Teleskopowy spining i karpiówka

/ 6 odpowiedzi
Witam
Szukam 2 kijów i 2 kołowrotków.
1 kij to spining w teleskopie a drugi to gruntówka albo karpiówka ale też w teleskopie.
1 kołowrotek do spiningu a drugi z wolnym biegiem.
mam zamiar na to wydać 400zł.
i moje pytanie jest takie:
czy ktoś z was ma taki sprzęt godny polecenia
Arca92


szkoda, że rozważasz tylko teleskopy. Lepsze są wędki kilku częściowe. Poszukaj coś Kongera/Mikado. (2013/03/18 12:58)

berthold


spinning jest dosyć fajny z shimano teleskopowy są różne dł nawet do 300 cm i 50 gr to jest CATANA a teleskopy na karpia jest ich cała masa ja mam dwa jeszcze w użytku i spokojnie karpie wyciągałem i co niektóre po 14 kilo miały bez najmniejszego wysiłku .tak że panowie nie przesadzajcie że się nie da bo się da i to całkiem spokojnie chyba że ktoś za dużo czyta poradników sponsorowanych to na pewno nie idzie ..pozdrawiam tych co potrafią łapać na teleskopy (2013/03/18 16:36)

u?ytkownik26223


spinning jest dosyć fajny z shimano teleskopowy są różne dł nawet do 300 cm i 50 gr to jest CATANA a teleskopy na karpia jest ich cała masa ja mam dwa jeszcze w użytku i spokojnie karpie wyciągałem i co niektóre po 14 kilo miały bez najmniejszego wysiłku .tak że panowie nie przesadzajcie że się nie da bo się da i to całkiem spokojnie chyba że ktoś za dużo czyta poradników sponsorowanych to na pewno nie idzie ..pozdrawiam tych co potrafią łapać na teleskopy





Po pierwsze kolego proszę mi pokazać kto tu cokolwiek wspomniał że na teleskopa sie nie da łowić ???
Kurna jak ja kocham texty typu "dobry wędkarz to i na bambusa połowi" 
To tak jak by powiedzieć;Po jaką cholere kupować telewizor LCD jak można i na czarno-białym "Rubinie" oglądać filmy.alboPo co kupować nowoczesny samochód jak można dużym fiatem jeździć??

Ja też zgadzam sie z kol Arca92  (2013/03/18 17:15)

CinekDBW


kolego z wędek mogę Ci polecić konger carbomaxxx
tanie i dobre spinningi i karpiówki
kołowrotki :
dragon viper 30 (do spiningu)
jaxon redcarp (wielkość wybierz sobie sam)

to tylko moje propozycje , nie musisz się z nimi zgadzać (2013/03/18 17:22)

arekbait


spinning jest dosyć fajny z shimano teleskopowy są różne dł nawet do 300 cm i 50 gr to jest CATANA a teleskopy na karpia jest ich cała masa ja mam dwa jeszcze w użytku i spokojnie karpie wyciągałem i co niektóre po 14 kilo miały bez najmniejszego wysiłku .tak że panowie nie przesadzajcie że się nie da bo się da i to całkiem spokojnie chyba że ktoś za dużo czyta poradników sponsorowanych to na pewno nie idzie ..pozdrawiam tych co potrafią łapać na teleskopy





Po pierwsze kolego proszę mi pokazać kto tu cokolwiek wspomniał że na teleskopa sie nie da łowić ???
Kurna jak ja kocham texty typu "dobry wędkarz to i na bambusa połowi" 
To tak jak by powiedzieć;Po jaką cholere kupować telewizor LCD jak można i na czarno-białym "Rubinie" oglądać filmy.alboPo co kupować nowoczesny samochód jak można dużym fiatem jeździć??

Ja też zgadzam sie z kol Arca92 


Witam Jarek:)
ja też popieram kol Arca92 i Ciebie też Jarku. Fakt że wędki kilku częściowe są lepsze moim zdaniem bo jak się ma jak transportować takie kije to fajna sprawa, chyba że nie ma jak tego wozić to pozostają teleskopy? :) (2013/03/18 17:34)

Arcymisiek


Zerknij na ten kij,może ci się spodoba.
WĘDKA ROBINSON XENON GTR TELE CARP 360 CM
DŁ. 360 CM IL. SEKCJI: 7 CIĘŻ. WYRZ.: 40-90 G DŁ. TRANSP.: 90 Cm



Mam takie dwa kije,używam je czasami na sandacza z gruntu.
Mało nimi łowiłem,ale dają rade.
Kiedyś kupowałem to dawałem 130zł od sztuki,teraz są tańsze.
(2013/03/18 18:47)