Tripod Jaxon PZ-RPD001

/ 13 odpowiedzi
Witam chcialby zakupic Tri Pod do 250 zl i jestem zainteresowany kupnem http://allegro.pl/jaxon-stanowisko-karpiowe-tripod-pz-rpd001-i5066466173.html i czy warto to kupic czy polecacie cos innego wybrac do tej sumki ?
tomek771203

kolego a moze cos takiego

http://www.askari.pl/produkt/sanger-anaconda-xcovery-pod

jest promocja teraz ,lepiej ( jezeli mozesz) dolozyc 50zl i kupic dobry sprzet sa takiego posiadam jest na 4 nogach bardzo stabilny dobrze wykonany mam go juz 3 sezon i jest jak nowy polecam:) (2015/04/17 16:21)

Grzelu

TO mowi pan ze jest dobry i warto kupic to :) teraz uzytkowaem rodpoda kongera to powiem ze byl taki sbie i teraz szukam czegos wlasnie stabilniejszego i teraz mysle co kupic bo tego jest duzo i nie wiem czy tanszy bedzie dobry czy odrazu kupowac jakiegos z wyszej polki :) (2015/04/17 17:11)

u?ytkownik27096

Najpierw zadaj sobie pytanie czy w ogle jest Ci potrzebny pod bo jeli jest moliwo wbicia podprek i nie potrzebujesz ustawia wdek ze szczytwkami max. do gry to za t cen lepiej kupi porzdne podprki. Co do poda ktry zosta za linkowany (Anaconda) ostatnio byem na rybach i znajomy mia takie co i stwierdzi, e po roku uytkowania nie by za bardzo zadowolony.  (2015/04/17 18:16)

Grzelu

http://allegro.pl/jaxon-stanowisko-karpiowe-tripod-pz-rpd001-i5066466173.html

a ten co jaxon ? dobry moze byc za te cene ? moze ktos cos o nim powiedziec ? (2015/04/17 18:21)

notaki

Szczera rada ?
Dajcie sobie spokoj Panowie z tymi wszystkimi tripodami, rodpodami etc, chyba e:
a) owicie w miejscu w ktorym nie ma w aden sposob jak wbic podporki
b) owicie wiadomie tak due ryby, e przy braniu zwyke podprki si gn
c) chcecie pokaza swiatu jaki to macie sprzt

Przerabiaem toto i sprzedaem szybcutko bo to tylko cholerny ciar do dzwigania ( a mao tych ciarw nie mamy ) i zabawa z rozkadaniem i dostosowaniem do warunkow na brzegu.
Cztery dobrej klasy podporki rozwizuj problem:
- po pierwsze szybciej
- po drugie latwiej ( dostosowanie si do brzegu trwa sekundy )
- po trzecie o niebo mniejszy ciar dzwigamy

A rzuciem tym w diaby, gdy kolega zacign mnie na wietne owisko, tyle e do dojscia na piechot i po krzakach byo ponad p kilometra. Doszedlem spocony i zziajany jak pies, a lapy tak mnie bolay e p zasiadki miaem z gowy :-) (2015/04/17 19:05)

tomek771203

Najpierw zadaj sobie pytanie czy w ogle jest Ci potrzebny pod bo jeli jest moliwo wbicia podprek i nie potrzebujesz ustawia wdek ze szczytwkami max. do gry to za t cen lepiej kupi porzdne podprki. Co do poda ktry zosta za linkowany (Anaconda) ostatnio byem na rybach i znajomy mia takie co i stwierdzi, e po roku uytkowania nie by za bardzo zadowolony.

nie zadowolony z czego kolego ?
chyba z owienia na stojaczku  bo z jesli z poda to chyba nie mieliscie z tym stycznosci bije na glowe wszystkie jaxony itp jakoscia wykonania i stabilnoscia
nie mowie ze jest najlepszy ale za  te pieniadze  mozna sie pokusic
co do tego czy potrzebny ? jeden lubi podporki drugi woli podzik a o gustach sie nie komentuje i tyle w temacie...
powiem tylko tyle jak zasiadam jedna nocke czesto wbijam podporki jak dluzej rozstawiam poda i wcale nie zajmuje to tyle czasu jak to kolega wyzej pisal minutka i podzik zlozony dopasowanie druga minuta i stoi...
takze jezeli ktos chce kupic poda to po co doradzac mu podporki ?
(2015/04/17 19:27)

hudzik

Jedyny minus (rod poda- tri poda) to dodatkowy ciar przy dojciu na owisko , jeeli zakupisz  stojak z wkadanymi "buzbarami" w caoci ,do tego szybkozczki do sygnakw  , to rozoenie i zoenie zajmuje ok 1 minuty. Wiadomo , e rod pod za nas ryb nie zapie , ale jak kto apie na kamienistych brzegach , betonach , albo w zimie , to jest to due uatwienie. Mam takie zdanie , masz braki w sprzcie wdkarskim uzupenij je , jak masz wszystko potrzebne , kup rod poda:) (2015/04/17 21:08)

