Tragedia na ciepłym kanale

/ 36 odpowiedzi
Jędrula


No w sumie nie , powinienem Ci zadać to pytanie na priv ale strasznie jestem ciekaw gdzie się kształcił człowiek który tak pisze ? Nie mam i nigdy nie miałem zacięcia do twórczych wywodów i opowieści więc trochę Ci zazdroszczę tej pisaniny choć w kilku sprawach mamy odmienne zdanie to jednak wkurwia mnie to , że jakoś nie potrafię poskładać tych cholernych literek tak jak Ty .

(2010/12/23 19:13)

Jędrula


A może się postaram i założę bloga ?

 

(2010/12/23 19:14)

u?ytkownik58955


Jędrula, piszesz spoko. Mnie czasem ze smiechu kichy bolą jak walniesz tekst. Załóż bloga - koniecznie. A róznice w poglądach to normalna rzecz. Choć niektórzy mówią że nie potrafię rozmawiać z kimś o odmiennych poglądach. A ja nie umie m gadac tylko z takimi co mają chore poglądy.  :-)

PS:

Wykształcenie nie jest ważne. Ale jestem dość oczytany (bez fałszywej skromności). W życiu przetrawiłem ogromna ilość dzieł pisanych - stąd wyobraźnia i styl pisania.

(2010/12/23 19:23)

u?ytkownik57785


A czego Tobie brakuje w Twojej pisaninie? Pozwól, że inni ocenią Twoje pióro, a nie Ty sam strumyczku.... :) Wykształcenie nie ma tu nic do rzeczy. Zobacz ilu tu studentów, magistrów, inżynierów itp. pisze i ilu prostych chłopów z zawodówką albo i bez.  I co? :))))))) Ghost minął się z powołaniem napewno :) (2010/12/23 19:30)

Jędrula


Strumyczku ???????????? Te laska weź wyluzuj bo się wszyscy o nas dowiedzą heheheh

Mam kilka historii ale kuźwa wszystkie opowieści nieprawdziwe i wymyślone choć można boki zrywać . No zobaczę i może Was uraczę kilkoma ?:)


(2010/12/23 19:38)

Jędrula


No tak czy tak odbiegamy od dość poważnego tematu na tory którego powinniśmy powrócić .

(2010/12/23 19:39)

u?ytkownik60251


Wczoraj odnaleziono ciało młodego wędkarza ,wielkie uznanie dla płetwonurków bo szukali go od 18 gródnia do wczoraj (2011/01/06 14:09)

Jędrula


To niby spinning z brzegu kiedy nawisy śnieżne, , śliskie stoki, urwiska, osłabione mrozem i roztopami uskoki stanowią śmiertelne zagrożenie jest bezpieczny? Prędzej zabezpieczy się łowiący z lodu niż amator spinningu łażący tam gdzie nie powinien. Jestem ciepłolubem i nie rozumiem ludzi którzy nie potrafią sobie zrobić przerwy w wędkowaniu.  Wędkowanie z lodu lub spinn zimowy to sztuka z którą nie może się bratać każdy. Ja widziałem świat przez warstwę lodu. Już nigdy na lód nie wejdę. I bynajmniej nie była to wina przyrody czy mojego hobby, ale wyłącznie moja, bo polazłem za rybą w miejsce, gdzie nie powinienem był poleźć. Teraz inaczej patrzę na takich wariatów. Byłem młody i głupi. Uwierzcie mi, świat przez lód i lodowata wodę nie jest ciekawy. Raz wystarczy. Dzięki trzeźwości umysłu mojego kumpla przebywałem pod lodem jakieś ... no moze do minuty. Ale i tak doznałem rertrospektywnej projekcji całego życia.

Marek postąpił jak prawdziwy mocarz! Dzięki niemu żyję cholera. I już nigdy nikt nie będzie ryzykował żeby mnie ratować. Oj, opisze ja to na blogu kiedyś, opiszę.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak czytam , czytam i trafiłem na jakąś obietnicę ? Temat byłby na czasie , @Home dawaj !

(2011/01/07 12:46)

bluehornet


Homeo , miałeś znakiem tego niesamowitego farta i kumpla przez duże K , który potrafił w krytycznej sytuacji zachować niesamowicie zimną krew - Cześć i Chwała mu za to . A za styl wypowiedzi i pisowni Masz u mnie DUŻE ***** . Powodzenia i oby tak dalej . Połamania kija . Ps. Świat jest pełen nieodpowiedzialnych ryzykantów , którzy widocznie lubią igrać z naturą , nie zdając sobie sprawy , jakie niesie Ona zagrożenia i co potrafi . Pozdrowienia . (2011/01/07 14:20)

hudy11


trudno żałować takich ludzi to był kłusownik i w świetle prawa zginął w czasie popełniania przestępstwa teren na którym doszło do wypadku jest zamknięty i aby tam wejść musiał się włamać przeskakując ogrodzenie mam nadzieje że policja i straż wodna wkońcu dopilnuje tego by już nikt tam nie wchodził bo siedząc na brzegu otwartym do wędkowania nieraz się widzi karawany kłusowników idących pod sam zżut ciepłej wody bo tam stoi ryba i żeby to tylko łowili normalnie ale nie muszą jeszcze łapać na szarpaka w gruncie żeczy kłusole z konina nie szanują żadnych ograniczeń i zakazów to przez nich ryby nigdzie nie mająswoich ostoii i mateczników co też wpływa na ilość ryb w kanałach jeszcze 2 lata temu o piękną rybe nie było trudno a teraz łowi się jak w basenie mam nadzieje że każdy następny przestępca skączy tak samo   pozdrawiam prawdziwych wędkarzy

 

(2011/01/07 15:27)