Team Dragon Silver Edition Feeder 360/80

/ 11 odpowiedzi
Witam, mam pytanko czy ktoś z kolegów posiada tego kijka,  miałem Mikado ultraviolet 3,6 i się pozbyłem kijek fajny ale przelotki jakość do bani... Teraz u kolegi oglądałem tego Dragona kij ładnie wykonany ale nikt nic nie wie o nim z moich znajomych.
daniello2010


Mam ten kij ale c.w 120g powiem tyle świetny kij:) (2012/01/07 11:43)

mar83


Mam złe doświadczenia z tą serią, przynajmniej z pilkiem połamał się na niewielkiej rybce w morzu Śródziemnym (2012/01/07 12:33)

monsterfishing


A powiecie mi koledzy jaka ten kij ma akcje... czy nie jest taki łytowaty, a może doradzicie coś innego w podobnym przedziale cenowym... Kij mi się podoba, design jest super, na prawdę ładnie wygląda tylko czy warto? (2012/01/07 13:27)

stary


Wędka jest zajebista, posiadam 3,90 do 120, na rzeki i wody stojące idealnie się sprawdza.
Tutaj masz test:
http://www.moczykije.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=292&Itemid=106 (2012/01/07 14:36)

monsterfishing


Dzięki za link i odpowiedzi, chyba się zdecyduje i je zakupie :) (2012/01/07 14:58)

monsterfishing


No byłem dzisiaj w sklepie i oglądałem 3,60/80 i 3,90 do 120... teraz mam dylemat którą wybrać. (2012/01/09 15:51)

przemo1980


A powiecie mi koledzy jaka ten kij ma akcje... czy nie jest taki łytowaty, a może doradzicie coś innego w podobnym przedziale cenowym... Kij mi się podoba, design jest super, na prawdę ładnie wygląda tylko czy warto?

wyżej napisałeś że kolega ma tego Dragona,że ładnie wykonany, a nie wiesz jaką ma akcję ??? (2012/01/09 16:11)

stary


Bierz 3,90 do 120, na rzekę w sam raz , a na wody stojące z miększą szczytówką idealny :)
  (2012/01/09 17:07)

monsterfishing


A powiecie mi koledzy jaka ten kij ma akcje... czy nie jest taki łytowaty, a może doradzicie coś innego w podobnym przedziale cenowym... Kij mi się podoba, design jest super, na prawdę ładnie wygląda tylko czy warto?

wyżej napisałeś że kolega ma tego Dragona,że ładnie wykonany, a nie wiesz jaką ma akcję ???

No kolego nie wiem bo nie łowiłem, tak na sucho to nie zawsze się wyczuje jak on potem się faktycznie zachowuje, a kolega ma go w sklepie,  to co o nim pisze Dragon  to swoja drogą ale bardziej mnie interesuje opinia tego co pomachał nim nad wodą.
"stary" chyba masz racje...
(2012/01/09 20:04)

u?ytkownik70140


Witam, mam pytanko czy ktoś z kolegów posiada tego kijka,  miałem Mikado ultraviolet 3,6 i się pozbyłem kijek fajny ale przelotki jakość do bani... Teraz u kolegi oglądałem tego Dragona kij ładnie wykonany ale nikt nic nie wie o nim z moich znajomych.


Mam te wędzisko, ale 4,20 m i cw. 120g. Ten kijek to coś pięknego, ta finezja łowienia.... Mówia, Dragon drogi, nie kupować, ja nie słuchałem wówczas ludzi i dobrze zrobiłem. Zakupiłem go za 425 zł ze sklepu Insel. Tak jak mówię - nie żałuje. Na początku miałem problemy, ponieważ łącznik (końcowa część elementu która jest przed szczytówką) mi się trochę zaczynała łamać, ścianka zaczynała być coraz chudsza i chudsza. W porę zareagowałem. Użyłem kropelki i okleiłem ten element (łącznik). Teraz szczytówka ciężej wchodzi, ale daje radę. Za dużo i tak nie zmieniam szczytówek, bo staram się łowić na tej samej. Ponadto jest spoko. Warta swojej ceny. Wędzisko pozwala mi wyrzucić zestaw w miarę celnie, ugięcie jest znakomite. Przechodzi w znakomitą parabolę. Mało ryb się spina i zrywa. Wędkę też stosuje do metody spinningowej, ponieważ opis i eksperci zachęcali i mam wyniki chociaż, że niektórzy mówią, że wędka do tej metody powinna być lekka. Łapię na nią szczupaczki po 60 cm. Z białych z gruntu to karpie po 2 kg, karasie po 0,25-0,50. Jednak myślę, że nawet karpie 16 kg powinno się spokojnie wyciągnąć.
Była także ukazywana w programie WMH - "Wędkasrtwo Moje Hobby" na kanale TVN Turbo. Używano ją do metody morskiej. To kolejny wielki plus. Gdyż jak chcę teraz sobie połowić nad morzem to połowię. Mam wędzisko (w opisie raczej tego nie ma). Jeszcze raz polecam. Pozdrawiam. :) (2012/01/09 20:54)