Zaloguj się do konta

Trabucco Match Strong

utworzono: 2013/09/28 19:37
miecz-gaz

Match Strong  X P S extra strong,  jaka opinia jest w śród wędkarzy na temat tej żyłki z przeznaczeniem na bata.Nadaje się czy nie. Co polecacie.


  [2013-09-28 19:37]

destruktor

witam kolego miecz-gaz nieznam parametrów tej żyłki ale jeżeli w nazwie tej żyłki jest match to znaczy że jest przeznaczona do metody odległościowej a żyłki do metody odległościowej są mało rozciągliwe  więc raczej taka żyłka sie nienadaje do bata, amortyzatorem jest bat i żyłka więc ta żyłka niebędzie niwelować ewentualnych odjazdów ryby jeżeli zależy ci na żyłce trabucco to kup sobie uniwersalną jest dosyć rozciągliwa i myślę że będzie dobra myśle że choć troche ci pomogłem pozdrawiam i połamania kija życzę.
[2013-09-29 15:10]

miecz-gaz

W zasadzie to polecił mi ją sprzedawca. Oraz żyłkę używam do feedera Special Feeder 0.18 brązjest tak trudno topliwa że szok czy kol. by coś za sugerował. Słyszałem że Dragon ma dobrą ofertę z tego typu żyłek do bata jak i do feedera. [2013-09-29 19:02]

destruktor




Do federa używam żyłki firmy fiume feeder drugi sezon nawijam na kołowrotek i tyle bez żadnych zbędnych zabiegów tonie bardzo dobrze jest wytrzymała i mało rozciągliwa więc spełnia wszystkie kryteria żyłki do feedera a i cena jest przystępna a jerzeli chodzi o żyłkę do bata to ja poszłem do sklepu i kupiłem najzwyklejszą żyłkę jaxona CROCODILE PREMIUM 0,16MM i powiem ci że sie też sprawdza jest rozciągliwa i ma wystarczającą wytrzymałość jeżeli chodzi o łowienie na bata a do przyponów używam żyłek przyponowych fiume konfekcjonowanych po 50 m są bardzo wytrzymałe i nie są przegrubione to chyba tyle pozdrawiam




















[2013-09-29 21:03]