Team casting zestawy

/ 3 odpowiedzi
Witam. Łowię głównie na spinning od dłuższego czasu. Lubię używać do tej metody dużych przynęt na które mam zwykle efekty . Przez głowę przeszła mi myśl czy może nie zaopatrzyć by się w zestaw castingowy. Wiem że wiążą się z tym koszty ale pytanie skierowane jest do was jedno . Czy na naszą wodę taki zestaw byłby odpowiedni czy może lepiej zostać przy klasycznym spinningu. ? Czekam na wasze zdania . 
u?ytkownik165243


Witam ja z powodzeniem łowię ta metodą od 2 lat. Z początku były straszne problemy z rzucaniem i i plątaniem plecionki ale myslę że opanowałem to do perfekcji. Wszystko zależy gdzie łowisz jaka to woda. Ja łowie na jeziorkach na terenie Warszawy ale myślę że jeszcze wybiorę się nad Wisłę tylko z Jerkami pływającymi. Próbuj pozdrawiam (2013/10/30 18:51)

TyberxSpin


Witam ja z powodzeniem łowię ta metodą od 2 lat. Z początku były straszne problemy z rzucaniem i i plątaniem plecionki ale myslę że opanowałem to do perfekcji. Wszystko zależy gdzie łowisz jaka to woda. Ja łowie na jeziorkach na terenie Warszawy ale myślę że jeszcze wybiorę się nad Wisłę tylko z Jerkami pływającymi. Próbuj pozdrawiam







Dzięki . Co do łowisk to w swojej okolicy nie mam ich za wiele . Jedynie 500m od domu mam Odrę . Nie wiem czy Mógłbym na niej skutecznie łowić tą metodą . Casting to jedno z moich marzeń później to juz tylko szwecja i Szkiery :D A jeśli juz mowa o tym to jakiego sprzętu używasz ?   (2013/10/30 21:35)

TyberxSpin


Jesli chodzi o jeziorka to najbliższe mam ok 40 km od siebie . A i nie posiadam Łodzi ani pontonu    :( (2013/10/30 21:36)