Zaloguj się do konta

Testerzy woderów PROS.

utworzono: 2013/11/18 12:11
kubaxxx

ja też jeszcze nie dostałem, ale może w poniedziałek dojdą.
[2013-12-01 17:03]

Spodniobuty Ochronne model SBC01 wykonane z dzianiny poliestrowej powleczonej polichlorkiem winylu o gramaturze 700 gr/m². W odpowiedzi na potrzeby rynku i dobro użytkowników stworzyliśmy produkt spełniający wymagania normy międzynarodowej ISO 20347:2012. Kategoria produktu OB FO E SRC pozwala na pełne bezpieczeństwo w zakresie norm powołanych w certyfikacie. Wymagane badania w zakresie poślizgu na podłożu stalowym pokrytym glicerolem oraz na podłożu ceramicznym pokrytym roztworem laurylosiarczanu sodu pozwala na pełne bezpieczeństwo w tym zakresie. Wdrożony w firmie system zarządzania jakością ISO 9001 daje gwarancję iż wybieracie Państwo produkt który spełnia wasze oczekiwania.

.....pewnie właściwy produkt biorąc stan naszych rzek i innych cieków - przynajmniej ochronią przed "wyżarciem" skóry :) , jak i przydadzą się w gospodarstwie domowym 
[2013-12-01 18:18]

krakersik

powiem Ci że dziś parę godzinek nad wodą trochę chodzenia po łąkach do "jajek" na tyle ile pozwoliły wodery i przy skarpecie piłkarskiej i na to babcina wełniana skarpeta sprawowały się super. nad wodą koło 6 godzin wydawały się cieplejsze od moich starych dżaksów no i do tego mocniejsze. więcej opinii po testach na pewno się pojawi z mojej strony.

co do koloru to jak to określili koledzy z wyprawy pasuje mi do kurtki :P
[2013-12-01 23:25]

Udało mi się dzisiaj pojechać na 3 godzinki na rybki no i również wziąłem ze sobą spodniobuty :). I powiem tak różnica między woderami które posiadam jest ogromna ponieważ w stopy przez pierwsze 1.5 h było mi ciepło..  Później czułem już zimno lecz nie tak mocno jak w woderach. Myślę że główną kwestią jest tu dobra odzież termoaktywna.. Ja na sobie miałem skarpety piłkarskie te do kolan, kalesony i 2 pary skarpet grubszych. Myślę że w stopy mi jest zimno ze względu na pot. Muszę zainwestować w jakąś piankę neoprenową lub kalesony neoprenowe jak takie są plus jakieś ciepłe wkładki takie jak do kaloszy. Ogólnie jak narazie jestem zadowolony nic nie przeciekało a łaziłem ojj w trudnym terenie wszędzie patyki trzcina itd. Lecz jednak prawdziwy wycisk dostaną w następnym sezonie w Maju ;) [2013-12-02 17:00]

weekendowy moczykij

Dzisiaj dotarła również do mnie paczka.Dzięki. Otrzymałem wodery model WR 02 "strong" podobny do tego, który jest widoczny na banerze reklamowym PROS. Wyglądają zacnie.Już nie mogę doczekać się pierwszych testów.Szkoda tylko, że rozmiar nie ten który podałem.Mam nadzieję,że skarpety neopranowe załatwią sprawę luzu w bucie.Pozdrawiam. [2013-12-02 18:56]

marekr

....no , do mnie jeszcze do dzisiaj nie dotarły. Może na "mikołajki" dojdzie ;-)  [2013-12-03 19:53]

bonek18

Ja w końcu się doczekałem. Po małych problemach. Spodniobuty wyglądają bardzo solidnie tyle że lód już skuł tafle wody.
[2013-12-03 19:55]

....no , do mnie jeszcze do dzisiaj nie dotarły. Może na "mikołajki" dojdzie ;-) 

Do mnie dotarły w piątek a mieszkam od Ciebie Kolego rzut beretem. [2013-12-03 20:04]

marekr

....no , do mnie jeszcze do dzisiaj nie dotarły. Może na "mikołajki" dojdzie ;-) 

Do mnie dotarły w piątek a mieszkam od Ciebie Kolego rzut beretem.

