Zaloguj się do konta

Tonący (PZW Łódź) brzydko się chwyta

utworzono: 2013/02/13 22:12
dychtomarcin

Witam wszystkich kolegów wędkarzy.
Chodzą informacje z Okręgu Łódź, że będzie podpisane porozumienie między Okręgiem Sieradz i Łodzią, ale po prostu jest to wielkie kłamstwo opowiadane przez osoby z okręgu Łódzkiego, które chcą zatrzymać jeszcze stanowiska w okręgu!!!!

Porozumienia są już podpisane i na chwile obecną nie będzie żadnych zmian.



[2013-02-13 22:12]

Bernard51

Nie mogę załapać w jednym zdaniu piszesz że chodzą suchy że będzie podpisane porozumienie , ale to tylko po to aby utzrymali stanowiska działacze , a wdrugim piszesz że jest już podpisane porozumienia i nic sie już nie zmieni? Może ja to opacznie rozumiem lub niezbyt precyzyjnie wyrazileś nurtujacy Cie problem?
[2013-02-14 05:38]

prowinski

czytanie ze zrozumieniem się kłania. w skrócie chodzi o to żeby nie wierzyć żadnym plotkom od działaczy PZW Łódź, bo są one nie prawdziwe.
[2013-02-14 07:26]

dychtomarcin

Witam wszystkich kolegów wędkarzy.
Chodzą informacje z Okręgu Łódź, że będzie podpisane porozumienie między Okręgiem Sieradz i Łodzią, ale po prostu jest to wielkie kłamstwo opowiadane przez osoby z okręgu Łódzkiego, które chcą zatrzymać jeszcze stanowiska w okręgu!!!!

Porozumienia są już podpisane i na chwile obecną nie będzie żadnych zmian.


Porozumienia były podpisane na początku roku i nic się nie zmieniło w tym temacie.



[2013-02-14 08:00]

czytanie ze zrozumieniem się kłania. w skrócie chodzi o to żeby nie wierzyć żadnym plotkom od działaczy PZW Łódź, bo są one nie prawdziwe.

Nikt Was do kompani nie zaprasza.
Co wam do pał sie przyplątało. Skorumpowany okręg ,z aferami i malwersacją i kto chciał by was w porozumieniach mieć?  Zbiornik w Jeziorsku zamordowaliście i jakieś ploty sami rozsiewacie szukając tematów zastępczych bo wstyd wam przed całym krajem.  [2013-02-14 08:32]

A jednak sieradz ma wiecej porozumien anizeli lodz wiec ktos chcial. A jeziorsko fakt i zal. [2013-02-14 13:11]

Nikt nie chciał i nie chce . Sami poprosicie.  [2013-02-14 14:46]

dychtomarcin

Nikt nie chciał i nie chce . Sami poprosicie. 


O czym ty chłopie gadasz ?


[2013-02-14 15:01]

Nie mów mi wieśniaku chłopie, bo nas pomylą .  [2013-02-14 21:53]

dychtomarcin

Nie mów mi wieśniaku chłopie, bo nas pomylą . 


1. Jesteś pusty jak konto Okręgu PZW Łódź.
2. Opis twojego profilu mówi wszystko na twój temat.

" Wędkarz, Nie nowy a bonowany za przekonania. Członek Zarządu Koła. Dziłlam aktywnie , nie jestem pozerem."

Chłopie przepraszam Panie masz problemy sam z sobą i tyle. [2013-02-14 22:28]

Ale prawdę napisalem wieśniaku . A Ciebie nikt nie zapraszał na mói profil , tak jak nikt nie zapraszał Twojego okeręgu do współpracy z Łodzią.  [2013-02-14 22:54]

homer555

Witam wszystkich kolegów wędkarzy.
Chodzą informacje z Okręgu Łódź, że będzie podpisane porozumienie między Okręgiem Sieradz i Łodzią, ale po prostu jest to wielkie kłamstwo opowiadane przez osoby z okręgu Łódzkiego, które chcą zatrzymać jeszcze stanowiska w okręgu!!!!

Porozumienia są już podpisane i na chwile obecną nie będzie żadnych zmian

 

Szanowny kol. (dychtomarcin) Łódź złożyła konkretną propozycję Sieradzowi i czeka na odpowiedź do 15.02.br. ZO Sieradz miał dać odpowiedź a znając poczynania Sieradza z innych lat to bardzo możliwe, że postąpi w ten sposób, że: będzie przeciągał sprawę do końca marca, aby jak najwięcej wędkarz łódzkich przeszło lub wykupiło okręgówkę w Sieradzu a następnie skasuje Łódź na następną kasę. Operat rybacki na wartę z Jeziorskiem jest znaczną kwotą i na pewno nie zrezygnuje z tej oferty, jaką łódź im zaproponowała

