Zaloguj się do konta

Torba wędkarska, plecak, czy co?

utworzono: 2011/07/06 22:03
FranceCola

Witam. W co dajecie swój sprzęt, w pleckakczy w torbe? Jakie torby polecacie ? [2011-07-06 22:03]

ryukon1975

Nosiłem i w plecaku i w torbie.Nie są to jednak najlepsze rozwiązania,nad wodą raz rosa,raz mokry piach czasem deszcz.Trudno było utrzymać plecak i sprzęt w nim w czystości a wiadomo że mokre i brudne rzeczy się niszczą.Teraz używam skrzynki z siedziskiem firmy Zebco wszystko w środku jest suche,czyste i do tego służy mi za krzesło.

http://www.szczupak.pl/produkt,3295

Ma też takie Konger trzeba wpisać na allegro-kosz wędkarski.

[2011-07-06 22:21]

gtsphinx

Ja niedawno zakupiłem torbe ze sztywnym dnem firmy Jaxon. Jestem zadowolony.

W środku mieści mi się wszystko... od kołowrotków po tube na spławiki

Torba wygląda jak w tym artykule ----> http://virtualfishing.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=107&Itemid=103          i co ważne jest taniutka

Pozdrawiam

[2011-07-06 22:48]

nicponios

ja wędki nosze w pokrowcu z allegro taki za 50 złotówek (2x feeder[węglowy delikatny], bacik 6m, bolonka 7m[delikatna że szok], spinning[sam kij] węglowy tez delikatny) i jestem zadowolony. Wystarczy delikatnie sie z tym pakietem obchodzic i bedzie gitarka, natomiast reszte żeczy mam w torbie podróżnej (skrzyneczka+ zanęty+jedzenie+2 pudełka spiningowe+kołowrotek+ pierdoły...), osobno 2x krzesło turystyczne no i wiadereczko:) [2011-07-06 22:57]

FranceCola

Hmm tylko ja niestety nie moge kupic sobie kosza wedkarskiego, bo na ryby jeżdżę albo rowerem albo motorem. Chodzi mi o torbę, do której ejdą dwie złożone wędki , skrzyneczka, no i podbierak... [2011-07-06 23:05]

FranceCola

A czy do Pokrowca na wedki, wjedzie skrzyneczka? (35cm). ? [2011-07-06 23:49]

dario35

ja woze wszystko w 3 komorowym pokrowcu z kieszenia na parasol w 2 komory pakuje wedki nawet 5 sie miesci ,a w trzeciej mam podporki podbierak tuba ze splawikami i skrzynka waska ale zato dluga no i parasol w bocznej kieszeni jeszcze ,caly pakunek jest troche cieszki ale lepiej miec to na plecach niz w rekach [2011-07-07 06:27]

ryukon1975

Można i tak.Ja jednak nie wyobrażam wiezienia takiej ilości gratów w jednym pokrowcu gdzie wszystko w czasie drogi tłucze się o siebie i niszczy.Wiozę kosz z drobiazgami a jest to naprawdę pojemna zabawka wejdzie jeszcze coś z przynęt i zanęt jeśli tylko nie sypie się ich wiadrami do wody.Jeszcze pokrowiec dwukomorowy z dwoma wędkami a w bocznej kieszeni podbierak.Dodam że jeżdżę skuterem i wszystko pasuje do siebie idealnie,jeśli tylko kupi się wszystko wymiarami a nie przypadkowo.Zdjęcie do wglądu na blogu w galerii sprzęt.
[2011-07-07 06:42]

nicponios

skrzyneczka do pokrowca? hmmm... nie bardzo a nawet jeśli to w skrzyneczce po takiej trasie bedzie jeden wielki misz masz [2011-07-07 12:00]

sanczez14

Ja używam plecaka ze względu że tylko spinninguje jest mi łatwiej przez zarośla się przedostać w odpowiednie miejsce [2011-07-07 13:30]

sprinter420

witaj ja jak jade na ryby motorem lub rowerem mocuje z tylu koszyk do srodka skrzynka na gore zlozone wedki i mocuje je za pomoca drucika do obramowan kosza i jest ok sprobuj tego z podbierakiem tak samo jak z wedkami pzdr mam nadzieje ze pomoglem zapraszam na moj profil mam bloga
[2011-07-11 10:00]