Trudny wybór feedera

/ 20 odpowiedzi
Witam, poszukuje feedera do method feeder/pva, 3.60m, do dalekich rzutów, miękkie kijki odpadają, mam zamiar łowić nim średniej wielkości leszcze, jazie do karpi max 5 kg, pomoże ktoś ? Cena do ok 120 zł. Wiem że będzie ciężko ale wierzę w was ;3
SlawekNikt


Miljon pińcet wątków jest na ten temat na wędkuje ... (2017/03/22 21:02)

Jakub Woś


Może Robinson Stinger Feeder? jest długość 360cm o cw 20-110g cenowo też się mieścisz (2017/03/24 09:56)

pablo aimar


Mikado ma dobra oferte a i cenowo podpasuje.. (2017/03/27 16:30)

pakul1206


Ostatnio kupiłem kijek, przerzuciłem ze dwadzieścia w sklepie, dwie godziny mi zajęło i znalazłem, różnice w szybkości,ugięciu... ogromne, i wez tu kup coś w necie po " poradzie". (2017/03/27 21:33)

TheBoniek


To inaczej, co powiecie o Silver Shadow Feeder 60-120g 3,60m ? Widziałem go w sklepie ale bez praktyki trudno mi go ocenić, będzie się nadawał ? ;D (2017/03/29 23:44)

TheBoniek


Postawiłem na Jxon Silver Shadowa 3,60m 60-120g i nie żałuje, przy najsztywniejszej szczytówce, obciążeniu 40g + zanęta (method feeder) koszyczk leci wystarczająco daleko, nie wiem jeszcze do końca jakie są jej możliwości ponieważ nie miałem miejsca na pole do popisu ;) Fajna, sztywna wędeczka na której czuć nawet leszcze ok 15 cm i przekazuje jego ruchy do ręki, ciekawe jak się spisze na większym karpiu ;D Ps. Jedynym minusem jest uszkodzona pierwsza przelotka i przy składaniu wędki przecina plecionke, ale przy łowieniu nie przeszkadza, to już jest wina wadliwego produkty który mógł się zdarzyć nawet przy wędce za 1 500 zł ;3 (2017/04/03 22:37)

fishark


Pokaz fotkę, może da się to jakoś chałupniczo poprawić. (2017/04/03 23:00)

TheBoniek


Jutro wrzuce, mam gwarancje więc oddam za tydzień- dwa jak praca się zacznie bo teraz to troche szkoda czasu skoro mogę sobie jeszcze połowić a potem już czasu będzie mało ;o  (2017/04/03 23:55)

u?ytkownik26223


Postawiłem na Jxon Silver Shadowa 3,60m 60-120g i nie żałuje, przy najsztywniejszej szczytówce, obciążeniu 40g + zanęta (method feeder) koszyczk leci wystarczająco daleko, nie wiem jeszcze do końca jakie są jej możliwości ponieważ nie miałem miejsca na pole do popisu ;) Fajna, sztywna wędeczka na której czuć nawet leszcze ok 15 cm i przekazuje jego ruchy do ręki, ciekawe jak się spisze na większym karpiu ;D Ps. Jedynym minusem jest uszkodzona pierwsza przelotka i przy składaniu wędki przecina plecionke, ale przy łowieniu nie przeszkadza, to już jest wina wadliwego produkty który mógł się zdarzyć nawet przy wędce za 1 500 zł



                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           
Co ty mówisz kolego.
Nawet w wędce za 200 zł nie powinna się zdarzyć taka wada.
To obrazuje jaka kontrola jakości jest w tej firmie skoro zdarzają się i to bardzo często buble. (2017/04/04 19:08)

TheBoniek


Nawet jak kupisz samochód z salonu to są wadliwe modele którymi długo nie pojeździsz (2017/04/04 20:48)

u?ytkownik26223


Tak.jasne w rakiecie też coś może pierdyknąć ;)
Nie porównuj wędki czyli kawałka maty węglowej  z kilkoma przelotkami i rękojeścią do tak skomplikowanej  rzeczy jak samochód w którym masz 1000 części. (2017/04/04 21:44)

TheBoniek


Ale bierzesz pod uwage jeszcze to że przelotka mola zostać uszkodzona podczas transportu lub w sklepie/magazynie ?  (2017/04/05 22:41)

u?ytkownik26223


Owszem mogło się to zdarzyć i podczas magazynowania i podczas transportu tylko ciekawe że w wędkach za 200-300zł na prawdę rzadko słychać o tego typu uszkodzeniach
zresztą napisałeś o wadzie produktu
" Jedynym minusem jest uszkodzona pierwsza przelotka i przy składaniu wędki przecina plecionke, ale przy łowieniu nie przeszkadza, to już jest wina wadliwego produkty który mógł się zdarzyć nawet przy wędce za 1 500 zł ;3"
 Zresztą każdy łowi sprzętem jaki mu pasuje .Co do mnie mam wędkę Jaxona , mam też feedera nieco lepszej firmy i powiem krotko .NIEBO A ZIEMIA na korzyść tego lepszej firmy..
Żałuje że nie kupiłem tej wędki rok wcześniej , nie "wtopił" bym na Jaxonie.Jedno jest pewne Jaxon jest definitywnie skreślony z listy firm które biorę pod uwagę przy zakupie sprzętu. (2017/04/05 22:46)

TheBoniek


Słyszałem dużo złych opinii o kongerze, jaxonie itp. i jakoś tego kongera unikam szerokim łukiem. trochę mnie te ceny nie przekonują a opisy mają jakby to była wspaniała wędka na płocie ale karpia 15kg też się wyholuje bez problemu :D Oddam na gwarancje i powinno być cacy (2017/04/06 01:06)

u?ytkownik102837


Za 120zł co nie kupisz to fajerwerek nie będzie. W tej cenie masz sporo wędek ale żadna moim zdaniem nie wyróżnia się czymś specjalnym aby ją polecać. Ja bym na prawdę szczeże polecał dołożyć i zainwestować coś. Ja mam feedery z tej pułki wysokiej. I nie żal jes mi wydać 900zł na wędkę.Bo wiem że będzie mi służyć.... (2017/04/11 20:10)