Trocie w Parsęcie

/ 6 odpowiedzi
Witam kolegów! Czy ktoś ma aktualne informacje dot. troci w Parsęcie? Wybieramy się na zakończenie sezonu w rejon Karlina-trzy mostki. Czy pokazało się srebro, stan wody, presja wędkarzy? Proszę o info.
kostekmar


Zajrzyj kolego tutaj http://www.fors.com.pl/ i dalej INFO ZNAD PARSĘTY. Dwie ostatnie strony wątku wszystko Tobie wyjaśnią. (2009/09/13 10:42)

louis


Witaj ja jestem z Karlina i powiem ci że możesz śmiało jechać nad parsęte. Obecnie woda jest w normie ani za niska ani za wysoka. Jest czysta i prowadzoną blaszkę ładnie widać bo kilka dni temu po deszczach była strasznie zabrudzona.Łapie się fajne okazy troci jak i ładne szczupaki. (2009/09/13 11:21)

kardynal


Ciekawe forum o rybach szlachetnych!!! Veni-Vidi ale bez Vici!!! Od spotkanych wędkarzy nad rzeką najczęściej się słyszy ZERO RYB!!! A to blockquote z jednego z ostatnich postów na FORS - "Nad Parsętą wszystkich razi prąd!!!
Do zobaczenia w listopadzie" -koniec cyt. czyżby najlepiej brały w tym miesiącu?
Acha przy ujściu rzeki Topiel SIATA i to w biały dzień. To co dzieje się nad tą rzeką to mały pikuś w porównaniu z DZIKIM ZACHODEM! A za kilka dni koniec sezonu zakaz wędkowania nad Parsętą. Żadnych wędkarzy - dopiero zacznie się raj dla złodzieji ryb zwanych "kłusownikami" . Toż to chore!!! Poza tym to ściek a nie rzeka, widziałem kilka kanalików oraz rur z których wali syf do rzeki i nikt nic nie robi!!! Pozdrawiam i wspólczuję kolegom wędkarzom łowiącym w Parsęcie. (2009/09/19 23:19)

louis


Człowieku skąd jesteś że piszesz takie bzdury?? W sprawie kłusowników to się zgadzam ale żeby rzeka była brudna to się mylisz.... Byłeś kiedyś nad tą rzeką?? Ja chodzę codziennie i efekty są więc pomyśl troszkę. Jeśli jakieś historie słyszałeś od kolegów bywających w tych stronach to może sam byś sprawdził jak tu jest.... (2009/09/20 00:08)

kardynal


Louis! Połamania kija na zakończenie sezonu! Spoko??? Byłem od poniedziałku do niedzieli włącznie na kilku odcinkach rzeki. W niedzielę były zawody na Radwi i Parsęcie, wyniki pewnie znasz!.Więc nie będę rozwijał tego tematu. Rozmawiałem z ludźmi na różne tematy i coś niecoś mówią nie tylko na temat kłusownictwa. Parsęta królową pomorskich rzek i niech tak pozostanie!Ja jestem znad Piławy, jak nie byłeś na tą rzeką to nie wiesz jak wygląda czysta rzeka. Pozdrawiam. (2009/09/21 21:43)

louis


No nad Piławą nie byłem przyznam, co do kłusoli to wiem - wojna z wiatrakami ale dla pocieszenia zaczynają służby straży granicznej pokazywać się nad wodą. (2009/09/22 07:48)