Traper Feeder Series Dynamic, Turbo, Carp, Bream

/ 7 odpowiedzi
Witam! Co sadzicie o tych zanętach? Jak się wam sprawdzały? Jakie inne stosujecie na feeder? Dziś zakupiłem Traper feeder Turbo. W niedzielę przetestuję i powiem jak się sprawdziła.
przemek1221


na karpia miałem w poprzednim roku na stawie ale wiekszej rożnicy nie było(chodziło o to żeby było czym koszyczek wypchać). na turbo nie łowiłem a bnream aktualnie mam i w sobote albo niedziele wytestuje :D (2014/04/30 22:04)

saviano


Od czasu do czasu biorę w sklepie Dynamic i Turbo. Dorzucam do tego zwykle kukurydzę i czasami wanilię lub pinkę. Łowię głównie w Bugu i Narwii. Jakichś rewelacji nie odnotowałem, ale żałoby też nie było. (2014/05/01 19:24)

nikodem977


Czy polecacie jakieś inne zanęty na feeder? Może lorpio feeder light? (2014/05/02 09:05)

Jędrula


Czy polecacie jakieś inne zanęty na feeder? Może lorpio feeder light?

 

 

 

 

 

 

Kolego , wszystkie inne nadają się do koszyka , kwestia przygotowania i odpowiedniego domoczenia . Łowie już wiele lat feederem / pickerem i nigdy nie używałem specjalnie dedykowanej zanęty pod tą metodę .

(2014/05/02 09:13)

nikodem977


Tyle to ja wiem. Pytam się o opinie bo różne zanęty są różnie przygotowane danej marki słabo wyrażone i mało pachnące a innych przeciwnie. Np. Lorpio feeder light jak miałem to zauważyłem że ma dużo barwnika i o tego typu opinie mi chodzi.  (2014/05/02 14:41)

fishark


Kiedyś stosowałem zanęty Trapera, Dragona, Anpio. Z nich najlepsze okazały sie Anpio w połączeniu z bułką tartą, gdyż za mocno sklejały. W tym sezonie stosowałem tylko Lorpio Leszcz Extra i Feder medium, są świetne i bardzo wydajne, po namoczeniu zanęta rośnie w oczach no i kleju mają w sam raz. Warto wzbogacić je jakimś atraktorem, płatkami czy kuku z puszki no i oczywiście pinka. W następnym sezonie pozostaje przy Lorpio, naprawde świetne zanęty. (2016/11/07 17:43)