Zaloguj się do konta

Torba dla spławikowca Wasze rady.

utworzono: 2011/08/09 14:36
ak47ms

Witam kolegów. Mam pytanie a właściwie prosbę jaką torbę wybrac łowie tylko na spławik to moja ukochana metoda od dziecka :) a moja stara prawie sie rozlatuje wiec czas na nową i pytam sie was czy macie jakies swoje waszym zdaniem idealne które pomieszczą cały asortyment . pozdr [2011-08-09 14:36]

A nie praktyczniej skrzynkę?  [2011-08-09 15:50]

omnes

Ja mam skrzynke otwierana od gory w srodku wysowajace sie polki a na dole mam 3 szuflady
Mozna w niej zmiescic naprawde sporo rzeczy jestem bardzo zadowolony
[2011-08-09 15:53]

Esox53

Zależy ile chcesz na nią przeznaczyć.Ale jeżeli zależy ci na jakości i pojemności torby to polecam ci torby tego typu:

[2011-08-09 17:30]

ak47ms

mysle ze tak ok 100 zł przegladałem troche ze stajni jaxona , ale wole popytac fachowców o rady [2011-08-09 19:15]

frankozola

Kol. Omnes mógłbyś powiedzieć jaka to skrzynka i w jakiej cenie można ją dostac? :) [2011-08-09 19:25]

micb

mysle ze tak ok 100 zł przegladałem troche ze stajni jaxona , ale wole popytac fachowców o rady



Kolega używa torby Jaxona przeznaczonej dla wędkarza spinningowego (choć tak naprawdę można jej użyć również do innych celów:)). Ogólnie rzecz biorąc torba prezentuję się ciałkiem nieźle biorąc pod uwagę cenę (ok 50,00 PLN). Niestety z jakością już nie jest tak słodko. Używa jej około 1,5 m-ca (wypad na ryby średnio raz na tydzień) i już w jednym miejscu zaczyna się rozłazić. Może trafił felerny egzemplarz ale ja jednak bym nie ryzykował. Zresztą na początku sezonu kupiłem sobie portfel na przypony made in Jaxon. Nie wiem czy do końca sezony da radę. Jeszcze go tunningować musiałem bo inaczej od razu do kosza by poleciał.Aha! Nie jestem jakimś przeciwnikiem Jaxona bo sam osobiście używam od kilku lat dwóch wędzisk teleskopowych i spisują się całkiem nieźle. [2011-08-09 20:04]

fkuzi555

ja uzywam trabucco z serii platinum

[img]http://www.matchpro.pl/media/products/1288/images/thumbnail/large_TORBA_PLATINUM_MATCH_str_71.jpg?updated_at=1309418434[/img] [2011-08-09 20:49]

fkuzi555

przepraszam za 2 posty... 
zlego slowa na nia powiedziec nie moge. trzyma sie juz twardo trzeci sezon dosc intensywnego eksploatowania. troszke jest jak dla mnei za mala, ale w zimie przestawiam sie na sensas niagara, a ta bedzie w sam raz na wypady z feederem [2011-08-09 20:50]

fkuzi555

przepraszam za 2 posty... 
zlego slowa na nia powiedziec nie moge. trzyma sie juz twardo trzeci sezon dosc intensywnego eksploatowania. troszke jest jak dla mnei za mala, ale w zimie przestawiam sie na sensas niagara, a ta bedzie w sam raz na wypady z feederem [2011-08-09 20:51]

ak47ms

i to jest właśnie to kupisz znanej firmy i lipa a właśnie nie chcezrobic wtopy bo pieniazki sienie rezmnażaja niestety . pozostaje dalej czekac na rady mądrych kolegów :)

 

pozdr

[2011-08-09 20:56]

fkuzi555

sam zrobilem blad. nie zmierzylem sobie rolek i grzebieni pod topy i tylko one mi sie nie mieszcza i troche wystaja. reszta wchodzi bez klopotu. wszystkie pudelka, sita, fajki, uchwyty do kombajnu itp sie miesci i zostaje sporo luzu. takze moge polecic to trabucco ;) trzeci rok treningow i startow i nic sie jej nie dzieje, a caly czas dopakowana na maxa, co 2-3 tygodnie przemoczona i naprawde nie dbam o nia ;) a dzielnie sie trzyma [2011-08-09 22:22]

gtsphinx

Witaj.

Ja posiadam taką torbę --->   http://amurio.pl/torby-i-pokrowce/271-fish-hunter-pole-400-nowosc-2011.html  <--- 

Kupiłem ją 3 miesiące temu i sprawuje się świetnie. Jest bardzo pojemna mimo niewielkich rozmiarów :D. Ja w niej trzymam 3 niewielkie pudełka na akcesoria, 2 opakowania po kołowrotkach w których też trzymam pierdoły, tube na spławiki, 3 kołowrotki wyczepiacze sracze i dużo innych dupereli. Tam gdzie na bocznych kieszeniach są siatki to trzymam słoiczki z atraktorami do zanęty. Mi ta torba bardzo odpowiada lecz mam do niej jedno ale... trochę skrzypi jak z nią biegne nad wode ale to może z przeładowania. :D

Pozdrawiam

[2011-08-09 22:23]

ak47ms

Ma pożądny wyglad patrzałem na nią już wcześniej przypadła mi do gustu . Ale znowu jeden z kolegów wyżej nie polecał wyrobów jaxona a nie chce co pół roku zmieniac torby . Zakup musi byc raz a porządnie . Trabucco brzmi konkretniej . Ale piszcie dalej kazda rada sie przyda [2011-08-10 17:37]

Jaxon ma dobre wyroby- torbę na grunt mam od 3 lat   a na spining inną  też tej firmy od blisjo 4 lat.
Oczywiście nie namawiam- kup taką która dobrze leży w ręku- bo czasem trzeba nanosić się klamotów...dobrze by miała szeroki pas na ramię.
[2011-08-10 17:55]