Grzelu

no wlasnie nie zawsze mam gdzie te podporki wbic no a co tri poda paru znajomych ma i wcale rozkladanie nie trwa tak dlugo :)bo do rod poda no kupilem go za 100 zl kiedys sie troche zrazilem bo przy zacinaniu ryby prawie zawsze sie wywalal ... a czytalem duzo o tych tripodach i ten jexona co chce kupic jest dosyc dobry dla ludzi zaczynajacych z tripodami :) (2015/04/17 21:59)

u?ytkownik27096

Najpierw zadaj sobie pytanie czy w ogle jest Ci potrzebny pod bo jeli jest moliwo wbicia podprek i nie potrzebujesz ustawia wdek ze szczytwkami max. do gry to za t cen lepiej kupi porzdne podprki. Co do poda ktry zosta za linkowany (Anaconda) ostatnio byem na rybach i znajomy mia takie co i stwierdzi, e po roku uytkowania nie by za bardzo zadowolony.

chyba z owienia na stojaczku  bo z jesli z poda to chyba nie mieliscie z tym stycznosci bije na glowe wszystkie jaxony itp jakoscia wykonania i stabilnoscia
co do tego czy potrzebny ? jeden lubi podporki drugi woli podzik a o gustach sie nie komentuje i tyle w temacie...
powiem tylko tyle jak zasiadam jedna nocke czesto wbijam podporki jak dluzej rozstawiam poda i wcale nie zajmuje to tyle czasu jak to kolega wyzej pisal minutka i podzik zlozony dopasowanie druga minuta i stoi...
Tak nie mielimy z tym stycznoci szczeglnie znajomy ktry uywa go od ok roku czasu, co do samej stabilnoci nawet daj rad ale plastikowe zatrzaski ju rednio si sprawdzaj przy intensywnym uytkowaniu. 
Nie porwnuje do jaxonw bo nie miaem stycznoci.
Podprki czy pod to nie gusta tylko zapotrzebowanie. 
Osobicie mam tri poda i podprki i w zalenoci gdzie si wybieram bior to albo to, jedyne co mog doda to aden aluminiowy tri pod nie dorwna porzdnej stalowej konstrukcji. 
Rozkadanie to ju zaley od modelu mi to zajmuje kilka minut a doradzam podprki bo kiedy te mylaem o jakie fajne maj stojaki itp. a teraz ju wiem, e nie jest to konieczne. 
(2015/04/17 23:57)

berthold

ja te walem tymi tripodami w kt obrzydo mi to noszenie tych zomw tonami tym bardziej e nocek coraz mniej a raczej rekreacyjnie par godzinek lub max cay dzie to mija si z celem ,podprki z pokrowca siup i gotowe (2015/04/18 09:37)

Blitz

Ja wanie kupiem poda i jest ju po pierwszych testach, cay pic polega na tym e owi gwnie noc na pomocie (platforma 10m x 2,5m) i ni jak nie chc tam nic wbija. 
Wczeniej cae ycie owiem na podprkach, i teraz te jak jad tam gdzie "mona" wbi podprk to je zabieram, bo dwiganie mnie denerwuje, chyba e mona podjecha samochodem nad sam wod, ale to rzadko si zdarza.  (2015/04/18 10:51)

buki77

witam uwaam e jak co to rod pod nie tri pod.ja mam rod poda i jest zadowolony rodpod zawsze bdzie stabilniejszy od tripoda.pozdrawiam. (2015/04/18 12:45)

tomek771203

Tak nie mielimy z tym stycznoci szczeglnie znajomy ktry uywa go od ok roku czasu, co do samej stabilnoci nawet daj rad ale plastikowe zatrzaski ju rednio si sprawdzaj przy intensywnym uytkowaniu. 
Nie porwnuje do jaxonw bo nie miaem stycznoci.
Podprki czy pod to nie gusta tylko zapotrzebowanie. 
Osobicie mam tri poda i podprki i w zalenoci gdzie si wybieram bior to albo to, jedyne co mog doda to aden aluminiowy tri pod nie dorwna porzdnej stalowej konstrukcji. 
Rozkadanie to ju zaley od modelu mi to zajmuje kilka minut a doradzam podprki bo kiedy te mylaem o jakie fajne maj stojaki itp. a teraz ju wiem, e nie jest to konieczne.

widzisz kolego i tu jest pies pogrzebany :) , ze Tobie to nie jest potrzebne to nie znaczy ze masz go odradzac chlopakowi ktory chce go miec :)i pody i podporki maja swoich zwolennikow  nie ma co tu sie o to spierac :)
milego dnia zycze :_)

(2015/04/18 14:49)