Zaloguj się do konta

Termos na herbatę.

utworzono: 2011/11/22 21:18
irex

Szukam dobrej jakości termosu,który nawet po 8-10 godzinach na tęgim mrozie obdarzy mnie gorącą herbatą.Dosyć mam już tych chińskich produktów termosopodobnych.Chodzi mi o taki ze stali nierdzewnej.Pozdrawiam i czekam na rady.
[2011-11-22 21:18]

Polecam ci termos firmy Florina. Pojemność 1.5 litra,składany uchwyt(42zł). Mam go od tego sezonu i śmiało go mogę polecić. Pozdrawiam [2011-11-22 21:35]

leszek1969

Cześć. Też mam taki dylemat. Wędkuje od roku i też myślę o zakupie dobrego termosu. Byle też cena nie była za wysoka.
[2011-11-22 21:36]

jamesbond

SALEWA i Esbit [2011-11-22 21:37]

jamesbond

SALEWA i Esbit

te chodzą po jakies 120 zł za 1,5l... isą serio dobre. Esbit-a mam. Niemiecka jakość :D  [2011-11-22 21:48]

SALEWA i Esbit

te chodzą po jakies 120 zł za 1,5l... isą serio dobre. Esbit-a mam. Niemiecka jakość :D 

Faktycznie wyglądają na solidne i mają bardzo dobre opinie. Ale ta cena trochę przeraża. [2011-11-22 21:58]

jamesbond

SALEWA i Esbit

te chodzą po jakies 120 zł za 1,5l... isą serio dobre. Esbit-a mam. Niemiecka jakość :D 

Faktycznie wyglądają na solidne i mają bardzo dobre opinie. Ale ta cena trochę przeraża.

ale na lata.... mam... i są solidne. (Esbit) dobrze leży w ręce a przez karbowaną gumowaną powierzchnię nie wyjeżdża z ręki. I trzema ciepło. Są 2 korki jeden wykręcany drugi z lockiem (żeten przycisk klik i lejemy herbatke, a ten zwykly wkrecany żeby nalać trza wykręcić) trzymają bardzo długo. Sprawdzałem :D  [2011-11-22 22:03]

szczepcio

Koledzy wędkarze szukam dobrej jakości termosu,który nawet po 8-10 godzinach na tęgim mrozie obdarzy mnie gorącą herbatą.Dosyć mam już tych chińskich produktów termosopodobnych.Chodzi mi o taki ze stali nierdzewnej.Pozdrawiam i czekam na rady.

Jeżeli szukasz dobrego termosu to nie ze stali nierdzewnej tylko z wkładem szklanym.
Jaki byś nie kupił to jest szajs.
Dobry termos to ma trzymać ciepło 24h.A żaden ze stali nierdzewnej nie utrzyma takie temp.
[2011-11-22 22:23]

szczepcio

Polecam sprawdzony i niedrogi- http://allegro.pl/termos-niemiecki-pick-me-up-1-l-seledynowy-i1928344687.html
[2011-11-22 22:27]

jamesbond

Koledzy wędkarze szukam dobrej jakości termosu,który nawet po 8-10 godzinach na tęgim mrozie obdarzy mnie gorącą herbatą.Dosyć mam już tych chińskich produktów termosopodobnych.Chodzi mi o taki ze stali nierdzewnej.Pozdrawiam i czekam na rady.

Jeżeli szukasz dobrego termosu to nie ze stali nierdzewnej tylko z wkładem szklanym.
Jaki byś nie kupił to jest szajs.
Dobry termos to ma trzymać ciepło 24h.A żaden ze stali nierdzewnej nie utrzyma takie temp.

miałem zimą... dobry dosyć... zalany wodą 80 stopni celsjusza... na zimnie pękł...  [2011-11-22 22:42]

irex

kolego szczepcio nie masz racji .Pierwsze termosy stalowe jakie pokazały się w Polsce i kosztowały w lata80-tych pół pensji do dziś sprawują się idealnie ,a nieotwierany po48 godzinach dalej ma ukrop.
[2011-11-22 22:55]

89krzysztof

Ja mam taki normalny, srebrny litrowy, ciepło trzyma odpowiednio, nie ma co narzekać. Kosztował z 15zł chyba.  [2011-11-22 22:55]

adams2

kolego szczepcio nie masz racji .Pierwsze termosy stalowe jakie pokazały się w Polsce i kosztowały w lata80-tych pół pensji do dziś sprawują się idealnie ,a nieotwierany po48 godzinach dalej ma ukrop.

