Zaloguj się do konta

Thunder -Nie jesteście mocni koledzy.

utworzono: 2010/10/24 17:43

Witajcie! Widzę, że portalowa społeczność świetnie się bawi. Ghostmir powyzywał mnie jak zwykle od przeróżnych i uznał temat za skończony. Kilka osób dorzuciło swoje wypociny i uważają, że są mocni. Nie jesteście mocni koledzy. Nie stać Was na słowa prawdy. Ile razy ktoś mnie zapyta czy Mastiff i Ghostmir to ta sama osoba, to odpowiem, że tak. Takie jest moje zdanie i jestem tego pewien. Nigdy nie podjąłem jednak tematu na forum bo uznałem, że nie będę umiał Was przekonać. Sprawę rozpowszechnił sam Ghostmir. Do tej pory lekceważyłem te prostackie wycieczki słowne Ghostmira pod moim adresem ale dzień dziecka się skończył. Ot tej chwili poniesiecie za to odpowiedzialność. Jeszcze jedno! Ghostmirku nie strasz mnie paragrafami bo na razie to Ty nie umiesz udowodnić, że nie jesteś Mastiffem a wydawałoby się ze nie ma nic prostszego. Radzę Ci trochę ochłonąć i używać cywilizowanego języka. W przeciwnym wypadku zaborujemy nieco głębiej i poruszymy temat jednego z twoich wpisów, który nie powrócił tu od czasów Twojej dezercji. Nie graj na wrażliwości ludzkiej.

Balcer00 - chciałbym Cię prosić o obiektywizm. Kto uznał że wątek o cichym powrocie lampego należy zamknąć? Rozumiem że Ghostmir tuż po tym jak mnie zwyzywał. Więc albo usuń ten wątek całkiem albo pozwól wypowiedzieć się każdej ze stron.
[2010-10-24 17:43]

przemo1980

Ja pierdziele i znowu jakieś jaja! Tu się robi jakiś science fiction... [2010-10-24 17:50]

JEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSSSUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lecz sie człowieku już na paznokcie, bo na to zgrubienie szyi, które u nas ludzi, nazywamy głową, juz jest u ciebie za późno..... Szok.

[2010-10-24 17:52]

Thunder osobiście poprosiłem Balcera00 (Pawła ) aby zamknął tamten kontrowersyjny wątek który doprowadzał do kłótni i wrzenia na forum , jestem pewien że My wszyscy mamy dosyć jadu i nienawiści którą otaczasz GHOSTMIRA i Mastiffa. Byłem przekonany że ta sprawa dawien dawno jest zakończona między Wami, to Ty pierwszy przyznałeś sie do swojego błędu i prosiłeś na forum o ukaranie Cię , jednak nikt tego nie zrobił .......dlaczego?

Odpowiem Ci.......... bo to są ludzie na poziomie i znają aż zanadto swoją wartość i miejsce w szeregu, są ambitni , maja ogromną wiedzę , nie podejrzewam że tej wiedzy nie posiadasz lecz nurtuje mnie jedna sprawa .......dlaczego tak usilnie dążysz do sytuacji gdzie piana będzie lała się strumieniami , gdzie jest według Ciebie granica spokoju na tym forum i jak można ja odnależć i co najważniejsze jaka jest jej cena ?

[2010-10-24 18:03]

Miru wiesz co? Ty chyba celowo uchylasz się od obiektywizmu. To że sądzę, że Ghostmir i Mastiff to ta sama osoba to nie przestępstwo. Tak samo jak nie jest przestępstwem posiadanie dwóch kont i znam takich osób dużo więcej. Dodatkowo nie zależy mi aby podkopywać autorytet Ghostmira i nie jest tak, że mam do niego choć odrobinę żalu. Jestem za poważny na takie zachowanie. Nie podoba mi się natomiast język  jakim operuje Ghostmir i jak nabuja się ze słabszych od siebie. A te emotikony z elementami zoofilii mające mnie ośmieszyć to już szczyt dziecinady. Zatem zanim zaczniesz mnie oskarżać to przyjrzyj się kto kogo wyzywa. Wracając do moich przeprosin to zrobiłem to tylko po to aby temat zniknął z forum i nie dręczył osób trzecich. Nigdy nie byłem zwolennikiem robienia bałaganu na forum. Postanowiłem wziąć winę na siebie i przeprosić choć nigdy nie wątpiłem w to, że miałem rację. Chciałem wam oszczędzić kłótni ale jak widzę daremnie bo dziecinny Ghostmir robi pijar nabijając się z innych. A granie na wrazliwosci ludzkiej już całkowicie kształtuje moją opinie o nim. Zapewne nie kojarzysz o czym mówię ale nie będę rozpętywał kolejnej wojny. Pozdrawiam.
[2010-10-24 18:14]

Matko facet ty się  lecz ,tylko nie wiem czy już nie jest za puzno ,przeciesz ty już przerastasz nawet kolege zrakdew,powiedz szczeże ,wy sobie tu zawody urządzacie ?????czy to tylko tak mi się wydaje
[2010-10-24 18:56]

Piotr daruj sobie te prostackie zaczepki. Przeczytaj raz jeszcze swój bełkot. Facet nie może być matką...

