Zaloguj się do konta

Traper vs Lorpio

utworzono: 2014/05/08 17:03

Witam :D powiem szybko .... niedługo zacznę połowy gruntowe (feeder) na wodach stojących.
Lepsze wyniki będą miały zanęty Lorpio feeder czy Traper special feeder/sekret feeder itp. ??? [2014-05-08 17:03]

Jędrula

To tak jakbyś zadał pytanie - dalej zajadę fordem czy oplem ? Pomyśl ...? Przecież nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie , trzeba to sprawdzić nad wodą . [2014-05-08 17:08]

[2014-05-08 17:13]

kucus22

To tak jakbyś zadał pytanie - dalej zajadę fordem czy oplem ? Pomyśl ...? Przecież nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie , trzeba to sprawdzić nad wodą .

Ale żeś przykład podał Bracie, przecież obaj doskonale wiemy, że oplem?!
[2014-05-08 18:31]

lukaszb80

Chłopak ma 13 lat więc można mu wybaczyć, inna sprawa, że nie ma dnia aby na tym forum nie powstały posty w stylu: Jaxon czy Mikado, Traper czy Lorpio lub czy mogę w kwietniu łowić Sumy?
Czy admini jakoś próbują to ogarnąć? [2014-05-08 18:41]

nikodem977

Od technicznej strony mogę polecić zanęty traper feeder series turbo, dynamic, carp, bream. Dobrze są wyprażone, ładnie owocowo pachną, mają w sobie dużo ziaren m.in konopie i kukurydzę oraz solidnie niepożałowaną ilość pieczywa fluo. Polecam je dopalić atraktorem waniliowym i o zapachu konopii. Są dosyć mocno klejące więc nie polecam przesadzać z wodą jeśli będą używane na jeziorze/stawie.
Miałem raz lorpio feeder light (dosyć dawno to było) i pamiętam że ładnie intensywnie pachniała. Ale jej minusem była duża ilość barwnika który zostawał na rękach po namoczeniu i mieszaniu.
[2014-05-08 18:56]

Jędrula

To tak jakbyś zadał pytanie - dalej zajadę fordem czy oplem ? Pomyśl ...? Przecież nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie , trzeba to sprawdzić nad wodą .

Ale żeś przykład podał Bracie, przecież obaj doskonale wiemy, że oplem?!

No BAAAA :)

[2014-05-08 19:17]

Witam :D powiem szybko .... niedługo zacznę połowy gruntowe (feeder) na wodach stojących.
Lepsze wyniki będą miały zanęty Lorpio feeder czy Traper special feeder/sekret feeder itp. ???

Lorpio nie używałem ... do Trapera mam mieszane uczucie ostatnio kupiłem paczkę 2,5kg Lin-Karaś cenna niska około 12 zł. Wygląda całkiem spoko, ale zapach miała jakiś słaby i pachniała jak pasza. Dodałem atraktor MVDE i już było dużo lepiej efekty średnie.
Najepiej kupić Lorpio i Trapera to sam się przekonasz. 
[2014-05-08 19:28]

Według mnie jeśli chodzi o jakoś to lorpio wygrywa, traper ma kilka dobrych mieszanek ale nie wszystkie, większość serii mi nie podchodzi i nie odpowiadają. Lorpio ma dobre i dopracowane mieszanki które nie kosztują fortuny przykładem jest lorpio magnetick roach fein, która sprawdza sie bardzo dobrze na medalowe płocie. Traper nie jest złą firmą ale kilka jego mieszanek mnie zawiodło, szczególnie te tańsze a z lorpio nie miałem takiego problemu nigdy nawet z tymi  tańszymi zanętami tej firmy.

Pozdrawiam Boczny Trok
[2014-05-08 19:43]

fredibb

Potwierdzam wybór kolegi - lorpio magnetic seria bardzo dobra, ja osobiście ładne płocie miałem na magnetic tench red worm, jutro wybieram się na staw w którym są pokaźne karasie i liny, zabieram ze sobą lorpio magnetic carrasio red worm.
[2014-05-08 19:56]

Potwierdzam wybór kolegi - lorpio magnetic seria bardzo dobra, ja osobiście ładne płocie miałem na magnetic tench red worm, jutro wybieram się na staw w którym są pokaźne karasie i liny, zabieram ze sobą lorpio magnetic carrasio red worm.

Wiele wędkarzy potwierdzi tą informacje że lorpio mają dobre zanęty i to niedrogie
[2014-05-08 20:37]

unix

Wiele wędkarzy potwierdzi tą informacje że lorpio mają dobre zanęty i to niedrogie

Potwierdzam.  Magnetic to dość tania i dobra zanęta.  Stosuję z powodzeniem.

Pozdarwiam

[2014-05-08 21:53]