Torba karpiowa z coolerem na dipy i kulki

/ 1 odpowiedzi
Torba karpiowa z coolerem na dipy i kulki
Solidnie wykonana torba przede wszystkim pełniąca rolę coolera, ale także z możliwością przenoszenia dipów – wyposażona w 2 zasobniki mogące pomieścić 20 słoiczków z preparatami. Dodatkowo wyposażona w kieszeń z zamkiem na frontowej ściance. Torbę można przenosić na pasku naramiennym (można go odpiąć) lub za rączki spinane rzepem. Konstrukcja torby umożliwia konfigurację pod swoje potrzeby poprzez wyjęcie zasobników lub zabierając tylko jeden. Zasobniki na dipy wyposażono w rączki do przenoszenia, a ścianki dodatkowo wyłożono gąbką. Szwy torby i pojemników zabezpieczono mocną lamówką. Całość łatwa w utrzymaniu czystości. Wymiary (dł./szer./wys.): 42 x 18 x 25 cm. Waga: 950 g.
Takich toreb w róznych wersjach mamy 3 - pisze o nich Madzia "Szpula" tutaj http://www.firmadragon.pl/czytelnia/testerzy-relacjonuj/2930-torby-dla-gruntowcow-i-nie-tylko

Zainteresowanych zapraszam, Waldemar Ptak :)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

JKarp


Może jednak Madzia niech nie wypisuje cudów-wianków :
"Kulki proteinowe nierzadko wysychają zwiększając swoją kruchość, niektóre z nich w deszczowe dni chłoną wilgoć z otoczenia, dotyczy to także peletów feederowego i do metody - zasysają wilgoć z otoczenia i zabierając pozostały pelet po wędkowaniu na kolejne możemy odkryć obecność pleśni. W przypadku robaków – ryzykujemy nieprzeżyciem przynęt wystawionych na długotrwałe działanie wyższej lub bardzo niskiej temperatury. Jakość stosowanych przynęt przekłada się na rezultaty, więc warto się o nie troszczyć ma każdym etapie użytkowania. Wiem z doświadczenia, że etap transportowania tych artykułów w upalne dni czy w wilgotnych warunkach również może być uciążliwy i wielu wędkarzom umyka aspekt bezpieczeństwo przynęt."
Kulki jak wysychają to twardnieją, bardzo twardznieją. Prezcież wystarczyło zapytać, poszukać po necie co dzieje się z kulkami jak wysychają... Kulki ususzone na kamień - no skądś takie okreslenie się wzięło. Nie robią się kruche !!! Kulki i pellety teraz pakowane są w worki z zamknięciem strunowym więc problem zawilgocenia praktycznie nie występuje. Poza tym kązdy szanujący się karpiarz nie zostawia zanęt i przynęt na słońcu lub deszczu. Po to są też kulki i pellety pakowane w wideerka z zamknięciem. 
JKarp (2018/01/31 16:23)