Rzeczywiście - mieszkamy od siebie o rzut beretem :-).  No cóż ,czekam dalej :-). Pozdrawiam

[2013-12-03 21:03]

kubaxxx

ja też jeszcze ich nie mam
[2013-12-03 21:23]

kubaxxx

ja też jeszcze ich nie mam
[2013-12-03 21:23]

marekr

Niestety , nie ma :-(. Trudno ........

[2013-12-06 18:47]

Artur z Ketrzyna

Niestety , nie ma :-(. Trudno ........

No ja też czekam. Nawet przyłapałem się na tym, że jak dzwoni telefon to myślę że to kurier...
[2013-12-06 21:33]

kubaxxx

ja też jeszcze niestety czekam :(
[2013-12-07 08:32]

Artur z Ketrzyna

ja też jeszcze niestety czekam :(

No to jeszcze poczekamy, no i testy dopiero na wiosnę bo z lodu się nie da (morsem nie jestem).
[2013-12-11 10:49]

marekr

... no to czekamy ...... na przesyłkę  ;-) [2013-12-11 18:46]

Zielan

Skontaktujcie się z Andrzejem Dyderskim, wydaje mi się, że  zbyt spore opóźnienie ma kurier. [2013-12-11 19:33]

Artur z Ketrzyna

... no to czekamy ...... na przesyłkę  ;-)

Ja się doczekałem.... ;-(.... Nie mam starszego (większego) brata...
[2013-12-11 20:47]

okiem_sandacza

Nam przyjdzie chyba testować ale z lodu :P Pewnie jutro dojdą

Więc dam wam radę, piszcie jakich ocieplaczy używacie, ściemniajcie bo nikt kto chodził po wodzie nie uwierzy Wam że w samych nieocieplanych woderach wchodzicie teraz do wody.

Hehe cenna rada- przyda się bo testerzy zostali tak dobrani ,że już na tablicy dziwnym trafem się pojawiły identyczne jakie dostali Panowie;)
[2013-12-13 19:33]

Zielan

Nam przyjdzie chyba testować ale z lodu :P Pewnie jutro dojdą

Więc dam wam radę, piszcie jakich ocieplaczy używacie, ściemniajcie bo nikt kto chodził po wodzie nie uwierzy Wam że w samych nieocieplanych woderach wchodzicie teraz do wody.

Hehe cenna rada- przyda się bo testerzy zostali tak dobrani ,że już na tablicy dziwnym trafem się pojawiły identyczne jakie dostali Panowie;)

Podaj linki, bo pod hasłem wodery czy też spodniobuty nie ma żadnej oferty przedstawiającej model który był rozdawany do testów.

[2013-12-13 21:20]

WoderyPros

Witam
Topy spodniobutów są wymiarowane pod rozmiar kalosza i dzielone są na trzy grupy wielkości. Zamieniając je na rozmiar kalosza 44 nic nie pomoże ponieważ rozmiar góry w obu rozmiarach jest identyczny. [2013-12-18 10:14]

paawel1

Dzięki za odpowiedź, choć już wcześniej znalazłem takie info.
Pozostaje czekać do wiosny testować ;)

Witam
Topy spodniobutów są wymiarowane pod rozmiar kalosza i dzielone są na trzy grupy wielkości. Zamieniając je na rozmiar kalosza 44 nic nie pomoże ponieważ rozmiar góry w obu rozmiarach jest identyczny.

[2013-12-19 08:23]

WoderyPros

Panie Arturze wina leży wyłącznie po Pańskiej stronie, jak Pan wskazał długość wkładki 29,5cm to otrzymał by Pan rozmiar 45. Po konsultacjach otrzymał Pan rozmiar 44 i nadal są za duże. Moje pytanie zatem jak dobiera pan obuwie??? Bo nic kompletnie nie rozumiem. [2013-12-19 12:26]

owczarki

szkoda że nie mogłem przetestowac tych woderów miałbym rozeznanie bo jak do tej pory to wszystkie starczaja max na 1rok i do wyrzucenia do tej pory 2pary leża dziurawe a klejenie i tak nie pomaga na mrozie
[2014-01-10 22:25]

owczarki

gdyby co to ja z Radkiem z chęcia przetestujemy i nagramy film .i wrzucili go tutaj http://youtu.be/sy1013fLpBY
pozdrawiamy wszystkich lubiacych wypuszczać ryby do wody. [2014-01-10 22:31]