Potwierdzam.Przed kupieniem długo się zastanawiałem.Jednak wspomnienia pobitych ze szklanymi wkładami(Parseta,Dargin-w obu przypadkach w zimie)przechylił szalę.Mam taki już około 20 lat.Nie żałuję,że kupiłem.Po 24 godzinach można poparzyć sobie usta. [2011-11-22 23:23]

charlesv

Salewa jest swietna ale mialem do niej pecha - upuściłem na podłogę z 30cm i przestała trzymać ciepło. Teraz kupiłem Colemana - chyba jest trochę tańszy, a równie dobry.
[2011-11-22 23:49]

a ja mam taki,nie wiem ile jest wart ale ciepło trzyma
[2011-11-23 07:41]

DAN666

Termos Stanley najlepszy jaki znam , dosyć drogi ale najważniejsze że : - wytrzymały chyba na wszystko co może go spotkać nad wodą - trzyma temperaturę przez 24h użytkowania ( a nie tylko jak jest pełny ) - ma 25 letnią gwarancję więc pewnie starczy jeden na całe życie ( chyba że nabędzie go ktoś młodszy ode mnie :) ) 
DAN666 NRST  [2011-11-23 08:21]

budowniczyruin

Tatanka [2011-11-23 08:44]

JAQU

WitajJa kupiłem 5 lat temu termos stalowy o pojemności 1l firmy Tadar w markecie, tani nawet bardzo ale żaden nie jest w stanie go pobić a w między czasie kupiłem ich kilka łącznie z  takim wcale nie tanim za nieco ponad 110 zł a mianowicie ALADDIN MIGO 0,5l i może dlatego nie mam porównania bo jest mniejszy no ale ma podwójne stalowe ścianki. W okresie jesiennym termos trzyma ok. 10-12 godzin jak łowię na lodzie i termos wystawiony jest na warunki extremalne to ok. 5-6 godzin kawka jest gorąca. [2011-11-23 09:05]

szczepcio

Ale chyba jakąś nazwę mają?

[2011-11-23 09:22]

adwil

Ja dostałem od żony jakiś rok temu taki jak na zdjęciu, tylko bez rączki. Firma nieznana mi wcześniej, ale termos solidny, długo trzyma ciepło kawy. Polecam. Wcześniej miałem termos od dziadka, firmy krzak, przeżył wiele wypraw moich i wcześniej dziadka, był świetny, porządny - po jakiś 10 latach musieliśmy się z nim pożegnać ehh, to był prawdziwy towarzysz moich wypraw na ryby.  [2011-11-24 11:39]

adwil

Ja dostałem od żony, jakiś rok temu taki jak na zdjęciu, tylko bez rączki. Firma mi nieznana (producent XD MODO), ale termos solidny, długo trzyma ciepło kawy. Polecam. Wcześniej miałem termos od dziadka, firmy krzak, ale niesamowity był. Przeżył wiele wypraw moich, a wcześniej dziadka i wciąż sprawował się świetnie - po 10 latach musieliśmy się z nim pożegnać. Ehh, a to był prawdziwy towarzysz moich wypraw na ryby.  [2011-11-24 11:42]

adwil

Ja dostałem od żony, jakiś rok temu taki jak na zdjęciu, tylko bez rączki. Firma mi nieznana (producent XD MODO), ale termos solidny, długo trzyma ciepło kawy. Polecam. Wcześniej miałem termos od dziadka, firmy krzak, ale niesamowity był. Przeżył wiele wypraw moich, a wcześniej dziadka i wciąż sprawował się świetnie - po 10 latach musieliśmy się z nim pożegnać. Ehh, a to był prawdziwy towarzysz moich wypraw na ryby.  [2011-11-24 11:43]

adwil

Ja dostałem od żony, jakiś rok temu taki jak na tym zdjęciu, tylko bez rączki. Firma mi nieznana (producent XD MODO), ale termos solidny, długo trzyma ciepło kawy. Polecam. Wcześniej miałem termos od dziadka, firmy krzak, ale niesamowity był. Przeżył wiele wypraw moich, a wcześniej dziadka i wciąż sprawował się świetnie - po 10 latach musieliśmy się z nim pożegnać. Ehh, a to był prawdziwy towarzysz moich wypraw na ryby.  [2011-11-24 11:44]

irex

Dzięki wszystkim za rady.Z jednej skorzystałem.Kupiłem ESBIT no i czekam teraz na tęgie mrozy żeby go sprawdzić na lodzie.
[2011-11-25 20:34]

Dzięki wszystkim za rady.Z jednej skorzystałem.Kupiłem ESBIT no i czekam teraz na tęgie mrozy żeby go sprawdzić na lodzie.

Kolego no i jak się sprawuje ten termosik? Wart zainteresowania? [2013-01-13 10:25]

misiek7117

Polecam Colemana lub Esbit
[2013-01-13 11:58]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia