Tyczka Garbolino Orphee 12.90m

/ 2 odpowiedzi

Panowie.Przez swoją nieuwagę wyśliznął mi się z ręki duży leszcz i złamał mi top tyczki.Kolega,wioząc dziś top do naprawy oddał mi niedżwiedzią przysługę.Połamał go jeszcze dokładniej i z jednego złamania zrobiły se trzy i teraz trzeba wymienić dwa elementy topu.Darzę ową tyczkę dużym sentymentem i w związku z tym mam prośbę.Poszukuję używanego topu do tyczki GARBOLINO ORPHEE 12.90m.Uruchomcie swoich znajomych,może gdzieś ktoś ma top do tego zabytka i zechce go odstąpić za rozsądną cenę.

roman55


Witam

Tak się składa że spóźniłeś się z swą ofertą  kupna topu bo niestety sprzedałem z 5 miesięcy temu cały pak z dwoma topami praktycznie za grosze początkującemu, ale mam dobrą radę zdobycia topu do tej tyczki. Spróbuj się zarejestrować na forum wyczyn i tam w dziale kupię  napisz ogłoszenie o zakupie topu. Na pewno ktoś się odezwie z ofertą sprzedażny.
Tu masz link do tego działu  http://www.wyczyn.fora.pl/kupie,44/

Pozdrawiam (2013/05/07 20:06)

Wladek Borowa


Dziękuję za odpowiedż,umieściłem  info na tym forum ktore mi poradziłeś.Wykorzystałbym top uniwersalny lecz...to już nie ta sama praca tyczki. A tym bardziej jest to wędka  małżonki i suszy mi teraz  głowę gdyż bardzo lubila tą tyczkę.Pozdrawiam (2013/05/08 19:35)