Tester TB

/ 9 odpowiedzi
witam!
czy ktorys z kolegow zostal tym szczesliwcem i moze przetestowac nowa serje kulek?jesli tak to jakie kulki tostaliscie?
rafal2811

witam!
czy ktorys z kolegow zostal tym szczesliwcem i moze przetestowac nowa serje kulek?jesli tak to jakie kulki tostaliscie?

dziwne? jestem jedyny co dostal kule? (2012/10/07 13:27)

użytkownik39933

witam!

dziwne? jestem jedyny co dostal kule?

a jakie dostałes kulki (2012/10/07 13:47)

użytkownik39933

TEST 4A
ATY?

test 4a ,a co to jest :) ??? ,ja nie testuje kulek TB . (2012/10/08 17:29)

Halny

Wciąż czekam na kuleczki ale póki co napisz cosik o swoich: rozmiar, zapach, twardość, gładka masa czy z ziarnami, typowo zanentowe czy hakowe. Może w tym tygodniu coś przyjdzie  to też opiszę.

(2012/10/08 19:10)

rafal2811

18mm.zapach jakis owocowy/z malym dodatkiem rybnym,twarde bez wiertla cierzko przebic,z dodatkiem nasion,powinny nadawac sie do zanenty jak i na hak,napisz jak dostaniesz swoje

Wciąż czekam na kuleczki ale póki co napisz cosik o swoich: rozmiar, zapach, twardość, gładka masa czy z ziarnami, typowo zanentowe czy hakowe. Może w tym tygodniu coś przyjdzie  to też opiszę.

(2012/10/08 19:32)

Halny

OK:

Więc dostałem przesyłkę. Test -2A. 18mm i ewidentnie śmierdziel-koncentrat rybny z odrobiną nuty jak gdyby ananasa ale ledwo wyczuwalny. Owszem nasiona ale minimalna ilość. Dość twarde. Na test wybiorę sie na 3 dni poniedziak-środa . Sprubuję na PVA z rozrobionymi kulkami i dodam jakiegoś małego popapa. Na drugą mikropelet w PVA i sama kula. Do tego trochę pozanęcam kobrą. Zastanawiam się czy skorzytać z kuku ale może na na ostatnią dobę. Pierwszy dzień oczywiście z wyrzutu . Jeśli będzie bez efektu-zwiększam ilośc na wabienie i wywózka.

Daj znać o efektach.

(2012/10/09 17:45)

rafal2811

OK:

Więc dostałem przesyłkę. Test -2A. 18mm i ewidentnie śmierdziel-koncentrat rybny z odrobiną nuty jak gdyby ananasa ale ledwo wyczuwalny. Owszem nasiona ale minimalna ilość. Dość twarde. Na test wybiorę sie na 3 dni poniedziak-środa . Sprubuję na PVA z rozrobionymi kulkami i dodam jakiegoś małego popapa. Na drugą mikropelet w PVA i sama kula. Do tego trochę pozanęcam kobrą. Zastanawiam się czy skorzytać z kuku ale może na na ostatnią dobę. Pierwszy dzień oczywiście z wyrzutu . Jeśli będzie bez efektu-zwiększam ilośc na wabienie i wywózka.

Daj znać o efektach.

jakie wyniki po zasiadce, ja dopiero jutro jade testowac,po4 dniach necenia kulkami,grochem,kukurydza i konopiami. (2012/10/13 16:33)

Halny

No i się skończyło:(

Decyzja była szybka we wtorek otrzymałem kulki  i miałem jechać w poniedziałek ale jakoś tak wyszło, sprawdziłem pogode, i na łowisku byłem już w środę o 15.00.  Zgodnie z obietnicą - delikatne zanęcanie, PVA i kulki testowe. Zaczołem w środę od 16-tej. Pierwsze brania dopiero nocką 3 sztuki ale same maluchy 3-5 kg  w godzinach 2.30-4.30. Niestety nic wiekszego pomimo założenia "bałwanka". Ruszane były tylko pojedyńcze kule. Nastepny dzionek i cały dzień ciszy, można było odespać nocke. Następna nocka i znowu ale tym razem juz później od 3.00 do 5.30 -3 sztuki ale znowu maluchy, pomimo wywózki zestawów i nęcenia z łodzi wiekszą ilością kulek oraz peletu z kuku największa sztuka to 4,7 kg i nic nie ruszało podwójnych kul tylko pojedyńcze. nocka z małym przymrozkiem.  Po nocce cały dzionek do 17.00 cisza- żadnego branka i do tego piękne słońce. Troche trudno ocenić kulki. Po 12 godzinach w wodzie robią się jasne-prawie białe. Może troche wina pogody bo było słonecznie i  widoczność w wodzie była wyśmienita. Ewidentnie brania były z miejsc gdzie była przynęta była pośród roślinności a nie z miejsc odsłoniętych (placach pośród roślinności).

Teraz czas troche przeanalizować czyny i wyciągnąć wnioski.

(2012/10/14 15:14)