Tech Pack firmy Dragon - opinie

/ 7 odpowiedzi
Chciałbym się dowiedzieć jakie są Wasze opinie na temat tej kamizelki i czy jest godna kupienia.
Z góry dziękuje za Wasze opinie i pozdrawiam marcin25c:)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Lin1992


Mi się osobiście bardzo podoba ta kamizelka i również zastanawiam się nad jej zakupem. (2012/08/04 13:28)

radzik19821982


cześć, oglądałem ją w sklepie, bardzo solidnie zrobiona. Na jesień ją kupuję :)

pozdrawiam (2012/08/05 07:22)

JKarp


cześć, oglądałem ją w sklepie, bardzo solidnie zrobiona. Na jesień ją kupuję :)

pozdrawiam

3 dni temu widziałem na Wiśle gościa, który śmigał kijem trociowym, obserwowałem go gdy pociągnął dwie ryby. Podszedłem i zobaczyłem suma na oko pod 30 kg i szczupaka, 4 kilo, nie więcej. Oczywiście pogadałem z gościem, suma i szczupłego złowił na wahadłówki trociowe. Mówił, że jeździ na trocie, a teraz łowi inne ryby, bo troci i łososi mało. Oglądałem jego kijaszek i muszę powiedzieć, że przypadł mi do gustu. 310 cm długości, 21-50 g wyrzutu, Seatrout Millenium dragon, szybki i mocny blank, ładnie się giął pod sumem i pod szczupłym, a wędkarz cały czas miał kontrolę nad sumem. No i podjarałem się na tego kija. Czy ktoś z was ma lub miał lub łowił tym kijkiem? Proszę o info. Teraz mam 2 tygodnie czasu na przygotowanie kasy, więc będę wam wdzięczny za info o tym spinningu. Jest jeszcze długość 2,9 m, może ta była by lepsza?
Jak tek kij ;-) ??????????JK (2012/08/05 07:59)

dany21


Witam
Chciałbym odnowić temat, chcę się dowiedzieć czy nosi ktoś tą kamizelkę w rozmiarze M, czy rozmiar uniwersalny nie będzie za luźny na 167cm wzrostu i 95 cm obwodu w klatce? (2013/03/09 16:49)

Iras1975


Witam
Chciałbym odnowić temat, chcę się dowiedzieć czy nosi ktoś tą kamizelkę w rozmiarze M, czy rozmiar uniwersalny nie będzie za luźny na 167cm wzrostu i 95 cm obwodu w klatce?


Witam, mam to cudo od ubiegłego roku, z tego co wiem, to nie ma podziału na rozmiary, kamizelka posiada regulowane paski na ramionach i na dole, jest to fajne rozwiązanie, bo nie dość, że można ją dopasować do różnych rozmiarów, to jeszcze po skróceniu pasków na ramionach kamizelka unosi się do góry i można trochę głębiej brodzić.

Jeśli chodzi o kieszenie i różne schowki, to jak dla mnie jest tego aż za dużo, jedynym minusem wg mnie są kieszenie na wysokości brzucha, które po wypchaniu pudełkami z przynętami mocno odstają i trzeba trochę odstawić wędzisko od siebie, żeby móc swobodniej łowić.

(2013/03/09 17:49)

u?ytkownik65213


Również jestem zainteresowany zakupem tej kamizelki. Jednak jestem gościem ''słusznych rozmiarów''(110kg) i nie jestem przekonany co do rozmiaru uniwersalnego. Mam obawy aby nie okazała się zbyt mała. Może wypowie się jakiś użytkownik Tech Packa o podobnych gabarytach. (2013/12/26 11:10)

Tomczo88


Witam kolegów. Ja kolego Mariusz54 ważę 120kg a jestem posiadaczem tej kamizelki i jest odziwo dobra. Tak jak kolega wyżej wspomniał posiada ona paski do płynnej regulacji tj można regulować szerokość ( nawet z moim '' bagażem z przodu'' spokojnie się mieszczę i jest jeszcze luz - zakładałem na kurtkę ) jak i długość - można nosić jako normalną kamizelkę a w momencie gdy mamy ochotę głębiej pobrodzić podciągamy paski na ramionach i wtedy staje się o wiele krótsza. Posiada wiele kieszeni gdzie można schować kilka pudełek, dwie specjalne kieszenie na mokre przynęty gdzie spokojnie będą mogły wyschnąć oraz kieszenie po bokach specjalne na telefon i okulary. Z przodu zamontowany jest karabińczyk na sprężynce do którego można podpiąć np szczypce. Na plecach dwie kieszenie jedna np na picie druga natomiast może być na jakąś pelerynę przeciwdeszczową. Na wysokości karku zamontowany został uchwyt na podbierak. Jak dla mnie rewelacyjne rozwiązanie dla aktywnych wędkarzy. Pod ręką możesz mieć naprawdę wszystko co potrzebne do wszelkich metod połowu drapieżników. Mam nadzieję że chociaż trochę pomogłem. Pozdrawiam serdecznie Tomek. (2014/02/01 15:44)