Tczew Glinianki-pozwolenia na wędkowanie

/ 1 odpowiedzi

Witam

Jestem tu nowy, ale wędkarz od 85 roku. Chciałem opisać sytuację która wynikła na stawach należących do PZW koło Tczew Miasto. Chodzi o to, że byłem tam z żoną która ma tzw. białą kartę wędkarską i zgodnie z regulaminem PZW może łowić przy mnie jako jej mężu. Zarząd koła Tczew tweirdzi że te stawy należą do nich i tam obowiązuje inny regulamin - łowić może tylko osoba która posiada zezwolenie. Na prośbę Żony o pokazanie uchwały zarządu została wyśmiana. Drodzy koledzy wędkarze z Tczewa, jeśli chcecie wziąść ze sobą swoją rodzinę to zapomnijcie, że połowicie z nimi. Zarząd koła twierdzi kategorycznie że nie ma takiej możliwości więc proszę wszystkich którym zależy na połowach na ww stawach o rezygnację aby wymusić na tym wątpliwym gremium zmienę przepisu którego NIE MA!!!! Może ktoś kto ich kontroluje zainteresuje się tym wątkiem i zrobi tam porządek z tą kliką kolesi i cwaniaków.

Adam Aniołek

kozakrzysiek


Szczerze współczuję kolego ale niestety taki kraj i takie rządy. Kliki i układy na każdym kroku i nie ma na nich żadnej kary. Jedyne co do walnąć w tą roześmianą mordę ale niestety wtedy na ciebie na pewno znajdzie się kara. Pozdrawiam. (2014/04/29 09:24)