To mi zalatuje kłusownikiem ....

/ 35 odpowiedzi
użytkownik57785

Panowie, hamujemy hamujemy, bo znowu zaczyna się ciśnionko na garach......luzujemy. (2011/08/28 10:12)

lysy82

luziiiiiik ;) (2011/08/28 10:23)

lysy82

Na giełdzie w Białymstoku można resztę do tego dokupić, w promocji ponton dziecięcy do przewozu kabli (2011/08/28 10:47)

lysy82

No pewnie tak.... (2011/08/28 13:12)

krapiotr69

Witam kolegów. Znamienita większość ma tutaj rację. Ryba w słoiku nie zdradza swojego pochodzenia, tym bardziej w zalewie octowej ( nawet nie wiadomo, czy to szczupak).Nie wiem jak kolega chce sprzedającemu udowodnić kłusownictwo na podstawie ryby w słoiku, ale to tak samo jak zarzucać sprzedającemu wędlinę własnego wyrobu ( też na allegro sprzedawaną ), że pochodzi z kradzionej trzody. Jeżeli koledze uda się to proponuję zgłosić to jako precedens i to nie jest złośliwość z mojej strony. Urząd skarbowy jeżeli zostanie powiadomiony to ograniczy się do kontroli działalności gospodarczej, jeżeli jest taka prowadzona, ewentualnie powiadomi SANEPID, gdyż wchodzi tu w grę obrót towarem żywnościowym wyprodukowanym poza (przypuszczalnie) zakładem do tego przepisami sanitarnymi przystosowanym i tyle na tym. Żadne kłusownictwo. Nie trzeba mieć stawów rybnych, aby handlować w naszym kraju rybą i jej przetworami. Powszechnym jeszcze do niedawna procederem było wędzenie węgorza na północy kraju i sprzedawanie go z kosmicznym narzutem na Śląsku. Podobnie było ze śledziami, wystarczyło mieć chłodnię i kupować u rybaków bałtyckich, wozić na południe i sprzedawać praktycznie każdą ilość. Do dzisiaj od rybaków z Mierzei Wiślanej do Kwidzyna przywożą ludzie łososiowate, flądry, dorsze i tym handlują. Aby czymś handlować nie trzeba zaraz tego uprawiać, czy hodować. Nie ma potrzeby takiego człowieka bezpodstawnie nazywać kłusownikiem. Pozdrawiam. (2011/08/29 10:33)

jamesbond

dobrze prawi kolega wyżej. Zasada domniemanej niewinności etc. Trze m,u to udowodnić. Tylko po co? Zgadzam się z kolegą wyżej. Tak więc jak to ktoś kiedyś gdzieś napisał "luzujemy stringi Panowie!" :D   (2011/08/29 10:39)