Zaloguj się do konta

TVN24 pisze o tragedii

utworzono: 2012/10/10 22:07
grisza-78

http://www.tvn24.pl/wylowili-ciala-trzech-wedkarzy,281794,s.html [2012-10-10 22:07]

Roxola

To naprawdę bardzo smutne, co się stało, bo zginęli członkowie naszej społeczności,ale Kolego jest już wątek poświęcony tej tragedii i dziwię się, że zakładasz nowy wątek.Dlaczego ? Czy nie lepiej by było poinformować o tym w już w istniejącym? http://forum.wedkuje.pl/post/zginelo-trzech-kolegow-wedkarzy/547823/0#547909Bez urazy, ale zakładanie nowych wątków tylko dla ich założenia jest nie na miejscu, zwłaszcza w takim temacie. 
[2012-10-10 22:28]

kolega chyba zamirza być miedialnym, dla mnie kucha

[2012-10-10 22:56]

Roxola

Dla mnie też kucha, ale jesteśmy tylko ludźmi i każdy ma prawo popełnić błąd.Nie ma ludzi nieomylnych i nikt nie ma wyłączności na rację...  dlatego odpuśćmy bez jazdy ;)Pozdrawiam 
[2012-10-10 23:02]

Roxola

Sorki Kolego Griszadssm tamten wątek jest założony w grupie, w której nie każdy może pisać...
Zwracam honor
Mam nadzieję, że nie będziesz miał urazu do Roxoli ;) .....ale wcześniej tego nie wiedziałam. [2012-10-10 23:13]

szkarlupnia3

Nie przyznając się do błędu, popełnia się następny błąd.

masz klasę Ola

- pozdrawiam

[2012-10-11 08:06]

szkarlupnia3

|*|                               |*|                             |*|

[2012-10-11 08:26]

[*]

[2012-10-11 09:15]

MASTINO

Tragedia pod Międzychodem. Nurkowie wyłowili ciała trzech wędkarzy

Dodano: 10 października 2012, 19:42  Autor: (dab)

Z jeziora Kwileckiego w powiecie międzychodzkim wyłowiono w środę ciała trzech wędkarzy, którzy we wtorek wypłynęli łódką na ten akwen.

Ciała wędkarzy wyłowili dziś strażaccy i policyjni nurkowie. Akcja zakończyła się o 17.00. (fot. Dariusz Brożek)

Wędkarze nie wrócili na noc do domów, dlatego ich bliscy zgłosili zaginięcie. Natychmiast rozpoczęły się poszukiwania. Policjanci i strażacy przeczesywali brzegi jeziora, natomiast policyjni i strażaccy płetwonurkowie sprawdzali jego dno. 

- Ciała wędkarzy znajdowały się w wodzie. Odnaleźli je i wyłowili płetwonurkowie. Akcja zakończyła się około siedemnastej – informuje asp.Przemysław Araszkiewicz  z międzychodzkiej policji.

Wędkarze mieli od 34 do 52 lat. Wszyscy pochodzili z pobliskiego Kwilcza. Mieszkańcy tej wielkopolskiej wsi są wstrząśnięci tragedią. Jej okoliczności starają się ustalić funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji z Międzychodu pod nadzorem prokuratury rejonowej w Szamotułach.

[2012-10-11 11:10]

MASTINO

(*) (*) (*) [2012-10-11 11:11]

Romuald55

Tragedia to wielka,nie ulega wątpliwości....ale.......na kilka łódek skontrolowanych na zbiorniku zaporowym na Bobrze w Pilchowicach,w żadnej nie stwierdziłem posiadania środków ratunkowych.W tym zestawieniu komentarz jest zbędny. [2012-10-11 11:26]

kamil11269

[*] [2012-10-11 15:39]

[*] [2012-10-11 17:52]

Piotr 100574

(*) [2012-10-11 18:44]

Zionbel

(*) [2012-10-11 18:56]

grisza-78

Zakładając ten wątek nie pomyślałem,że już ktoś o tym wcześniej wspomniał. Mialem w kompie otwarte dwie strony-wędkuje i tvn24. Chciałem być na bieżąco, więc wstawiłem link do tvn-u. Jęsli kogoś tym zraziłem,to przepraszam. I tak wasze docinki nie zwrócą życia tym biednym ludziom. Po za tym nie każdy ma czas, aby śledzić na bieżąco całe forum. I jesli ktoś mi zarzuca że papuguje już rozpowszechnione informację, to prosze napisać do admina i usunie mój wątek. A co do zamkniętych grup, w których nie każdy może pisac i wyrażać to, co mu się podoba nie będę się wypowiadał.
[2012-10-11 19:20]

grisza-78

kolega chyba zamirza być miedialnym, dla mnie kucha

Nie mam zamiaru być medialnym, żal mi tych ludzi. Nie byłem na bieżąco na forum. Czy od razu trzeba w ten sposób docinać? Czy ja mam się odwzajemnić i twoje komentarze w odpowiedni sposób oceniać?
[2012-10-11 19:23]

Sniper64

[2012-10-11 19:55]

wirus7

Sorki Kolego Griszadssm tamten wątek jest założony w grupie, w której nie każdy może pisać...
Zwracam honor
Mam nadzieję, że nie będziesz miał urazu do Roxoli ;) .....ale wcześniej tego nie wiedziałam.

Roxolla najpierw się nagadasz, a potem przepraszasz. Co ci przeszkadza drugi wątek w tym temacie??? Gościu nie wiedział, że ktoś tam już założył jakiś wątek!Może poprostu znał tych ludzi i chciał złożyc im hołd. Dlaczego niektórzy są tacy nadgorliwi?,ach zapomniałem, przecież to VIP, znam tutaj paru VIPów, żę hoho. Jak będę chciał to i ja sobie założę wątek o tych wędkarzach.Po co sapac, a potem się przymilac, mega infantylne...... [2012-10-11 19:55]

Piotr 100574

mi się wydaje że nawet taki temat jak ten byłby założony nawet 100 razy to nie wypada wypisywać głupich komentarzy
[2012-10-11 20:11]

Sniper64

Cześć...
Zbędne jest kto co i jak i gdzie w tym temacie...potrzebna tu jest chwila ciszy,to nasi koledzy po kiju odeszli...Kondolencje dla rodzin i wyrazy współczucia.Odeszli! robiąc to co najbardziej w życiu uwielbiali robić...
[2012-10-11 20:15]

adler

Gdy smutek boli,

a słowa zbyt małe,

by rozpacz wypowiedzieć

pozostaje tylko milczenie

pełne gorących łez

i bliskość osieroconych serc....

[2012-10-11 20:26]

hennys

[*] [2012-10-11 20:30]

niutek40

„Śpieszmy się kochać ludzitak szybko odchodząi Ci co nie odchodzą niezawsze powrócąi nigdy nie wiadomomówiąc o miłościczy pierwsza jest ostatniączy ostatnia pierwszą”.

[2012-10-11 20:54]

pmizera87

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

[*] [*] [*] 

[2012-10-11 22:09]

ponczu2

wyraz współczucia dla najbliższych [*]
[2012-10-11 22:18]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia