Zaloguj się do konta

Testy zanęt Robinson Lin-Karaś.

utworzono: 2014/07/24 09:57
Artur z Ketrzyna

Witam wszystkich, mam za zadanie przeprowadzić "Testy Zanęt Robinson Lin-Karaś."
I dostałem listę z której mam wybrać 10 zanęt i 5 dodatków.
A że z zanętami Robinsoa jeszcze nie maiłem styczności. Jak też że te testy mam zamiar opublikować na blogu. Tak więc pomyślałem czemu nie zrucić się do was w kwestii wyboru?

Tym sposobem bedę mógł przetestować coś co byście chcieli sprawdzić. Ot taki test na wasze życzenie. Oczywiście z proponowanych przez was zanęt i dodatków do przetestowania, sam ostatecznie coś wybiorę, bo 2 już mam wytypowane...
Tak więc proszę o wasze propozycje, jak i opinie na temat poniżej zamieszczonych zanet i dodatków.
Myślę że to dość fajny fajny pomysł, by to tak jak byście i wy brali w tym udział...
No i testy mam zamiar przeprowadzić wraz z Krzyśkiem B. i Adrianem A.


Lista produktów do wytypowania na testy;

Atraktor anis 250.
Atraktor big fish 250g
Atraktor chosee 200g
Atraktor cherry'n berry 250g
Atraktor lemon' anille 250g
Atraktor strawberry 250g
Atraktor tutti-fritti 250g
Atraktor vanile 250g

Dod. zanetowy Bloed meal 250g
Dod. ZanetowyCoco 900g
Dod. ZanetowyCollant PV-1,1kg
Dod. Zanetowy Madenmix 250g
Dod. Zanetowy Madenmix Big Fisz 250 g
Dod.zanętowy TTX Large 1kg.

Zanenta MVE Catch 1 kg
Zanenta MVE Carassio 1kg
Zanenta MVE Carassio Brown 1kg
Zanenta MVE Carassio Red 1kg
Zanenta MVE Carasio Yeliow 1kg
Zanenta MVE Heavy Speciala 1kg
Zanenta MVE Marine geen 1kg
Zanenta MVE Super Champion B.R.X. 1kg
Zanenta MVE Super Feed 1kg
Zanenta MVE Super Feed Red 1kg
Zanenta MVE Supermatch (Black) 1kg
Zanenta MVE Specjal 1kg.
[2014-07-24 09:57]

tripod

Zanęty MVDE nie są Robinsona, to receptury Marcela VDE, które jedynie dystrybuuje Robinson.
[2014-07-24 11:54]

tripod

Nieżyjącego już kolejny rok Marcela VDE, więc receptury nie są modernizowane/aktualizowane przez Niego.
[2014-07-24 11:55]

berthold

może czasem zanęta w czymś pomaga ale ja często się bawię z zanętami i czasem jest tak że 1 wędka z zanętą a druga bez czyli ołów przelotowo i tak po prawdzie nigdy nie zdażało się że na tą z zanętą brało lepiej ba mam śmiałość powiedzieć że na ołów przelotowy jakoś zawsze większe rybki się wieszają a już zawsze częściej karpia można złowić natomiast tegoż karpia prawie nigdy nie złowiłem ze sprężyną czy koszyczkiem zanętowym mowa o tych większych nie podlotkach typu 2-3 kilo
[2014-07-24 12:18]

SVT

Atraktor big fish 250g Dod. ZanetowyCoco 900g Zanenta MVE Carassio Red
Te komponenty testuj Artur, a  jeszcze mógłbyś zamiast  Zanenta MVE Carassio Red, użyć w zamian  Zanenta MVE Super Champion B.R.X.
U mnie korzystając z tych artykułów, ładnie wchodzi Lin i Karaś(Japoniec), na Rzeka Nogat. Testowałem wiele lat , sporo zanęt, nie było takich efektów. Spotykając kolegów, znajomych po kiju, bardzo się dziwili że za każdym razem trafiam na te ryby. Tajemnicy nigdy nie zdradziłem, czym zanęcam . Podpowiedziałem tylko że łowię na Dendrobena 4 + kukurydza. Nadal nie mogą złowić tych rybek w  tej dużej rzece.                                                                                                              Pozdrawiam i powodzenia. [2014-07-24 12:36]

Artur z Ketrzyna

Atraktor big fish 250g Dod. ZanetowyCoco 900g Zanenta MVE Carassio Red
Te komponenty testuj Artur, a  jeszcze mógłbyś zamiast  Zanenta MVE Carassio Red, użyć w zamian  Zanenta MVE Super Champion B.R.X.
U mnie korzystając z tych artykułów, ładnie wchodzi Lin i Karaś(Japoniec), na Rzeka Nogat. Testowałem wiele lat , sporo zanęt, nie było takich efektów. Spotykając kolegów, znajomych po kiju, bardzo się dziwili że za każdym razem trafiam na te ryby. Tajemnicy nigdy nie zdradziłem, czym zanęcam . Podpowiedziałem tylko że łowię na Dendrobena 4 + kukurydza. Nadal nie mogą złowić tych rybek w  tej dużej rzece.                                                                                                              Pozdrawiam i powodzenia.

Nie ma sprawy.
A może wspólne testy. Coś kiedyś wspominałeś że bywasz w moich stronach?
[2014-07-24 14:37]

Artur z Ketrzyna

Koledzy. Wiecie gdzie znajdę opisy tych zanęt i dodatków?
Kurcze, nie wiem, ale znalazłem tylko tego coco,


[2014-07-24 15:27]

JKarp

http://www.robinson.pl/oferta-wedki-kolowrotki-zaneta-zylka,i4.html [2014-07-24 15:57]

Artur z Ketrzyna

http://www.robinson.pl/oferta-wedki-kolowrotki-zaneta-zylka,i4.html

Dzięki. Nie wszystko znalazłem ale większość.

Kurcze ti  ie ma typowo linowej zanęty?
[2014-07-24 16:50]

karwos33

Jest
http://www.robinson.pl/zaneta_tench_carassio_-_lin_karas,i553,j0.html
Bardzo skuteczna z resztą

Pozdrawiam [2014-07-24 17:08]

karwos33

Na lina możesz śmiało stosować też zanęty karasiowe MVDE, polecam wzbogacić je atraktorem Lemon&Vanille.  [2014-07-24 17:11]

Artur z Ketrzyna

Jest
http://www.robinson.pl/zaneta_tench_carassio_-_lin_karas,i553,j0.html
Bardzo skuteczna z resztą

Pozdrawiam

No tej mi nie zaproponowano....
a szkoda....
[2014-07-24 18:09]

Artur z Ketrzyna

To jak. Kto z tej listy chciał by coś przetestować.
Nawet proponuję wspólny wypad i wspólne testowanie.
[2014-07-25 09:29]

Jakub Woś

Zanenta MVE Carasio Yeliow 1kg plus atraktor Atraktor vanile 250g [2014-07-25 09:58]

SVT

To jak. Kto z tej listy chciał by coś przetestować.
Nawet proponuję wspólny wypad i wspólne testowanie.

Chętnie Artur, ale w tym roku nawet nigdzie na wczasy nie wyjechałem, ponieważ czeka mnie Anglia i oszczędzam trochę, nawet mniej na rybach bywam niż dawniej. Miałem zmienić łódkę, a z powodu wyjazdu, wszystko się pogmatwało. [2014-07-25 10:18]

Artur z Ketrzyna

Zanenta MVE Carasio Yeliow 1kg plus atraktor Atraktor vanile 250g

Jakub, nie ma sprawy. Chcesz i masz.
Chcesz ze mną protestować?

Mamy jeszcze parę godzin, bo dziś muszę listę przedstawić.

Tak więc na razie mamy 2 propozycje.

Irek, to znaczy że nie dasz rady? ;-(
A może coś wykombinujesz?
[2014-07-25 17:14]

Jakub Woś

Zanenta MVE Carasio Yeliow 1kg plus atraktor Atraktor vanile 250g

Jakub, nie ma sprawy. Chcesz i masz.
Chcesz ze mną protestować?

Mamy jeszcze parę godzin, bo dziś muszę listę przedstawić.

Tak więc na razie mamy 2 propozycje.

Irek, to znaczy że nie dasz rady? ;-(
A może coś wykombinujesz?

Chcieć bym chciał ale urlop skończony a daleko mieszkasz. Niestety nie tym razem.
[2014-07-25 17:47]

Zielan

Przetestuj zanętę  Zanenta MVE Carassio Brown 1kg i dodatek  Atraktor big fish 250g [2014-07-25 17:53]

Artur z Ketrzyna

Przetestuj zanętę  Zanenta MVE Carassio Brown 1kg i dodatek  Atraktor big fish 250g

Nie ma sprawy, tą sam nawet myślałem. ;-)
[2014-07-25 18:20]

Artur z Ketrzyna

Wytypowane;
Zanenta MVE Carassio Red 1kg (1szt)
Zanenta MVE Carassio Brown 1kg (2szt)
Zanenta MVE Super Champion B.R.X. 1kg (2szt)
Zanenta MVE Carasio Yellow 1kg (1szt)
Zanenta MVE Super Feed 1kg (2szt)
Zanenta MVE Specjal 1kg. (2szt)

Atraktor big fish 250g (1szt)
Atraktor vanille 250g (2szt)
Atraktor lemon'n vanille 250g (1szt)

Dod. Zanętowy Coco 900g (1szt)


Nie za bardzo jestem przekonany do Atraktor lemon'vanille 250g może go zastąpić dodatkowym Atraktor big fish 250g. Co myślicie?

Czkam na wasze komentarze.
[2014-07-25 18:56]

Zielan

Nie mam ani złych ani dobrych doświadczeń z atraktorem lemon'vanille. Użyłem go raz na jesieni na zawodach. Płotkom nie przeszkadzało. [2014-07-25 20:02]

Artur z Ketrzyna

Nie mam ani złych ani dobrych doświadczeń z atraktorem lemon'vanille. Użyłem go raz na jesieni na zawodach. Płotkom nie przeszkadzało.

Które miejsce zająłeś?

[2014-07-25 20:51]

Artur z Ketrzyna

Dobra lista poszła.
Jeśli ktoś pragnie, ze mną przetestować którąś z zanęt. Czekam na propozycje.
[2014-07-25 22:13]

Artur z Ketrzyna

Koledzy właśnie parę minut temu odebrałem przesyłkę.
Tak więc testy można rozpocząć, wczoraj już miałem jednego linka i kraska.
Jedno łowisko mi ktoś zapaskudził czymś i zdewastował. Teraz rybki je omijają.
Może te zanęty spowodują że znów będę mógł się z niej cieszyć?

No i dostałem nawet miłą niespodziankę w postaci czapeczki. Bardzo fajna, z chęcią ją będę nosił...
[2014-08-04 12:32]

Artur z Ketrzyna

Koledzy linek już bierze. Mam na koncie 3 szt, ale maluszki, no i 2 ładne karski...
Zobaczymy co będzie jak użyję tych zanęt.
[2014-08-07 18:25]

Na pewno coś się skusi. Ale szkoda że wcześniej się nie udzieliłem ponieważ z wyżej wymienionych mieszanek miałem okazje testować MVE Super Champion B.R.X. oraz Supermatch Black i bardzo sobie je chwale. Zanęty są warte wypróbowania. Pozdrawiam Boczny Trok

[2014-08-07 18:43]