przerobiłem już trochę tyczek które trzaskały aż kupiłem garbolino noukie i służy  mi już kilka lat bez żadnej awarii pozdrawiam  [2012-03-02 17:16]

kamilo583

Chodzi głównie o wody stojące. :) [2012-03-02 19:53]

czika100

to spokojnie może być taką jak polecają ale na twoim miejscu zastanowil bym sie nad bolonką wydaje mi sie lepszym pomysłem przynajmniej ja wole bolonkę na stojącą wode ale decyzja twoja pozdrawiam [2012-03-02 20:11]

kamilo583

Jednak chodzi mi o tyczkę ponieważ startuję w zawodach a wcześniej jechałem na bacie ale tak do frajdy też można połowić. [2012-03-02 21:24]