Zaloguj się do konta

Troche Prywaty......

utworzono: 2009/03/26 22:17

Chciałem prosić kolegów( bądź koleżanki) którzy od kilku dni walą mi pały(1) we wszystkich moich wpisach i opisach łowisk choć o krótki komentarz(może być prywatna poczta).Bo nie wiem czy powodem tych ocen jest mój kiepski styl pisania czy może niechęć do mojej osoby.
Przy okazji dziekuję za te pozytywne komentarze pod moimi "wypocinami"
Pozdrawiam serdecznie.
Mariusz [2009-03-26 22:17]

swiezy

che che che no panie moderatorze mariuszm takie są skutki takich ocen . Nas pozytywnie nastawionych blogerów też ten problem dotkną ale nie przejmuj się dąż do przodu i nie przejmuj się takimi jednostkami . Pozdrawiam WWWC [2009-03-26 22:22]

rysiek38

Mariusz to jest norma mnie czasem w ciagu godziny ubywa ok setki ale patrze ilu jest zalogowanych i obserwuje ich aktywnosc na forum i w wiekszosci wiem kto aktywny a eliminujac tych co sie wpisali skomentowali i ocenili to wiem kto te jedynki dodaje i powiem ci zdziwisz sie jak go namierzysz [2009-03-26 22:24]

mariuszm poczytaj komentarze do mojego postu "jak to się stało" zamieszczonego w pokoju społeczność. Dowiesz się sporo na ten temat :):):) [2009-03-26 22:25]

Chodzi o to ,że nie wiem czy to co pisze ma jakiś sens bo owszem jest sporo fajnych komentarzy od osób które cenię za fachowość itd...Jednak na 10000 jakie zalogowane są na tym portalu to garstka i nie wiem, bo może jeśli te wpisy nic nie wnoszą to lepiej skupić się na prowadzeniu strony swojego koła i porzadkowaniu forum choć roboty z tym nie ma jakoś wiele(czasem trafi sie coś do przerzucenia do innego tematu),czy zamiast robić opis jakiegoś łowiska co nie zajmuje mało czasu jak wiecie odpuścić sobie wziąć wędkę i śmignąć na ryby.Bo po co dla siebie ,ja to wiem.... [2009-03-26 22:35]

spines21

zawsze ktoś z zainteresowaniem poczyta ale niektórzy robią sobie jaja, albo są złośliwi.polubić nie da się trzeba zignorować.
pewno,że pisz masz chyba o czym no nie?
pozdrawiam [2009-03-26 22:42]

Misiaczek

Tylko kiedyś się nie pomylcie kto ocenia bo będzie nieprzyjemnie. Ja na razie nie miałem żadnych jedynek nagle w podwyższonych ilościach lecz może nie piszę aż tak dużo. Jednak to mnie dziwi bo naraziłem się wielu na tym portalu. [2009-03-26 22:51]

Misiaczek ale Ty może szczęśliwie trafiłeś na takich co się wolą z Tobą trochę żreć na forum niż po cichu kosy powtykać i cicho siedzieć [2009-03-26 22:56]

rysiek38

no wlasnie ja z Misiaczkiem nie zawsze sie zgadzamy ale dyskutujemy,czasem prywatnie ale wiem ze on takiego swinstwa nie zrobi ale wie o co chodzi bo pisalismy o tym [2009-03-26 23:05]

Mariusz - co ty ? Piszesz spoko. Facet pisz dalej i nie patrz na głupoty. Na mój blog weszło ponad 400 osób, z tego 2/3 oceniło (różnie) , a komentarzy jest tylko kilka, ale za to są dla mnie miodem na serce. I tobie życzę dalszego popełniania artykułów i sukcesów. [2009-03-27 13:02]

bodzio0711

nie przejmuj się własnie weszłem i przeglądałem twoje wpisy fajnie piszesz o demnie5 [2009-03-27 16:07]

Zdzichu

Mariusz nie przejmuj się, ważne, że to co chciałeś, to co odczuwasz przekazałeś nam, czytającym.A te zaniżone oceny powinny być umotywowane, ale taki delikwent nie ma odwagi (a może chęci?) się ujawnić.Tak więc pisz jak tylko dostaniesz natchnienia.Osobiście nigdy nie zaniżyłem nikomu oceny, albo daję maxa, albo nie oceniam w ogóle.Takie jedynki, dwójki to zwykła złośliwość. Pozdro … [2009-03-27 17:16]

mikadus

Mariusz większość ludzi czyta i tylko czyta,a ci co walą jedynki to tylko złośliwie.Może dla tego,że nie umieją pisać jak Ty.Olej to i pisz dalej dla tych co czytają. [2009-03-27 17:21]

No to podnieśliście mnie na duchu.Dzięki wszystkim pozytywnie nastawionym.Jak wszystko zagra to weekend znów nad wodą i będą nowe wrażenia do przelania na papier.
Pozdrawiam [2009-03-27 18:54]

spines21

ja mam codziennie ucieche-wczoraj-20,dzisiaj-14 atak trwa!nieżle sie ktoś spina!
cudaki-jak dzieci [2009-03-27 20:18]

Mam takie pytanie w jakim języku zaczyna się zdanie od che che che che che che che. [2009-03-27 20:37]

Wpolskim, jak ktoś ma czkawkę, bo to "c" jest wdechowe :-) [2009-03-27 20:48]

Wędkarze po co Wam te punkt połowa postów opiera się o punkty ,każdy wieży w to co pisze i siłą rzeczy chce się z nami swoją wiedzą lub spostrzeżeniem podzielić.( ( A może upust w sklepiku sory ja znowu o biznesie ale to mam we krwi uśmiechy) [2009-03-27 20:53]

Zawsze to taniej ;-) i można jako dodatkowe nagrody na zawody przeznaczyć np z logiem koła,a koło nie za bogate ;-) [2009-03-27 21:39]

spines21

nie chodzi mi o punkty jako takie-chodzi mi oto,że ktoś dołuje innych właściwie nie wiadomo dlaczego-chodzi o to,że to strasznie małostkowe.
nie wiem czy to możliwe,ale ja moge nie miec wcale punktów,przynajmniej te cudaki od kos nie użyją sobie [2009-03-27 22:02]

To nieźle Jacku,ale ja jadę stówę w górę a następnego dnia mam 150 w dół i tak od kilku dni a co.Jak się bawić to się bawić drzwi wywalić a okno wstawić. ;-) [2009-03-27 22:06]

bossi11

Moim zdaniem te jedynki stawiają ci co nie umieją pisac i tym mszcza sie za braki,wiadomo kazdy pisze jak umie i to wymaga od niego duzo wysiłku takz kolego pisz jak najwiecej bardzo podobaja mi sie twoje opisy.
Pozdrawiam [2009-03-27 23:01]

kto jak kto ale ty nie powinieneś się przejmować tymi bzdurami .. nie chodzi o te pomylone jedynki ale o to co tam wypacasz na łamach portalu ... głowa do góry mariusz... pozdro [2009-03-27 23:06]

Gdy komuś trudno wypocić troche tekstu z zawiści postawią Ci 1 .
U mnie zawsze miałeś 5 . Tak dalej.O zaniki punktów się nie martw ,ktoć ciekawie doradza pisać w (operze) .pozdrawiam. [2009-03-28 14:27]