Zaloguj się do konta

Torba wędkarska- Jaxon vs Dragon

utworzono: 2013/09/12 16:17
johanes26

Witak koledzy.Poszukuję dobrej torby wędkarskiej i znalazłem coś takiego 1:http://allegro.pl/torba-z-6-pudelkami-jaxon-uj-wtd01-45x25x30-cm-i3473075965.html a druga to 2: http://allegro.pl/team-dragon-torba-wedkarska-z-kom-izotermczna-z-pu-i3511247009.html .Poszukuję czegoś dobrego na spiningowanie  i nie tylko.Czy ktoś powie coś więcej na temat tych torebek.Mam jeszcze jedno pytanie a dokładnie chodzi mi o gumy soft4play czy ktoś z zacnych kolegów miał z tymi przynętami do czynienia i jak się one sprawują na naszych wodach pozdrawiam kolegów johanes26
[2013-09-12 16:17]

Victus

Z racji że nie ma zbyt wiele wypowiedzi napisze tak...Team Dragon robi dobre torby. Tylko czy warto wyrzucić od ręki dwie stówy zanim nie spróbujesz czegoś innego? Kupiłem plecak firmy shakespeare i jestem zadowolony. Cena to 67zł, cztery pudełka to koszt ok. 48zł i masz to samo co w Dragonie tylko taniej. Pozdrawiam!
[2013-09-12 23:40]

ryukon1975

Mam nadzieję że zdajesz sobie sprawę że obie te torby to kolosy i nadają się tylko na łódź bo chodzić z nimi i spinningiem raczej nie sposób.

Jeśli chodzi o tą torbę Dragon to po co ci izoterma do przynęt sztucznych ?

[2013-09-13 06:14]

Mam torbę Dragona. Jedna z najlepszych rzeczy jakie kiedykolwiek kupiłem. Sama torba jest niezwykle pojemna i mieści wszystko co potrzebne do wędkowania z łodzi: szpule zapasowe, nożyczki, nożyki, miarki etc... etc... dodatkowo kieszeń termiczna działa, piwko zimne a kanapki na słońcu się nie grzeją. Komora termiczna pełni też dodatkowe zabezpieczenie antydeszczowe. Zawsze mam tam telefon i GPS. Sama torba też jest baaardzo odporna na wodę. Dwa tygodnie temu miałem w łodzi podczas deszczu wody sporo nad kostkę i padła mi tam torba, trochę poleżała - w środku sucho! Same szuflady mocne, zawiasy i zamykanie nie popękały. Bardzo pojemne. Regulacja wszystkich przegród. Od góry elastyczna linka-gumka jak w plecakach trekkingowych. Trzymam tam siatkę spinningową jak też bez problemu można tam na czas transportu wsunąć kurtkę, bluzę czy odzież przeciw deszczową. Polecam. Świetny produkt. [2013-09-13 09:34]

trebos

internetowy sklep pirania duży wybór toreb i plecaków wedkarskich
[2013-10-02 22:50]

Zaneciarz

Mam torbę Dragona. Jedna z najlepszych rzeczy jakie kiedykolwiek kupiłem. Sama torba jest niezwykle pojemna i mieści wszystko co potrzebne do wędkowania z łodzi: szpule zapasowe, nożyczki, nożyki, miarki etc... etc... dodatkowo kieszeń termiczna działa, piwko zimne a kanapki na słońcu się nie grzeją. Komora termiczna pełni też dodatkowe zabezpieczenie antydeszczowe. Zawsze mam tam telefon i GPS. Sama torba też jest baaardzo odporna na wodę. Dwa tygodnie temu miałem w łodzi podczas deszczu wody sporo nad kostkę i padła mi tam torba, trochę poleżała - w środku sucho! Same szuflady mocne, zawiasy i zamykanie nie popękały. Bardzo pojemne. Regulacja wszystkich przegród. Od góry elastyczna linka-gumka jak w plecakach trekkingowych. Trzymam tam siatkę spinningową jak też bez problemu można tam na czas transportu wsunąć kurtkę, bluzę czy odzież przeciw deszczową. Polecam. Świetny produkt.


Nie zgadzam się z tą propozycją. Wielka torba tachana na ramieniu po krótkim czasie jest niewygodna. Nie wyobrażam sobie wędrowania wzdłuż brzegu z taką torbą, bo spinning  jak wiemy to nie tylko łódka. Przerabiałem torby, plecaki  i ich miksy i zakończyłem na dobrym-pojemnym pasie/torbie biodrowej ( przynęty i ołów) + średniej wielkości plecaku, gdzie pakuje się żarcie, picie( np termos) kurtkę przeciwdeszczową, aparat i inne bajery. Do plecaka zaglądam zazwyczaj w przerwach w wędkowaniu. Akcesoria spinningowe i przynęty potrzebne w danej chwili są dostępne z torby /pasa w kilku sekundach jednym ruchem z lędzwi przenosząc ją na brzuch lub biodro.  

[2013-10-04 00:17]