Thunder- to ostatni post jaki wystosowałem na tym

/ 44 odpowiedzi
u?ytkownik40353


Mirek miej trochę litości dla przewlekle chorych (2010/10/25 17:29)

u?ytkownik42354


Dobra. Żeby zamknąć buzie wszystkim którzy mają do mnie pretensje ze nie pałam miłością do użytkownika o nicku Thunder, który rzucał pod moim adresem bezpodstawne oskarżenia i który usilnie starał się moja osobę dyskredytować w oczach moich przyjaciół z forum, powiem to, co nigdy by normalnie przez moja klawiaturę nie przeszło. 

Thunder! Nie odchodź! Błagam! Ja nie chcę żebyś odchodził! Uwielbiam twoje głupie zagrania i dobrze się przy nich bawię! Kocham cię Thunder! Rozumiesz?!

CZY TERAZ MI ODPUŚCICIE KOMENTATORZY? 

Już się zaczynam czuć winnym, że Thunderek nie miał racji. Jak widać kilku by chciało żeby miał rację.

Zatem niech wam będzie  - bo już mam dość tych uwag typu..... miałem sie nie odzywać, jesteście jak dzieci.... forum upada!

Upada - zgoda, ale upada dzięki trollom szukającym dziury w całym. Niech więc wam będzie sędziowie, GHOSTMIR JEST TEMU WINIEN.

ZADOWOLONY?! ......mać

(2010/10/25 18:02)

u?ytkownik40353


Dobra. Żeby zamknąć buzie wszystkim którzy mają do mnie pretensje ze nie pałam miłością do użytkownika o nicku Thunder, który rzucał pod moim adresem bezpodstawne oskarżenia i który usilnie starał się moja osobę dyskredytować w oczach moich przyjaciół z forum, powiem to, co nigdy by normalnie przez moja klawiaturę nie przeszło. 

Thunder! Nie odchodź! Błagam! Ja nie chcę żebyś odchodził! Uwielbiam twoje głupie zagrania i dobrze się przy nich bawię! Kocham cię Thunder! Rozumiesz?!

CZY TERAZ MI ODPUŚCICIE KOMENTATORZY? 

Już się zaczynam czuć winnym, że Thunderek nie miał racji. Jak widać kilku by chciało żeby miał rację.

Zatem niech wam będzie  - bo już mam dość tych uwag typu..... miałem sie nie odzywać, jesteście jak dzieci.... forum upada!

Upada - zgoda, ale upada dzięki trollom szukającym dziury w całym. Niech więc wam będzie sędziowie, GHOSTMIR JEST TEMU WINIEN.

ZADOWOLONY?! ......mać


Mirek ja se jaja robię a Ty mnie teraz zabiłeś

zabiłeś mnie na śmierć (2010/10/25 18:08)

u?ytkownik40353


Piotr - ja nie do Ciebie.

a ja myślałem że na mnie (2010/10/25 18:14)

robcio2535


 Kocham cię Thunder!


 Kurza twarz ja już nie kumam -czy to forum miłosne czy jak - kolego Mirek bez takich wyznań bo co ludzie pomyślą :-)
(2010/10/25 18:25)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik42354


No widzisz Robcio. Są tu tacy, co sobie wyobrażają, że nagle zapałam jakąś sympatią do kogoś kto mnie niszczył. 

Jestem facet i reaguję jak facet. Ale sie nie podoba. No to reaguję jak pedzio, i tez sie nie podoba.

(2010/10/25 18:28)

robcio2535


Tylko mnie to rozbawiło i pewnie innych też . (2010/10/25 18:30)

u?ytkownik40353


Mirek normalnie według mnie to mu nawet buzi daj tylko naipierw zęby trzeba mu usunąć bo pruchnica jest zarażliwa ha ha (2010/10/25 18:31)

u?ytkownik57187


A co Piotruś dostałeś próchnicy od całowania? Jej nawet się cieszę, że już jutro mnie tu nie będzie. (2010/10/25 20:47)

u?ytkownik40353


A co Piotruś dostałeś próchnicy od całowania? Jej nawet się cieszę, że już jutro mnie tu nie będzie.

żebyś wiedział raz pocałowałem na przywitanie teściową w puliczek i teraz latam do dentysty ,to sobie wyobraz jak by trolowi dał buzi ,amargedon w paszczy ha ha (2010/10/25 21:10)

u?ytkownik42354


Tak myślałem. Tu nie będzie normalności . Jest tu kilku kolesi którzy nie odpuszczą Ghostmirowi i będą go dręczyć aż po ban. Taki ich cel. Moim przyjaciołom doradzam, żeby olali cieplutkim  moczem imbecyli. Ja już was trolle chrzanię. Możeta se dalej snuć te swoje domysły, ja to chromolę. Życzę powodzenia w trollowaniu - zawsze to jakaś popularność, a nie trzeba nic sensownego czynić. 

Ciao.

(2010/10/25 21:31)

withanight88


Tak jak Pan Mirosław mówi , Thunder pójdzie bedzie nastepny, który pokój zakłoci.

Osobiście nic do Thundera nie miałem i nie mam. Jednak Szczerze przyznam , że jeżeli ktokolwiek posądził by mnie o "dwóosobowość"(tak jak Gh... i Mas... posądzono) to nie popuścił bym mu tego za ch..ja.

I nikt mi nie wmówi , że niepostapił by tak samo jak wyżej wymienieni. (Lampe jednak by odpuścił jak to powiedział/ napisał).



Najgorsze jednak w tym wszystkim jest to, że sezon dobiega końca a ja jeszcze na zebatego nie polowałem:) 

(2010/10/25 21:51)

u?ytkownik38843


Mnie na ten przykład Mastiff zarzucał, że jestem sobą, Thunderem i Lampe na raz. No ale cóż się było wściekać. (2010/10/25 22:08)

withanight88


Sam tak kiedyś pomyślałem, ale to tylko tak ze wzgledu na nicki.  (2010/10/25 22:13)

u?ytkownik42354


Tylko ludzie posiadający osobowość upominają się o nią - dobranoc prawie wszystkim. (2010/10/25 22:18)

u?ytkownik38843


Tylko ludzie posiadający osobowość upominają się o nią - dobranoc prawie wszystkim.



Widzisz, Ja się Ciebie nie czepiałem a Ty znowu musisz mnie atakować? (2010/10/25 22:37)