Zaloguj się do konta

Testerzy woderów PROS.

utworzono: 2013/11/18 12:11
Zielan

Dostałem dziś rano. Były już nad wodą. Pierwsze wrażenia, dobre, stopa mi nie zmarzła przez kilka godzin w zimnej wodzie. Dość szerokie i wysokie co wpływa pozytywnie na poruszanie się, nie czułem się skrępowany.  [2013-11-29 13:10]

Moje doszły po 13, jutro nad wodę. [2013-11-29 13:17]

adler

Witajcie koledzy. 

Właśnie odebrałem przesyłkę przed chwilą. 

Niestety nie "skonsumuję" ich jeszcze dziś gdyż mam nocną zmianę. 

Mam jedno małe ale. Myślałem że jak dla wędkarzy to będzie kolor zielony lub ten moro jak w katalogu. No nic myślę że to tylko gra kolorów. 

Pozdrawiam.

[2013-11-29 13:40]

JKarp

I  ja też odebrałem przesyłkę.JK [2013-11-29 15:06]

No to nic pozostaje tylko czekać jak nie dziś to w poniedziałek :). Jeszcze mam małe pytanko do kolegi Rogeros,  te spodniobuty/wodery mają w zestawie jakieś ocieplacze ?  [2013-11-29 15:23]

Zielan

Nie mają [2013-11-29 15:55]

Artur z Ketrzyna

Witajcie koledzy. 

Mam jedno małe ale. Myślałem że jak dla wędkarzy to będzie kolor zielony lub ten moro jak w katalogu. No nic myślę że to tylko gra kolorów. 

Pozdrawiam.

O kurcze, a mnie w domu nie było. A może kurier i u mnie był...
A jaki masz kolor?
[2013-11-29 17:48]

paawel1

Witajcie
Ja również dziś dostałem spodniobuty. Pierwsze wrażenie bardzo, bardzo pozytywne.
Wykonanie bardzo fajnie dopracowane.
Jest tylko jedno pytanko. Zaznaczę, że nie jest to jakoś bardzo istotne. Podałem nr buta 44-45
i dostałem 45, co za tym idzie górna część jest dość obszerna )). Czy istnieje możliwość zamiany?

[2013-11-29 18:05]

No i ja się jeszcze dzisiaj doczekałem :). Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne dobrze pomyślana kieszeń wewnątrz spodniobutów. Mam nadzieję że będą ciut cieplejsze od woderów które posiadam. Kolor jaki otrzymałem to czarny. Tak nadmieniłem ponieważ widziałem że wcześniej padło pytanie o kolor. Wszyscy chyba czarny dostaną z tego co wcześniej czytałem. [2013-11-29 18:17]

89krzysztof

Rzeczywiście trochę szerokie w pasie, no ale nie można dopasować jednego rozmiaru do wszystkich użytkowników. Rozmiaru buta trafiony idealnie, choć zazwyczaj noszę buty 44.5.
Nie pozostaje nic innego jak podziękować raz jeszcze i zacząć testowanie. Na rzetelne opinie poczekam pewnie kilka miesięcy, bo teraz nie każdy ma okazję brodzić, a o zaletach leżenia w szafie pisać nie zamierzam. :)
[2013-11-29 19:16]

bonek18

Do mnie chyba kurier pobłądził bo jeszcze nie dostałem ;/
[2013-11-30 09:33]

adler

Witajcie koledzy. 

Pozdrawiam.

O kurcze, a mnie w domu nie było. A może kurier i u mnie był...
A jaki masz kolor?

Artur, także jak reszta czarny. 

[2013-11-30 11:06]

Arcymisiek

" Mam jedno małe ale. Myślałem że jak dla wędkarzy to będzie kolor zielony lub ten moro jak w katalogu. No nic myślę że to tylko gra kolorów. "

Bo to pewnie pierwotnie miały być dla tych, co kopią rowy melioracyjne.:) ;)
[2013-11-30 12:59]

Zielan

Mi się kolor podoba, równie dobrze komponuje się z otoczeniem jak zielony :). Zauważcie, że otrzymany model SB01 Strong nie jest obecny w katalogu.  [2013-11-30 13:14]

paawel1

OOOO i są już pierwsi zazdrośnicy ;)

