Zaloguj się do konta

Trabucco Antrax SP Bolognese 6m. 10-20 g.

utworzono: 2014/02/15 12:44
Gary85

Witam miłośników wędkarstwa spławikowego .
Chciałbym zasięgnąć waszej opinii w sprawie doboru odpowiedniej wędki " Bolonki "
Jestem miłośnikiem spinningu i bata ale odpowiednia Bolonka w zestawie również by się przydała.
Łowię w dużej rzece ( Odra ) w średnim uciągu . Ryby to głównie krąp , płoć , nierzadko spory Leszcz ...Na wędkę chcę przeznaczyć ok 200 zł ....Na oku mam wędkę TRABUCCO ANTRAX SP BOLOGNESE
Dł. 6m.
Cw 10-20 g.
Waga 380

Bardzo bym prosił o opinię w tej sprawie , no i co koledzy polecają oprócz wyżej wymienionej wędki ....
Z góry Dziękuję i Pozdrawiam
[2014-02-15 12:44]

Kolego masz dylemat ponieważ wybór bolonki to naprawdę duży problem, który każdy kiedyś przeżywał. Na rynku jest wiele producentów i nie wiadomo jakiej marki kij wybrać. Co do kijów do 200zł raczej ci nie pomogę ale mogę ci polecić kijek który jest trochę droższy Mikado uotraviolet bolognese 300zł. Jestem takiego zdania że przy zakupie bolonki nie ma co oszczędzać nieraz jest lepiej wstrzymać się z kupnem i dozbierać kilka groszy i mieć kijek z trochę lepszej klasy.
[2014-02-16 11:25]

Gary85

Bardzo Ci dziękuje za pomoc i dobrą rade . Co do kosztów wędki to 300 zł również wchodzi w rachubę . Słyszałem że Mikado to bardzo dobry wybór jeśli  chodzi o spławik . Jeszcze raz wielkie dzięki i POZDRAWIAM
[2014-02-16 12:45]

mariusztrojnar

wedziska NSC Mikado to dobry wybór , wędka charakteryzuje się szczytową akcją i jest lekka i szubka o cienkim blanku  [2014-02-18 15:21]