"Matko facet ty się  lecz ,tylko nie wiem czy już nie jest za puzno ,przeciesz ty już przerastasz nawet kolege zrakdew,powiedz szczeże ,wy sobie tu zawody urządzacie ?????czy to tylko tak mi się wydaje
"
[2010-10-24 19:06]

Ty się człowieku tak lekko gdzieś ostatnio nie walłeś w dekielek ????ja cię nie zaczepiam ,ty zaczepiłeś połowę portalu ,zaczepiłeś moich przyjaciół ,to tak jak byś również mnie zaczepił dla mnie już nie istniejesz na tym portalu i więcej ja już nie odpisuję na twoje pierdoły ,baw się dobrze narazie
[2010-10-24 19:25]

To że ortografia nie jest Twoją mocną stroną to pewne ale widzę że z czytaniem też masz poważne problemy. Wskaż miejsce gdzie obraziłem kogokolwiek?
[2010-10-24 19:28]

To że ortografia nie jest Twoją mocną stroną to pewne ale widzę że z czytaniem też masz poważne problemy. Wskaż miejsce gdzie obraziłem kogokolwiek?

lekk mich
[2010-10-24 19:30]

Tak, to jest właśnie próbka Twojej wypowiedzi - "lekk mich"
[2010-10-24 19:33]

Bromar

Kolego Thunder, jak zauważyłeś a że jesteś spostrzegawczy to ja w to nie wątpię, że nie czepiam się specjalnie Twojej Osoby tu na forum, zresztą poza też. Jednak muszę zauważyć że potrafisz odpisywać tylko na posty w których wyczytasz jakąkolwiek formę ataku na Twoją Osobę. Napisałem dość obszerny post, który przytoczę i tu a dotyczący Ciebie, jednak jak widzę nie zareagowałeś na niego. Ciekaw jestem co trzeba zrobić (napisać) abyś raczył odpowiedzieć, czy może wolisz przemilczeć coś co nie jest Ci Kolego na rękę. Wiem co napisał Kolega GHOSTMIR, wiem że może i inni Koledzy też chcą zakończenia tych dziwnych dyskusji, jednak osobiście jestem zawiedziony brakiem reakcji z Twojej strony na mój post

#153025 wysłano: 2010/10/21 20:38

Bromar
47 Szanse marne ale są. Prawda kiedyś na wierzch wypłynie. Weź tego Mastiffa ze szpitala wyjmij bo ludzie na poważnie się martwią o fikcyjną osobę. Zacząłeś sobie niewinnie dla hecy ale teraz już za daleko się posuwasz. Widzę, że koniecznie chcesz abym dowody o Twojej gierce przedstawiał na forum. Niech i tak będzie. Dlatego resztę prosze o wybaczenie, że ta sprawa musiała tu wrócić.

Kolego Thunder, jakoś do tej pory, w tym jak i poprzednim wątku nie zabierałem głosu, zapewne miałeś okazję poczytać moje posty na forum i zauważyłeś, że raczej nie mam zapędów do rozpętywania jakiś zadym czy sprzeczek. Pozwoliłem sobie zacytować Twój post, w którym to piszesz że przedstawisz na forum dowody na to że Mirek i Maciej to ta sama osoba. Mam więc propozycję dla Ciebie abyś szanując osobę Kolegi Miru57 założyciela tego wątku, założył nowy i w nim przedstawił swoje dowody na całą tą niby szopkę której autorem ma niby być Ghostmir czy jak wolisz Mastiff. Osobiście miałem okazję poznać Ghostmira lecz nie ukrywam że Mastiffa znam tylko z forum i poczty PRIV gdzie często pisujemy ze sobą i to w tematach w których myślę że akurat Ghostmir miałby raczej małą wiedzę.

Więc jeśli masz zamiar kogokolwiek przekonać do swoich racji, to wyłóż nam tu swoje dowody, oficjalnie na forum, bez zasłaniania się tym że nie chcesz innych w to wciągać,że nie wypada, że Ty chciałeś ale na privie. Myślę że nie tylko ja chętnie zobaczę te Twoje dowody i myślę też że nie tylko ja czekam na koniec tej farsy.

Pozdrawiam Cię Kolego serdecznie i czekam na Twój krok, który przekona mnie i wszystkich Kolegów zainteresowanych tym tematem.

