Traper Gold Series GP Traper lin-karaś

/ 3 odpowiedzi
Witam chciałbym się dowiedzieć czy ktoś stosował już mieszankę TRAPER GOLD SERIES GP + Traper lin-karaś chciałbym na to łowić  na zawodach ale nie wiem czy dobrze się skomponują.Może ktoś poleci zanętę z innej firmy do zmieszania z gold seriesem. Będę łowił na stawie powierzchnia 3,5ha głębokość niewiadoma
Wiem że w łowisku są(z białorybu):
karp,karaś,lin,,amur,płoć,leszcz,
Liczę na waszą pomoc pozdrawiam!
Zielan

Odpowiedz sobie na pytania.
Co najczęściej łowi się na zawodach? 
Kiedy już będziesz wiedział ukierunkuj zanętę na tę rybę. (2014/06/04 21:24)

dodoni

Wiem że łowi się najczęściej płocie, ukleje, leszcze lub krąpie na zawodach ale najczęściej tak się łowi się na zwykłych zbiornikach ,a na stawach jest różnie. Nie wiem ile w tym stawie jest tych płoci lub ile karasi gdy wszystko zrobię pod płoć,krąpia(którego nie ma) itd to może być tak że złowię tylko kilka płotek a reszta nastawi się na karasia i złowi tych karasi dużo.Ponawiam więc pytanie. (2014/06/05 09:07)

SVT

Witam chciałbym się dowiedzieć czy ktoś stosował już mieszankę TRAPER GOLD SERIES GP + Traper lin-karaś chciałbym na to łowić  na zawodach ale nie wiem czy dobrze się skomponują.Może ktoś poleci zanętę z innej firmy do zmieszania z gold seriesem. Będę łowił na stawie powierzchnia 3,5ha głębokość niewiadoma
Wiem że w łowisku są(z białorybu):
karp,karaś,lin,,amur,płoć,leszcz,
Liczę na waszą pomoc pozdrawiam!

Ja stosowałem wczesną wiosną w poszukiwaniu Lina i karasia. Dobra zanęta i jest dość ciężka. Dodatkiem dobrym jest Niwa Platinum PRIX - stosowana na wody stojące i wolno płynące. Brązowo złocista barwa dobrze komponuję się z  Traper Gold. W dodatku PRIX ma w sobie intensywny aromat wanilii. Kupowałem ją ze względu, właśnie na zapach. A aktualnie to zanęta specjalnie stosowana na zawody. Do tego robaczki, zależnie na jakie ryby się nastawisz. (2014/06/05 10:09)