Zaloguj się do konta

Teoria a praktyka .

utworzono: 2010/05/12 21:28
SpiningZiom

Witam Drogich Forumowiczów.

Zwracam sie dzisiaj do Was z prosba o przyblizenie mi sylwetek tych ryb.

A oto i one:

-Amur

-Jaź

-Okoń

-Sum

-Lin

-Karp

Chodzi mi o to zebyscie jesli macie ochote mi pomów opisali mi troche te ryby.

Miejsce zerowania-gdzie ich szukac, na co je lowic.

I najwazniejsze lowie na splawik i grunt-jesli chodzi o grunt to wieszam taka "bombke" na zylce.

Wszystkie te ryby, wystepuja na stawach na jakich lowie, najbardziej interesuje mnie Amur, Lin i Karp.Licze na to ze pomozecie mi przyblizyc postepowanie tych ryb.

Opiszcie mi jak sie zachowac.

Kiedys slyszalem ze Amura trzeba bardzo szybko zacac bo "samozaciecie" jest prawie niemozliwe czy to prawda? 

[2010-05-12 21:28]

Zapoznaj się z tym rysunkiem a będziesz wiedział o co chodzi. Wszystko na tym portalu jest napisane.

Pozdrawiam.
[2010-05-12 22:06]

SpiningZiom

Zapoznalem sie z tymi charakterystykami, i sadze ze to nie to samo co dzielenie sie wedkarza z wedkarzem swoimi odczuciami. To samo co tam widzialem w goolach i na wikipedii [2010-05-12 22:13]

SpiningZiom

Ale i tak dzieki za pomoc. [2010-05-12 22:21]

To mogę jeszcze dodać że pod tymi informacjami znajdziesz tam artykuły na temat połowów, co gdzie jak. Wszystko tam jest  tylko poszukaj bo wątpię że otrzymasz odpowiedź na każdą rybę. Nie idź na łatwiznę tylko trochę własnej inicjatywy, a na pewno znajdziesz.

Podpowiem Ci. Jak klikniesz na rybę to zjedź niżej tam będziesz miał odnośniki jak złowić daną rybę gdzie szukać jaki zestaw. Wszystko jest opisane przez wędkarzy.

Pozdrawiam i życzę miłej lektury.

Połamania.
[2010-05-12 22:24]

robii

no tak ciekawe pytanko na co łowic wiesz to jest ciezko okresli bo na kazdej wodzie ryba lubi co innego godziny bran tez sa inne i zadne wykresy rysunki tabele ci nie pomoga najleprza metoda to jest nauka na własnych błedach szkuania pdobrej zanety przynety niestety musisz sob przestudiowac łowisko obserwowac innych wedkarzy i niestety duzo czasu przebywac nad woda Pozdrawiam  [2010-05-13 20:18]

jaazz7

Wędkowanie Kolego to sztuka,sztuka którą zdobywa się latami.Jedną z podstawowych zasad to podglądanie innych,rozmowy z kolegami którzy mają doświadczenie,i wyciąganie z tych informacji wniosków.Próby i jeszcze raz próby a na efekty nie będziesz musiał Kolego długo czekać.I jeszcze jedna sprawa-WYTRWAŁOŚĆ.Życzę udanych prób,dobrych wyników,połamanych wędek.pozdrawiam
[2010-05-13 21:00]