Twój ulubiony piłkarz i klub - jaki i dlaczego ?

/ 100 odpowiedzi
Jaki jest Wasz ulubiony klub oraz piłkarz?
Kazdy po za nazwami niech uzasadni swoje wybory.
Pozdrawiam
baloonstyle


Mój ulubiony klub to Juventus Turyn a piłkarz Alessandro Del Piero.
Kiedy byłem mały to ten klub zdobywał europie wszystko co można było zdobyć, bardzo podobały mi się barwy, poszczególni zawodnicy byli po prostu świetni a drużyna była drożyną na boisku.
Do dziś mam cała kolekcję koszulek oraz sporo szalików Juve.
Alessandro to bajeczny piłkarz, gdyby w karierze nie przytrafiły się mu dość poważne kontuzje to na pewno został by kilka razy najlepszym graczem świata.
Do dnia dzisiejszego widać jak już lekko podstarzały Del Piero potrafi cudownie kropnąć z rzutu wolnego.
Kiedyś razem z Zidane byli postrachem boisk.
Myślę że obecnie Juve się przebudowuje i za około trzy cztery lata ponownie zacznie grac o najwyższe cele. (2011/12/07 12:44)

adrianek19921


Didier Drogba, i oczywiście Chelsea.Bardzo imponuje i imponował mi ten człowiek dla mnie jest to czołg,podoba mi się jego styl grania,mimo iż wiele osób go przekreśla to wczoraj z Valencią pokazał że jeszcze nie czas na niego:) (2011/12/07 13:46)

89krzysztof


Mój ulubiony klub ? Nie trudno chyba się domyślić. Wystarczy spojrzeć na avatar ;-)
A wszystko zaczęło się 20.05.1998 roku, kiedy Real pokonał w finale LM Juventus. Wtedy jeszcze będąc dzieckiem usłyszałem nazwę Królewscy i wpadło mi w ucho :D A ulubiony piłkarz ? Zidane, Ronaldo (Luis Nazario de Lima), Roberto Carlos.  (2011/12/07 13:54)

senior16


Mój ulubiony klub to Fc Barcelona a najlepszy piłkarz to Lionely Messi :D bardzo lubię ten klub podoba mi się ich gra ich styl Messiego normalnie kocham dobrze gra w piłkę fajny styl gry  nie umiem poprostu tego opisać (2011/12/07 14:33)

szogun1


Moj ulubiony zespol to Lyon czemu? Temu ze zawsze lubilem coupet.a ktory spedzil w tym klubie najlepsze lata pozatym zawsze lubilem Zidane.a Thurama Sagnola ogolnie sklad Francji z Mistrzostw swiata 98 (2011/12/07 16:42)

bercik9894


Moim ulubionym klubem Fc Barcelona a piłkarzem to Messi,Villa, Xavi. Polubiłem ich ponieważ: oglądałem  ich mecze jak byłem mały  i od razu mi wpadły w oko. Dlaczego, tego sam nie wiem:). (2011/12/07 17:04)

argul


Mój ulubiony klub to Fc Barcelona a najlepszy piłkarz to Lionely Messi, Xawii,Iniesta (2011/12/07 17:23)

baloonstyle


Widzę że dużo kibiców Barcelony :)) (2011/12/08 14:15)

Diablo


Barcelona  a piłkarz Patrick Kluivert albo... Puyol (2011/12/08 14:26)

DelTor0


Real Madryt i Raul Gonzalez Blanco :) (2011/12/08 14:33)

89krzysztof


Widzę że dużo kibiców Barcelony :))

Bo kibicowanie barcelonie od kilku lat jest po prostu "modne" ;)  (2011/12/08 14:40)

Diablo


Widzę że dużo kibiców Barcelony :))

Bo kibicowanie barcelonie od kilku lat jest po prostu "modne" ;)




A w sobotę zobaczysz dlaczego ;)
(2011/12/08 14:48)

u?ytkownik83706


No tak , moim ulubionym klubem jest barcelona. Piłkarze to oczywiście Iniesta, Xavi i Messi, Natomiast z polskiej ligi kibicuje Górnikowi Zabrze  :)

Czekamy na 10 Grudnia ;D

P.S Nic nie mam do realu madryt, poprostu bardziej kręci mnie taktyka blaugrany  :)

pozdrawiam wszystkich kibiców
  (2011/12/08 15:00)

u?ytkownik37148


:-) moim ulubionym piłkarzem jest były reprezentant Holandii Edvin van der Sar. Drugi to Casillas. Czemu? to chyba proste wyciagać takie piłki :) (2011/12/08 15:00)

u?ytkownik95105


moim ulubionym klubem jest REAL MADRYT, ponieważ pierwszą moją koszulką była koszulka realu potem zaczołem oglądać jego mecze i tak zrodziła sie moja miłość do tego klubu a moim ulubionym piłkarzem jest Raul Gonzales i Casilas (2011/12/08 15:20)