[2013-02-15 16:45]

grzeweg

Mój okręg Płocko-Włocławski nie podpisał z żadnym okręgiem porozumień . Podejrzewam że to dlatego że jak było podpisane porozumienie z okręgiem Legnickim to wędkarze z mojego okręgu wysyłali karty do Legnicy by tam płacić składki. Wiązało to się z tym że na takiej opłacie wędkarz płacił 100zł. taniej a uprawnienia były takie same, a mniej pieniędzy wpłynęło do kasy  okręgu Płocko-Włocławskiego.  [2013-02-15 17:23]

dychtomarcin

Witam wszystkich kolegów wędkarzy.
Chodzą informacje z Okręgu Łódź, że będzie podpisane porozumienie między Okręgiem Sieradz i Łodzią, ale po prostu jest to wielkie kłamstwo opowiadane przez osoby z okręgu Łódzkiego, które chcą zatrzymać jeszcze stanowiska w okręgu!!!!

Porozumienia są już podpisane i na chwile obecną nie będzie żadnych zmian

 

Szanowny kol. (dychtomarcin) Łódź złożyła konkretną propozycję Sieradzowi i czeka na odpowiedź do 15.02.br. ZO Sieradz miał dać odpowiedź a znając poczynania Sieradza z innych lat to bardzo możliwe, że postąpi w ten sposób, że: będzie przeciągał sprawę do końca marca, aby jak najwięcej wędkarz łódzkich przeszło lub wykupiło okręgówkę w Sieradzu a następnie skasuje Łódź na następną kasę. Operat rybacki na wartę z Jeziorskiem jest znaczną kwotą i na pewno nie zrezygnuje z tej oferty, jaką łódź im zaproponowała


Jeśli wiesz jakie warunki zaproponował Okręg Łódzki. To chyba zdajesz sobie sprawę że są one nie do zaakceptowania.
Pozdrawiam.
PS jednocześnie też wiesz że Piotrków nie zgodził się na te warunki (nie chodzi o porozumienie) [2013-02-15 22:25]

nata

Koledzy szkoda się nakręcać na łódzkie porozumienia. Z roku na rok to samo, przeanalizujcie które porozumienia jakiego okręgu są dla was najbardziej kożystne, następnie opłaćcie tam kartę i tyle.

Jestem wędkażem z łodzi a opłacam tam gdzie jest to dla mnie najkożystniejsze - płace to wybieram i tyle. W zeszłym roku byłem w częstochowie w tym będę w radomiu. To bez znaczenia gdzie bedą mi wklejali znaczki, istotne jest to gdzie będę łowił. 

[2013-02-16 22:14]

nata

A tutaj takie małe zobrazowanie wód okręgu łódzkiego :) [2013-02-17 19:49]

A tutaj takie małe zobrazowanie wód okręgu łódzkiego :)



Szkoda, że musisz się aż tak reklamować. [2013-02-17 19:57]

nata

Ocho kolega Hoplita jak co roku niezmienny w swoich pogladach, jakoś zdziwiony nie jestem. Tak się zastanawiam czy kolega to wędkuje czy tylko pretenduje do jakiegoś etatu w PZW ?

[2013-02-17 21:13]

rafall

Ocho kolega Hoplita jak co roku niezmienny w swoich pogladach, jakoś zdziwiony nie jestem. Tak się zastanawiam czy kolega to wędkuje czy tylko pretenduje do jakiegoś etatu w PZW ?


;))))))))  .... pewnie tak...
[2013-02-17 21:40]

Ocho kolega Hoplita jak co roku niezmienny w swoich pogladach, jakoś zdziwiony nie jestem. Tak się zastanawiam czy kolega to wędkuje czy tylko pretenduje do jakiegoś etatu w PZW ?


;))))))))  .... pewnie tak...


oIo [2013-02-17 23:41]

Pytanie do naty 
do Radomia  trzeba jechać osobiśćie czy jest jakaś inna możliwość 
[2013-02-18 10:21]

nata

Ja wybieram się osobiście, możliwe że są inne możliwości ale tutaj proponuję zadzwonić do pzw radom. Jesli kolega jest zainteresowany to miejsce w samochodzie jeszcze mam, wyjazd do radomia planuje w marcu. Gdyby coś to proszę pisać na priv.

 

[2013-02-18 11:39]

dowiedziałem się jest możliwość opłaty w miejscowości Przysucha 

a dokładniej w stanicy wędkarskiej Bródnów 7 .

nas jest 2 chętnych więc koszty będą mniejsze 



[2013-02-18 12:54]

rafall

Ocho kolega Hoplita jak co roku niezmienny w swoich pogladach, jakoś zdziwiony nie jestem. Tak się zastanawiam czy kolega to wędkuje czy tylko pretenduje do jakiegoś etatu w PZW ?


;))))))))  .... pewnie tak...


oIo

wzajemnie ;))
[2013-02-18 20:01]

dychtomarcin

Proszę nie zniżać  się do poziomu HOPLITA. [2013-02-18 21:16]