Jednak nie będę myślał o wymianie. Odrobinę większy rozmiar daje możliwość założenia czegoś grubszego na siebie w chłodniejsze dni. A co do koloru. Moim skromnym zdaniem jest lepszy niż zieleń czy moro ponieważ mniej odstrasza ryby jako naturalny. Ja swoje spodniobuty odkładam na razie do szafy, niech czekają na lepsze warunki.
A w tym miejscu chciałbym jeszcze raz serdecznie podziękować f-mie PROS za wybranie mnie do grona testerów Jej artykułów.
Pozdrawiam 

[2013-11-30 13:49]

Zielan

OOOO i są już pierwsi zazdrośnicy ;)

Jednak nie będę myślał o wymianie. Odrobinę większy rozmiar daje możliwość założenia czegoś grubszego na siebie w chłodniejsze dni. A co do koloru. Moim skromnym zdaniem jest lepszy niż zieleń czy moro ponieważ mniej odstrasza ryby jako naturalny. Ja swoje spodniobuty odkładam na razie do szafy, niech czekają na lepsze warunki.
A w tym miejscu chciałbym jeszcze raz serdecznie podziękować f-mie PROS za wybranie mnie do grona testerów Jej artykułów.
Pozdrawiam 

Dziś kolejne dwie godzinki nad wodą w spodniobutach. Ubrany dość grubo, swobodnie wskoczyłem w nie, są bardzo wygodne, nie krępują ruchów. Przede wszystkim, nie marznie mi stopa w wodzie, co działo się w standardowym modelu innego producenta. A ubieram się zawsze tak samo. Dla mnie bomba. [2013-11-30 17:43]

Grzesiek75

Dziś kolejne dwie godzinki nad wodą w spodniobutach. Ubrany dość grubo, swobodnie wskoczyłem w nie, są bardzo wygodne, nie krępują ruchów. Przede wszystkim, nie marznie mi stopa w wodzie, co działo się w standardowym modelu innego producenta. A ubieram się zawsze tak samo. Dla mnie bomba.   Gratuluję dobrego humoru, o tej porze roku dwie godziny w lodowatej wodzie i nie zmarzły ci stopy, a sprawdzałeś może masz zamontowane w środku kaloryfery, ha,ha. [2013-11-30 19:18]

Zielan

W poprzednich dwie pary skarpet, nie zawsze pomagały. Tu jest o niebo lepiej. Proszę sprawdzić samemu :) Gumiaki są extra :)
Kolego, w zimę nie musi być zimno! [2013-11-30 19:32]

ryukon1975

W poprzednich dwie pary skarpet, nie zawsze pomagały. Tu jest o niebo lepiej. Proszę sprawdzić samemu :) Gumiaki są extra :)
Kolego, w zimę nie musi być zimno!

Jeśli stałeś w wodzie w zwykłych woderach i skarpetach przez dwie godziny to gratuluję. W o wiele cieplejszych porach roku z bólu nóg bym nie wytrzymał. Skarpety to nie wszystko bo woda dociskając gumę do nogi przenosi zimno a boli jak nie wiem.:)

Chyba że wszedłeś do tej wody tylko po kostki.:)

[2013-12-01 07:32]

Zielan

Tylko, guma nie dociska mocno stopy, jest minimalna przestrzeń powietrzna. [2013-12-01 10:30]

ryukon1975

Tylko, guma nie dociska mocno stopy, jest minimalna przestrzeń powietrzna.

A do łydki, kolana uda tam też boli. Wiem że sam but jest sztywny ale chodzi mi w szczególności o to co jest wyżej.

[2013-12-01 10:37]

Artur z Ketrzyna

Wy testujecie, a ja jeszcze czekam... :-(....
[2013-12-01 10:57]

bonek18

Nam przyjdzie chyba testować ale z lodu :P Pewnie jutro dojdą
[2013-12-01 11:08]

ryukon1975

Więc dam wam radę, piszcie jakich ocieplaczy używacie, ściemniajcie bo nikt kto chodził po wodzie nie uwierzy Wam że w samych nieocieplanych woderach wchodzicie teraz do wody.

[2013-12-01 12:17]

Zielan

Więc dam wam radę, piszcie jakich ocieplaczy używacie, ściemniajcie bo nikt kto chodził po wodzie nie uwierzy Wam że w samych nieocieplanych woderach wchodzicie teraz do wody.

Gdybym wchodził w samych nieocieplanych do wody o tej porze, byłbym chyba idiotą. Koledzy, grube kalesony jak i porządne ciepłe spodnie i można sobie spokojnie pohulać w wodzie. Co do spodniobutów, wyżej podkreśliłem, że są szerokie i dają możliwość wrzucenia na siebie grubej odzieży.

[2013-12-01 12:32]