Tarnowskie Góry, gdzie za okoniem spod lodu?

/ 5 odpowiedzi
Może wie ktoś gdzie w okolicach tarnowskich gór na ryby z pod lodu się można wybrać, byłem na Chechle ale nic, myślałem może jeszcze o Brantce ale nie wiem jaki jest tam lód ani czy ryba bierze. Proszę o pomoc jeżeli ktoś wie gdzie się wybrać :):):):):):):):):):)
Wago


Na Brantce sporo ludzi ale nie wiem czy łowią okonie. zazwyczaj skupiają się na płoci. Przeczyce podobno są dobrze zamarznięte, ale kolega był tylko posprzątać domek a nie łowić. Ja wybieram się w niedzielę na Chechło. Jak możesz napisz gdzie łowiłeś, bo ja myślałem o okolicach wyspy i rów przed żaglami. Jak nic się nie będzie działo to odwiedzę jeszcze Przeczyce (2012/01/31 14:31)

seba1212


ja również wybieram się na na Chechło tyle że w piątek i ciekawy jestem jak tam z ryba ? (2012/01/31 16:23)

fotozakupy


hej

mylisz się na Chechle okoń bierze bardzo dobrze,
tylko trzeba go trochę poszukać...

polecam mormyszkę (2012/02/04 20:06)

fotozakupy


okoń bierze na chechle wyśmienicie
poszukaj go na linii kanał -wyspa

polecam mormyszkę i parę ochotek
na zachętę przesyłam zdjęcie dzisiejszego wyjazdu

życzę połamania kija (2012/02/04 20:08)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

szczepcio


Na Brantce sporo ludzi ale nie wiem czy łowią okonie. zazwyczaj skupiają się na płoci. Przeczyce podobno są dobrze zamarznięte, ale kolega był tylko posprzątać domek a nie łowić. Ja wybieram się w niedzielę na Chechło. Jak możesz napisz gdzie łowiłeś, bo ja myślałem o okolicach wyspy i rów przed żaglami. Jak nic się nie będzie działo to odwiedzę jeszcze Przeczyce


Byłem na Brantce w sobotę i niedzielę i ludzi jest tyle co kot napłakał. (2012/02/08 16:25)