Tri pod DAM

/ 4 odpowiedzi
Witam wszystkich
Czy może ktoś wypowiedzieć się na temat tego tripoda

http://allegro.pl/oryginalny-nowy-tri-pod-na-3-wedziska-firmy-dam-i1557013476.html

Z góry dziękuję.

wojtas1974

Witaj.

Mam identyczny tripod i nawet kupiony u tego samego sprzedawcy na Allegro. Używam go już 3 sezon i puki co nie nażekam. Nic się nie rozklekotało ani nie popsuło. Jedynie na początku musiałem rozwiercić i przesunąć przesunąć jedną z rurek bo miała przesunięcie ok 10mm i ciężko było wcisnąć te podpurki na wędki w gniazda.

Poza tym małym felerem jest OK. Prawdziwa stal nierdzewna. Trzeci sezon i nic nie rdzewieje.

Myślę że za te pieniądze to chyba najlepszy wybór. Nim go kupiłem zamówiłem również na Allegro tripod z Jaxona - owszem tańszy trochę ale odesłałem go tego samego dnia  w którym przyszedł.

Nie ma nawet co porównywać.

(2011/04/13 15:19)

krzychu64

Witaj.

Mam identyczny tripod i nawet kupiony u tego samego sprzedawcy na Allegro. Używam go już 3 sezon i puki co nie nażekam. Nic się nie rozklekotało ani nie popsuło. Jedynie na początku musiałem rozwiercić i przesunąć przesunąć jedną z rurek bo miała przesunięcie ok 10mm i ciężko było wcisnąć te podpurki na wędki w gniazda.

Poza tym małym felerem jest OK. Prawdziwa stal nierdzewna. Trzeci sezon i nic nie rdzewieje.

Myślę że za te pieniądze to chyba najlepszy wybór. Nim go kupiłem zamówiłem również na Allegro tripod z Jaxona - owszem tańszy trochę ale odesłałem go tego samego dnia  w którym przyszedł.

Nie ma nawet co porównywać.

Z tego co przeczytałem na stronie sprzedającego to wykonany jest z aluminium.
Nie ma prawa rdzewieć. (2011/04/13 16:29)

wojtas1974

Owszem góra jest z alu a nogi ze stali nierdzewnej. (2011/04/13 18:26)

krzychu64

Nic tylko kupić. Cena dość dobra, a sprzęt firmowy. (2011/04/13 20:12)