Zaloguj się do konta

Thunder- to ostatni post jaki wystosowałem na tym

utworzono: 2010/10/25 12:24

Witam wszystkich serdecznie! Jak nie trudno zauważyć zostałem zbanowany. Wracam aby wszystkim podziękować za wymienione poglądy, porady, pochwały i reprymendy. Uważam te kilka miesięcy wśród Was za ciekawie spędzone chwile. Wróciłem pod tym samym nickiem więc niebawem znów zostanę usunięty ale korzystając z chwili chciałbym też podziękować Redakcji wedkuje.pl za to, że dotychczas mogłem udzielać się na tym "podwórku". Nie mam urazy do nikogo. Ani do Ghostmira ani też do redakcji za podjęte kroki. Trzymajcie Cię wszyscy i powodzenia mad wodą.
[2010-10-25 12:24]

grzesiek35

Nick masz troche inny:):),ale poczekaj na bieg wydarzeń ze strony redakcji no i forumowiczów.
[2010-10-25 12:47]

Jędrula

Nie wywalą Was kolejny raz , zobaczysz . To ma być dobitne ostrzeżenie , tak mi się coś wydaje ? [2010-10-25 13:00]

grzesiek35

Tylko ostrzeżenie przed czym? lub po czym? W poprzednim wcieleniu nic złego nie mówiłem,nie kłociłem sie,a pewnego słonecznego poranka wchodze i nie moge sie zalogowac.Prywatnośc redakcji rzecz święta?
[2010-10-25 13:04]

Jędrula

Do Thundera pisałem :) [2010-10-25 13:06]

Ludzie czy wy nie potraficie sobie z Gostem dać na wstrzymanie? Thunder przez te wasze głupie pyskówki portal ten schodzi na psy. Nic tylko kłótnie a co trzeci post to albo Twój albo Ghosta, czasem tylko ktoś inny do was dołączy. Doprawdy nie rozumiem jak mozna być tak zacietrzewiony jak wy, Ty oskarżasz o go podwójną tożsamość, On Ciebie wyzywa od najgorszych, po prostu same idiotyzmy. Mam nadzieję , że w końcy któryś z was pójdzie po rozum do głowy i zgodnie z zasadą, iż głupszemu sie ustępuje, odpuści. Chociaż po nowym wątku raczej nie sądzę, że to nastąpi z Twojej strony, juz chyba prędzej Ghost zastopuje, ale i to jest małe prawdopodobne. A i prawda jest taka , że to znów Ty tym nowym tematem go prowokujesz do nastepnej wojenki. A może to takie Twoje małe zboczenie prowokować ludzi?  [2010-10-25 13:06]

A czym ja go Tu sprowokowałem? Tym, że nie mam do niego pretensji? Tym że życzę mu powodzenia tak jak wszystkim? Moja działalność na tym portalu dobiega końca  więc pozwól kolego sobie wytłumaczyć, że nigdy nikogo nie chciałem sprowokować celowo. Ja temat Ghostmira uważam za zamknięty tak jak każdy inny z moim udziałem.
[2010-10-25 13:16]

mielec

MAstiff też poleciał. Nie wiem mieliście przykład na mojej osobie gdzie złego słowa nie powiedziałem i regulaminu nie złamałem i zostałem wydalony i konto mi usunięto to was nie nauczyło potem miałem bana na logowanie nadal was nie nauczyło wielki banowanie dawno temu gdzie jeszcze mnie nie było też was nie nauczyło czyli jak chcecie tak macie brudy trzeba prać na privach nie na ogółach.

Szkoda mi i Mastiffa i Thundera.

Pozdrawiam nie róbcie znów podobnych błędów.
[2010-10-25 13:19]

Thunder skoro temat Ghosta uważasz za zamkniety to po jaką cholerę go w ogóle wymieniasz go z nicka? Nie lepiej byłoby dla Ciebie i całego forum gdybyś nie pisał tego wątku? Już go znasz dość długo i wiesz że facet nie zwykł odpuszczać a jak tylko widzi Twój post w którym jest (był bo ponoć zbanowali go) jego nick to dostawał szału. I jeszcze raz pytam sie po co to wszystko, dla głupiej zabawy? Nie wiem, jednak ja już dawno bym odpuścił dla zwykłego zdrowia psychicznego. [2010-10-25 13:33]

Jędrula

Thunder skoro temat Ghosta uważasz za zamkniety to po jaką cholerę go w ogóle wymieniasz go z nicka? Nie lepiej byłoby dla Ciebie i całego forum gdybyś nie pisał tego wątku? Już go znasz dość długo i wiesz że facet nie zwykł odpuszczać a jak tylko widzi Twój post w którym jest (był bo ponoć zbanowali go) jego nick to dostawał szału. I jeszcze raz pytam sie po co to wszystko, dla głupiej zabawy? Nie wiem, jednak ja już dawno bym odpuścił dla zwykłego zdrowia psychicznego.

