Trzaskowo 23-05-2009

/ 5 odpowiedzi
1. Czy podczas trwania zawodów liczyć się będzie ukleja. 2. Czyz awody tradycyjnie odbędą się w 2 turach. 3. Czy będzie można wejśc do wody. 4. Czy będzie poczęstunek?:D Może to banalne pytania ale dla mnie ważne:d
TomekD


Tak będzie jak piszesz. Tylko wchodzić można do wysokości woderów. (2009/05/20 15:11)

Marcinolczak


Ok dziękuje za odpowiedź. PS: Zeby ktoś nie mylił ze spodniobutami bo będę reagował:D PS2:D: - trzeci sygnał oznacza rozpoczęcie zawodów. Po tym sygnale zawodnik rozpoczyna łowienie i może używać wyłącznie zanęty lekkiej To punkt z regulaminu i fajnie by było jak by był pestrzegany. Zanęta lekka to kulka uformowana jedną dłonią (wedle mnie można rękami i nogami). Chodzi o to, żeby nie nęcono zanętą ciężko podczas trwania zawodów bo to płoszy ryby:P Wiem wiem że truje i kogo to interesuję ale napisałem o tak od serca:P (2009/05/20 19:53)

Marcinolczak


I jeszcze jedna sprawa:D Czy wymiar 15 cm ustalony dla ryb pozbawionych wymiaru ochronnego będzię obowiązywał na zawodach spławikowych "Puchar Koła"? (2009/05/21 21:33)

TomekD


Nie obowiązuje wymiar 15 cm. RAPR :D (2009/05/21 22:27)