Twister MotorOil Wasze opinie.

/ 9 odpowiedzi
Co myslicie o twisterze MotorOil na okonia??

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik37148


jeju... troche dziwne pytanie. Co sadzimy.... o tym kolorze było napisane wiele niektórzy uwazają go za super łowny innym sie sprawdza po części. Wiara w rzynęte czyni cuda a ja odsłyam do takich tematów było juz tysiące.pzdr (2011/07/06 18:53)

u?ytkownik59679


ile razy mozna pytac o takie pierdoly, sprawdz kolego google z haslem przynety okoniowe. Okon wybredna ryba jest, trzeba probowac z kolorami  (2011/07/07 06:41)

jasin38


Przynęta którą trzeba mieć w pudełku. Statystycznie sprawdza się ( w moim przypadku) na 30% łowisk, ale trzeba wziąć poprawkę na pogodę i porę roku. Pamiętam jak byłem nad pewnym jeziorem na początku Czerwca(kilka lat temu) i łowiąc na łąkach do 3 m głębokości ona idealnie w słońcu imitowała drobnicę(ukleje). W miejscu tym na większe rozmiary brały szczupaki a na mniejsze okonie. Ale już na tą samą gumę, w tym samym czasie na łowiskach trzcinowych (głębokość do 6m) szczupaki brały już tylko na obrotówki i wahadła.
Generalnie jednak nie ma reguły na co w danym dniu będą brały. Przez lata spędzone nad wodą nauczyłem się ważnej rzeczy - nie można trzymać się schematów i wierzyć w przynęty pewniaki. POZDRAWIAM (2011/07/07 12:01)

minus


motoroil na okonia jest bardzo skuteczny ale jak piszą poprzednicy trzeba mieć w pudełku kilka innych kolorów

ten na zdjęciu to moim zdaniem kolor "herbata" motoroil ma odcień zieleni (2011/07/07 12:26)

Gaga


Motorek bardzo fajna przynęta, ale zawsze należy przerzucić parę innych kolorów. (2011/07/07 15:59)

grzeweg


Motoroil środek lata i głęboko . Taki kolor to chyba wszystkie rybki lubią w gorące dni i wieczory :) (2013/06/14 19:12)

dunster35


Motoroil u mnie się całkiem całkiem sprawdza. Ale najlepiej twistery białe, żółte i perłowe. (2013/06/17 18:51)