Telewizja wędkarska Hooka - Waszym zdaniem

/ 4 odpowiedzi
Cześć,

Od jakiegoś czasu działa w internetach telewizja Hooka i jestem ciekawy Waszych opinii na temat tego co oferują chłopaki. Samn wykupiłem abonament na rok i daję im szanse. Mam co prawda kilka wątpliwości i jestem ciekaw czy pokrywają się one z opiniami innych ?
Haryyy5


Niby niedrogo ale tak szczerze, na youtube jest tyle darmowych materiałów, że życia nie starczy żeby to obejrzeć. Nie licząc Wędkarskiej Tuby (nie licząc bo dokładnie to samo chłopaki wrzucają na youtube, nawet kategorie te same) jest raptem 30 filmików ? 40 ? w każdym razie do obejrzenia w tydzień. Ja bym na pewno abonamentu nie wykupił ale niech im się wiedzie, może kiedyś rzeczywiście będzie to jakaś opcja. (2017/03/15 10:47)

tomek-kwiatek


Też mam wrażenie że troche mało filmow (2017/03/17 13:03)

barrakuda81


Rozumiem że ktoś odczuwa być może taką potrzebę samorealizacji i nie ma co ukrywać jest też to jakis sposób na zarabianie pieniędzy ale z mojego punktu widzenia zamiast siedzieć przed telewizorem czy monitorem lepiej po prostu pójść na ryby.Różnica jak między seksem a poglądaniem porno:-)W tym drugim raczej nie weźmiesz udziału osobiście:-)Mnie tam wystarcza internetowa "twórczość" Szwedów - śledzę parę ich kanałów.Jest na co popatrzeć bo są ryby przez duże "R".Owszem ,widziałem sporo filmów na yt autorstwa Pawła i Artura - były sympatyczne. (2017/03/17 13:38)

baloonstyle


Osobiście widziałem ponad minutę jednego. Klasyka krajowego YT, dużo gadania nikomu nie potrzebnego, brak dynamiki i ryb.

Z PL zawsze podziwiałem film RH, ryby i jeszce raz ryby plus dynamiczne ujęcia.

  (2017/05/19 08:49)