Testy zanęt Robinson Lin-Karaś.

/ 41 odpowiedzi / 10 zdjęć
Artur z Ketrzyna


Na pewno coś się skusi. Ale szkoda że wcześniej się nie udzieliłem ponieważ z wyżej wymienionych mieszanek miałem okazje testować MVE Super Champion B.R.X. oraz Supermatch Black i bardzo sobie je chwale. Zanęty są warte wypróbowania. Pozdrawiam Boczny Trok


też myślałem o Supermatch, ale nie wiele było do wybrania. A po jednej paczce to raczej takie sprawdzenie nie test...
Dlatego wybrałem po 2 paczki, a karasio po jednej z każdego koloru. Bo będę je porównywał też pod względem wabienia ryb przez inne zanęty stosowane przeze mnie dotychczas...


Ps. chcesz ze mną potestować? (2014/08/09 07:27)

Darek S


No tatko to co może w ten weekend się uda przetestować co nie co? (2014/08/14 17:54)

Artur z Ketrzyna


A co dokładnie kolego masz na myśli ?


Co mam na myśli? Wspólny wypadzik i przetestowanie tych zanęt. Tak jak dziś zrobiłem to z Kamilem.
Testowaliśmy Zanenta MVE Super Champion B.R.X.i atraktory; vanile i big fish.
Rybka nie była chętna do współpracy jak była mieszanka z big fish, zmieniliśmy łowisko i dodaliśmy atraktor waniliowy i rybek parę się złowiło...
Co do samej zanęty; raczej smużąca i bardzo drobna, jaśniutka. Prawie bez zapachowa... (2014/08/16 11:42)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Artur z Ketrzyna


I wyniki były całkiem ładne, tym bardziej że w środku dnia. Gdzie nie zanęciłem, rybka ochoczo podchodziła. Tym razem przy testach pomogła mi córka. (2014/08/19 21:58)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Artur z Ketrzyna


Dalszy ciąg testów. Dziś postanowiłem znów spróbować szczęścia na J Kiersztanowskim, z gruntu i bacika...
Zanęta szuperfeder + atraktor wanilia. Znów okazała się skuteczna, bardzo ładnie pobudza i wabi rybki. Efekt jest widoczny automatycznie po wrzuceniu kuli zanętowej. Już po 1 min widać jak ryba żeruje na dnie, po licznych bąblach wydostających się na powieżchnie...
Jakie rybki zwabiła dziś? Leszcze, płoć, krąpia, łowiska nie omijały nawet ładne okonki, których tez kilka wyjąłem... Efektem dzisiejszej zasiadki było 7 kg rybki, która wróciła do wody.

Z czystym sercem mogę ją wam polecić. :-) (2014/08/22 11:57)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Artur z Ketrzyna


Koledzy, zużyłem juz prawie całą zanętę. Została ni carasio brown. Kto ma ochotę ją przetestować?
U mnie na łowisku te carasio nie robią furory. Nie powiem troszkę coś tam zwabią. ALe żadna rewelacja.... (2014/09/15 21:47)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik102837


Widać że zanęta skutkuje. Teraz tylko czekać na jakieś artykuliki z wyprawy. Ja właśnie też teraz zacząłem testy zanęty Dragona.


Pozdrawiam Boczny Trok  (2014/09/16 17:42)

Artur z Ketrzyna


Widać że zanęta skutkuje. Teraz tylko czekać na jakieś artykuliki z wyprawy. Ja właśnie też teraz zacząłem testy zanęty Dragona.


Pozdrawiam Boczny Trok 

No jeszcze nie było kiedy przetestować jeszcze paczkę Carasio Brown. I potem coś się napisze.
Taki efekt był na zanętę carassio yelow. (2014/10/03 20:48)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

przemo1980


A to kolego na carassio yelow.


Czy to jest metalowy sadzyk(tak wygląda na zdjęciu) ???

(2014/10/03 22:44)

Artur z Ketrzyna


A to kolego na carassio yelow.


Czy to jest metalowy sadzyk(tak wygląda na zdjęciu) ???


Tak metalowy, i kolega go zmienił i na następnej wyprawie miał już przepisowy. Zdjęcie wyżej z czarną siatką.

właśnie staram się coś sklecić o tych testach. Nie długo ukarze się na moim blogu...
(2014/12/01 17:36)

Artur z Ketrzyna


No i poszło.
A efekty możecie znaleźć tutaj;
http://www.wedkuje.pl/wedkarstwo,testy-zanet-robinson-lin-karas-relacja,79718 (2014/12/02 07:05)