Banisher10


Moim ulubionym klubem jest Barca ! ;] bodajże od 8-9 lat ;)
Ulubieni piłkarze to Xavi,Iniesta,Puyol i Villa a dlaczego po prostu kocham ich styl gry ;]

Widzę że dużo kibiców Barcelony :))

Bo kibicowanie barcelonie od kilku lat jest po prostu "modne" ;) 


Tylko czemu większość ogółem (nie tu na forum) od 3 lat jest za Realem(np.u mnie w szkole na 20 kibiców 16-17 jest za RM) ? Przed 2009 miałem wielu znajomych którzy kibicowali Machesterowi a po 2009 nagle wszyscy Real,Real i jeszcze raz Real powód ? wielki gwiazdor otrzymał propozycje od RM,tak zwany CR7 .Nie jestem przeciwnikiem Realu albo jakimś kibolem lubię dobra piłkę ale wkurza mnie ładnie mówiąc osądzając kibiców FCB  oto ze kibicują bo Barca jest na topie ...Pozdrawiam (2011/12/08 15:29)

Franek1987


MKS Tarnovia –Tarnów bo jest ode mnie z miasta :p

(2011/12/08 15:31)

89krzysztof


Po zwycięstwie barcelony w LM w ciągu dwóch godzin na facebooku mieli ponad 100tyś więcej 'kibiców'. O czym to świadczy? O modzie na barcelonę. Takich sezonowców, tak samo jak sezonowych kibiców CR7 nie uważam za kibica, tylko błazna który o piłce zbyt wielkiego pojęcia nie ma.  (2011/12/08 15:46)

89krzysztof


Widzę że dużo kibiców Barcelony :))

Bo kibicowanie barcelonie od kilku lat jest po prostu "modne" ;)




A w sobotę zobaczysz dlaczego ;)



Nie rozumiem ? Kibicuje się lepszej drużynie, czy tej bliższej sercu ? Wg tego co piszesz powinienem być za barceloną, bo ostatnio wygrali kilka meczy z Realem... (2011/12/08 15:51)

Diablo


Widzę że dużo kibiców Barcelony :))

Bo kibicowanie barcelonie od kilku lat jest po prostu "modne" ;)




A w sobotę zobaczysz dlaczego ;)



Nie rozumiem ? Kibicuje się lepszej drużynie, czy tej bliższej sercu ? Wg tego co piszesz powinienem być za barceloną, bo ostatnio wygrali kilka meczy z Realem...

Widzę że nie rozumiesz. Napisałem dlaczego kibicowanie Barcelonie jest "modne" A nie dlaczego ja kibicuję Barcelonie. (2011/12/08 16:03)

Jędrula





Mój ulubiony piłkarz to Roger Federer , nie pamiętam tylko gdzie gra ? :)  

      

(2011/12/08 16:25)

u?ytkownik37148


Federer gra bodajże w Cracovi... No że tan drużyna z Wiednia. (2011/12/08 16:29)

Diablo


Po zwycięstwie barcelony w LM w ciągu dwóch godzin na facebooku mieli ponad 100tyś więcej 'kibiców'. O czym to świadczy? O modzie na barcelonę. Takich sezonowców, tak samo jak sezonowych kibiców CR7 nie uważam za kibica, tylko błazna który o piłce zbyt wielkiego pojęcia nie ma. 



Chyba mylisz pojęcia. Kibic to człowiek który ogląda mecze dla zabawy i widowiska. Może kibicować różnym drużynom nawet w ciągu jednego dnia co nie czyni go błaznem. I często o piłce ma duzo większe pojęcie niż ultrasi. (2011/12/08 16:42)

Banisher10


Po zwycięstwie barcelony w LM w ciągu dwóch godzin na facebooku mieli ponad 100tyś więcej 'kibiców'. O czym to świadczy? O modzie na barcelonę. Takich sezonowców, tak samo jak sezonowych kibiców CR7 nie uważam za kibica, tylko błazna który o piłce zbyt wielkiego pojęcia nie ma. 

Zgadzam sie z tym w 100 % ,jest paru takich wielkich kibiców RM co wszędzie wymalowane barwy Realu na plecaku na rękach i wql a zapytasz o stadion Realu albo o czołową 11 to nie wie co powiedziec nie lubię takich osób wręcz nienawidzę. (2011/12/08 16:42)

Banisher10


Po zwycięstwie barcelony w LM w ciągu dwóch godzin na facebooku mieli ponad 100tyś więcej 'kibiców'. O czym to świadczy? O modzie na barcelonę. Takich sezonowców, tak samo jak sezonowych kibiców CR7 nie uważam za kibica, tylko błazna który o piłce zbyt wielkiego pojęcia nie ma. 



Chyba mylisz pojęcia. Kibic to człowiek który ogląda mecze dla zabawy i widowiska. Może kibicować różnym drużynom nawet w ciągu jednego dnia co nie czyni go błaznem. I często o piłce ma duzo większe pojęcie niż ultrasi.

Tak,ale kibica nie nazwiemy osoby która nie ma pojecia o grze i chodzi i krzyczy Jeba* Barce czy Real (2011/12/08 16:45)