Team Dragon Z -series Pro GUIDE X

/ 33 odpowiedzi / 3 zdjęć
luxxxis


Siema Lux, są nowe Nano Powery w sklepie Sigma? Nie mogę się doczekać aby go zobaczyć. Na nowy sezon pod sandacze on albo flash. Jak coś to daj znać, wpadnę do StG.Â

Siema,są nano,są flashe,nic ino macać.
(2020/03/08 15:18)

kaban


Z samego macania lux to mało przyjemności i lepiej przejść do konkretów :))) (2020/03/08 21:21)

luxxxis


Z samego macania lux to mało przyjemności i lepiej przejść do konkretów :)))

Ano mało...Chociaż w zasadzie to tak jakbyś każdej napotkanej lasce mógł pomiętolić cycuszkami. Szału ni ma ale co potarmosisz to twoje. (2020/03/09 07:28)

w-ptak


Dartne99
Jeśli masz zastrzeżenia do estetycznego wykończenia wędziska, proszę wymień w sklepie na inny egzemplarz. Nigdy nie robiliśmy z tego problemu, a i prawo stoi po twojej stronie. Nie rozumiem, w czym masz dylemat?
Odnośnie drugiej części Twojej wypowiedzi: nie, nie projektujemy wędzisk z brzydkim czy wadliwym wykończeniem. Jeśli takie się pojawią, ewidentnie jest to wina podwykonawcy.

A co do wędzisk (czy innych akcesoriów) z usterkami: nie mamy możliwości szczegółowego oglądania każdego z asortymentu, który przyjeżdża na magazyn. Mamy ich na stanie kilkadziesiąt tysięcy. Jeśli tylko stwierdzimy czy dostaniemy informację o takiej sytuacji, natychmiast podejmujemy odpowiednie działania.

Miłgo dnia :) (2020/03/11 12:57)

Dartne99


Panie Waldemarze poruszylem temat i w sklepie powiedzieli ze akurat w tym modelu blanki nie sa lakierowane i dlatego widac jak sa nawijane maty weglowe (2020/03/11 14:19)

Dartne99


Ten model PRO GUIDE X-SERIES (2020/03/11 14:20)

Przemas83


Może warto wprowadzić dział jakości na magazynie wyjściowym.... jakby szukali do pracy, to chętnie wyślę CV hehe. A tak serio mam nadzieję że nowe Nano Powery, będą tak samo kozackie witki jak ich poprzednia seria. (2020/03/11 18:04)

szymoni


Cześć, od jesieni wędkuję Pro Guide 2,28 m 3-18 g i jestem bardzo zadowolony. Chciałbym dokupić jeszcze jedno wędzisko z tej serii, pod przynęty powierzchniowe np. Salmo RATTLIN POP itd. czy twitche. Mam dylemat odnośnie cw , czy lepiej się sprawdzi 5-25 czy jednak trochę wyżej  czyli 7-28 - przy długości 2,13m. Może ktoś z Was ma doświadczenia z tymi kijami i podobnymi przynętami.
Dzięki! (2022/02/14 14:35)