Zaloguj się do konta

Trabucco T-Force XPS Match Sinking.

utworzono: 2014/01/11 20:07

Witam.Chciałem się Was poradzić w sprawie żyłki Trabucco T-Force XPS Match Sinking,a mianowicie,czy to dobra żyłka i czy warto ją kupić?Łowię metodą spławikową i gruntową. [2014-01-11 20:07]

Bialy89

Witam.Powiem tak jeśli chodzi o wytrzymałośc to jest dobra ale wogóle nie tonie mam taka i z tonięciem to tragedia normalnie;/

[2014-01-11 20:28]

malin84

Polecam Robinsona Pro Match!trabucco mialem i musialem przewinac na Robinsona, o wiele lepsza Robinson!jesli przy nawijaniu dobrze odtluscisz to bedzie tonela i nie bedziesz mial z nia problemu pozdrawiam [2014-01-11 20:55]

Mam tą żyłkę używam do odległościówki  na razie nie narzekam. A pro po tonięcia to chyba znacie ten stary omyk ze szczytówką w wodzie i jeszcze  jedno gdy woda jest niezbyt ,,czysta"
po łapaniu staram się używany odcinek umyć w wodzie z ludwikiem. Po prostu tłusta żyłka nie tonie.
Ps. Generalna zasada szanowny i konserwowany sprzęt nie zawodzi bo i ABU można zaj......ać
Julek
[2014-01-11 22:26]

fkuzi555

Sensas Team Anglaise - wg mnei najlepsza do matcha. Stone River porównywalna. Reszta, których używałem, a trochę ich było... jak się je dobrze odtłuści, przemyje, to jako tako toną, ale szału nie ma. Ale ludwik potrafi uszkodzić żyłkę, więc trzeba uważać i nie lać go bez sensu ;) lepiej użyć preparatów typu line sinker. Koszt niewielki, a na 2 sezony wystarcza swobodnie [2014-01-20 10:29]