Amen

[2010-10-25 13:36]

Dzięki Jedrula za poparcie i myślę, że najlepiej byłoby zamknąć ten wątek, aby "przypadkiem" nie wybuchł znów jakis konflikt, bo tu sytuacja jest bardziej napięta niż na Kaukazie:). balcer00 proszę... zrób coś z tym. [2010-10-25 13:51]

Tomas daj se na luz bo to ostatni post jaki wystosowałem na tym portalu. Ciebie też pozdrawiam. Cześć.
[2010-10-25 13:53]

mielec

To co Thunder nie będzie cię już na portalu wśród nas wędkarzy
[2010-10-25 13:57]

A no nie będzie.
[2010-10-25 14:29]

gg003

Niby  rozmowa jest o końcu wojen podjazdowych a ktoś już założył temat pt  Pojedynek , ja się pytam po kiego grzyba  wam to jest?tego już się po prostu  strawić nie da stale wkoło  Macieju , jedno i to samo [2010-10-25 14:30]

A no nie będzie.

Przestań ,a kto mi będzie błędy wytykał ,ja już nawet Cię lubić cholera zaczynałem a Ty sobie chcesz iść ???
[2010-10-25 14:33]

Thunder II przypominam Ci twoje słowa że nie wytrzymasz i tak tu wrócisz tylko dlatego że wędkarsywo Nas łączy ............

Wrócisz znów pod następnym nickiem po cichu, cichuteńko.............sza.....

[2010-10-25 14:43]

gg003

Nikaj Thunder nie odchodź, tylko zwracaj uwagę na ludzi i nie daj bez powodu się sprowokować, omijaj po prostu nerwowe roczniki i będzie bdb [2010-10-25 14:43]

Thunder II przypominam Ci twoje słowa że nie wytrzymasz i tak tu wrócisz tylko dlatego że wędkarsywo Nas łączy ............

Wrócisz znów pod następnym nickiem po cichu, cichuteńko.............sza.....

i po tej ciszy znowu buuuuuuum i banowania
[2010-10-25 14:49]

Jestem zbyt dużym chłopcem aby zabawiać się w powroty pod innym nickiem. Nie mam powodu aby chodzić kanałami, nigdy nie wstydziłem się swojego zdania i poglądów. Jak widzicie mam tu wielu twardych oponentów i to będzie prowadziło wciąż i wciąż do kolejnych konfliktów. Jest na to sposób i zechcę go wykorzystać dla dobra portalu. Nie odchodzę obrażony, odchodzę gdyż redakcja wedkuje.pl uznała, że tu nie ma dla mnie miejsca. Prawdopodobnie słusznie. Pozdrawiam i do zobaczenia nad wodą.
[2010-10-25 14:59]

Jestem zbyt dużym chłopcem aby zabawiać się w powroty pod innym nickiem. Nie mam powodu aby chodzić kanałami, nigdy nie wstydziłem się swojego zdania i poglądów. Jak widzicie mam tu wielu twardych oponentów i to będzie prowadziło wciąż i wciąż do kolejnych konfliktów. Jest na to sposób i zechcę go wykorzystać dla dobra portalu. Nie odchodzę obrażony, odchodzę gdyż redakcja wedkuje.pl uznała, że tu nie ma dla mnie miejsca. Prawdopodobnie słusznie. Pozdrawiam i do zobaczenia nad wodą.

no to jak Chcesz to sobie idz ,no ale obiecaj że jak zmądrzejesz to wrócisz ,to taki żarcik na pożegnanie ,jak mnie kiedy nie zbanują to pewnie jeszcze kiedyś  trochę podyskutujemy ,no to żegnam
[2010-10-25 15:05]

Jak w przypadku Lampego - zero żalu, odrobina radości.

Jak dla m nie bomba, a jeszcze więcej radości bym miał, gdybyś już nie wrócił, bo znów zaczniesz swoje dyrdymały wymyślać. Więc uważam, że lepiej jak cię nie będzie - obserwatorze.

To tyle. Żegnaj i nie wracaj. Nie pozdrawiam.

[2010-10-25 15:22]

Bez obaw Ghostmir. Nie wrócę. Już wysłałem prośbę o usunięcie konta. W całej naszej sprzeczce traktowałem Cię z szacunkiem. Proszę o ksztę szacunku z Twojej strony na koniec.
[2010-10-25 15:29]

pawelz

W wielu przypadkach mielismy diametralnie rozne zdanie.
Ale szkoda ze podjales taka decyzje.
Szczerze mowiac, to troche mnie zaskoczyles in minus tym postanowieniem. Nie sadzilem, ze tak latwo sie poddasz.
Ale coz. Jestesmy doroslymi ludzmi. Nikt nie moze nikogo do niczego zmuszac.
Ale radze Ci, przemysl jeszcze raz to co chcesz zrobic.
[2010-10-25 15:44]

Ależ ja dla ciebie szacunek mam - właśnie za to, ze chcesz skasować swoją bytność. Błagam, nie oczekuj wielkiej miłości. Zresztą i tak ci nie wierzę, bo już niedługo założysz nowe konto. Tak bywało i tak będzie bywać.

Czuwaj - Druh Duch

[2010-10-25 16:23]

tomidoris

ostatnio malo sie udzielam bo nie mam zadnego zdania,ale pomalutku jest tu jak w przedszkolu.czasem az trudno uwierzyć ze sa tu dorosli ludzie????pozdrawiam [2010-10-25 17:03]