Może Koledzy będą mi mieli za złe, że znów poruszam ten temat ale mam prawo usłyszeć odpowiedź na ten tekst. Taki już jestem, nie czepiam się bez powodu i nie zabieram głosu w tematach w których nie mam zbyt wiele do powiedzenia. Ten temat jednak w pewnym sensie mnie dotyczy (dotyczył moich znajomych).
Więc jeśli jesteś człowiekiem inteligentnym to zrozumiesz dlaczego znów zacytowałem swój post.
[2010-10-24 19:33]

Thunder ty we wszystkim widzisz problem.. byś pogadał z Piotrkiem byś wiedział czym to jest spowodowane (błędy). Poukładaj sobie może puzzle? to cie uspokoi.  [2010-10-24 19:33]

Tak, to jest właśnie próbka Twojej wypowiedzi - "lekk mich"

dla ciebie to powinien być komplemęt
[2010-10-24 19:39]

Bromar czytając właśnie ten post, który wklejasz ponownie postanowiłem założyć oddzielny wątek pt. "Thunder" gdzie bronię swoich racji. Zgodnie z twoją wolą.  Wytłumacz ty mi za to atak kolegi Piotra na moją osobę. Czy ja go gdzieś zaczepiłem? To on pozwolił sobie na niewybredne zaczepki pod moim adresem. Co do argumentów potwierdzających tożsamość Mastiffa i Ghostmira to nie umiem Was przekonać. Powiem więcej nawet nie zależy mi już na udowodnieniu tej jego dziecinnej zagrywki. Chodzi raczej o to jak on się zwraca do ludzi na portalu albo w jaki sposób wyraża się choćby o ludziach z Warszawy.
[2010-10-24 19:41]

arekde

Czy ważne jest kto ma ile wcieleń?

Jeśli ma coś mądrego do powiedzenia i potrafi udzielić cennych rad dla pozostałych uczestników tego forum to chwała mu za to.

I powiem szczerze, że wszyscy spierający się tu koledzy takich wskazówek i porad udzielają.

Śledzę wiele tematów i wpisów bo chcę być coraz lepszym wędkarzem....a kłótnie temu nie pomagają a w dodatku mogą zniechęcać młodych adeptów sztuki........

Pozdrawiam WSZYSTKICH i proszę o wyluzowanie..wyjdzie nam to wszystkim na dobre.

[2010-10-24 19:42]

Tak jest Piotruś, to dla niego nagroda, za to inni płacą, nawet żona, hahahahahahaha..... "Leck mich im Arsch, du Schwull", hahahahahahahahaa..... [2010-10-24 19:51]

mielec

Witajta.

Widze że nadal bój heeh szkoda że tak jest ale cóż bijta się jak macie ochotę ja sobie pokilowałem i upitrasiłem bo za mną chodziła i to od dłuższego czasu. Pychota.

Jutro nadal będę pitrasił lecz już w słoiczek hehehhe.
[2010-10-24 19:56]

Tak, Tak w słoiczki.............. [2010-10-24 19:59]

robcio2535

Koledzy pozwolą ze sie wtrące .
Hmmm Kolego Thunder Fajnie że przeprosiłeś i chciałeś zakonczyć temat -no i super:-)Skoro twierdzisz ze tych dwóch panów to jedna i ta sama osoba to też ok i niech tak bedzie i pozostaw to dla siebie no chyba ze ktoś Cie o to zapyta to mu odpowiedz -ja nie pytam bo mnie to nie obchodzi ile kto ma tu kont .Skoro chciałeś zakonczyć tamten spór to odpowiedz mi na pytanie -Po co założyłeś nowy temat właśnie ten ?Zeby znowu przypomnieć temat i zacząć nowy spór ???
Fakt kolega Ghostmir jest wybuchowy ale czy zaczepny ? No i jego podwyższony ton nie  bierze sie z niczego jak zauważyłem np. w temacie "PLECIONKA" No i chyba lepiej czasem wybuchnąć niż zaczepek szukać !
A kolega Mastiff niech zdrowieje i wraca by przyuczać nas -no przynajmniej mnie z regulaminu bo troche mi sie zapomniało a wielu rzeczy wogule nie wiedziałem .
Więc po co zamykać jeden temat a otwierać kolejny prowadzący do sporu niepotrzebnego !!!?
[2010-10-24 20:00]

MIREK!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SADYSTO!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja na mortadeli jadę drugi tydzień!!!!!!  [2010-10-24 20:02]

mielec

MIREK!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SADYSTO!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja na mortadeli jadę drugi tydzień!!!!!! 

Miło mi Tomasz jestem hahaha Miru to też patrzy bym Mu cos podesłał hahha
[2010-10-24 20:05]

roman76

kolego robcio moim zdaniem lepiej że ten cały spór odbywa się na jednym pokoju niż na całym forum i o to chyba chodziło koledze thunderowi no chyba że się mylę
[2010-10-24 20:06]

MIREK!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SADYSTO!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja na mortadeli jadę drugi tydzień!!!!!! 

Smacznego , smacznego Ci życze a ja własnie kończe jeść rybke opiekaną w zalewie pół-słodkiej na bazie miodu gryczanego, a zresztą nie ma o czym pisać , pójdę sobie odmroże golonke na jutro......ehhhh..........

[2010-10-24 20:07]

Miło mi Tomasz jestem hahaha Miru to też patrzy bym Mu cos podesłał hahha

Oj, sorki Tomek, spojrzałem na post Mirka i tak chlapnąłem omyłkowo.....

[2010-10-24 20:08]

robcio2535

Ale jak napisałem wyżej po co zamykać jeden by otwierać drugi podobny :-(dla mnie bezsensu no chyba ze ktoś to lubi :-(
[2010-10-24 20:09]