Targi Zabrze

/ 26 odpowiedzi
Miałem tylko pooglądać a wróciłem z trzema wiadrami kulek plus pół reklamówki kulek do testowania.W sumie to jakbym miał 10 tysięcy złotych to pewnie dałbym radę wydać to w pół godziny.Ogólne wrażenie:3 +.
bartek19985


mialem jechac ale mi sie nie chcialo ;D (2013/03/10 10:43)

Roxola


Byłam, zobaczyłam, spotkałam wielu znajomych i wróciłam z jeszcze większym"smakiem" na wędkarstwo muchowe. Oceniać nie będę, bo to nie pierwsze targiw Zabrzu na których byłam i wiedziałam czego się mogę spodziewać. Gratka głównie dla karpiarzy, którzy znajdą tam z pewnością coś dla siebie.Było też kilka stanowisk dla spinningistów i muszkarzy. (2013/03/10 15:57)

u?ytkownik39933


Miałem tylko pooglądać a wróciłem z trzema wiadrami kulek plus pół reklamówki kulek do testowania.W sumie to jakbym miał 10 tysięcy złotych to pewnie dałbym radę wydać to w pół godziny.Ogólne wrażenie:3 +.



Można wiedzieć co kupiłeś ? Wiesz może czy na stoisku solara były jakieś  promocje na kulki ? (2013/03/10 16:37)

u?ytkownik27096


Też byłem z zamiarem kupna 3 rzeczy ale kupiłem tylko jedną najbardziej zasmuciłem się brakiem MonsterFishinga:( Byłem pierwszy raz i całkiem fajna impreza na pewno będę tam co roku. (2013/03/10 17:08)

u?ytkownik26223


Byłem poraz pierwszy.powiem tak minus tłok i to że wejście za drogie jakby dyszke mniej wołali było by super.z plusów to to że można pomacać sprzęt , porównać na miejscu wiele firm ,powoniać kuleczki proteinowe,pogadać ze znanymi ludźmi z branźy. szkoda że byłem tylko 3h bo mógłbym tam cały dzień spędzić i na pewno bym sie nie nudził.Pojechałem z myślą pooglądania ale cośtam kupić w końcu musiałem. (2013/03/10 17:24)

u?ytkownik39933


Byłem poraz pierwszy.powiem tak minus tłok i to że wejście za drogie jakby dyszke mniej wołali było by super.z plusów to to że można pomacać sprzęt , porównać na miejscu wiele firm ,powoniać kuleczki proteinowe,pogadać ze znanymi ludźmi z branźy. szkoda że byłem tylko 3h bo mógłbym tam cały dzień spędzić i na pewno bym sie nie nudził.Pojechałem z myślą pooglądania ale cośtam kupić w końcu musiałem.



Cześć. Byłeś jarek może na stoisku Charmuszki i Walczaka bo jestem ciekawy jakie mieli promocje na kulki ? Widziałeś się z Januszem :) ? (2013/03/10 17:53)

sonia1piotrek


czesc ja nie bylem ale bardzo chetnie bym pojechal orientuje sie moze ktos kiedy sa nastepne targi i ile kosztuje wstep?

 

(2013/03/10 18:27)

u?ytkownik123896


Coś słabo reklamowane były te targi;-/
Też bym się przejechał...
Po ile bilety były? (2013/03/10 18:45)

u?ytkownik27096


Następne w Zabrzu za rok. Teraz wstęp 30zł kosztował.  (2013/03/10 19:00)

Zionbel


Byłem poraz pierwszy.powiem tak minus tłok i to że wejście za drogie jakby dyszke mniej wołali było by super.z plusów to to że można pomacać sprzęt , porównać na miejscu wiele firm ,powoniać kuleczki proteinowe,pogadać ze znanymi ludźmi z branźy. szkoda że byłem tylko 3h bo mógłbym tam cały dzień spędzić i na pewno bym sie nie nudził.Pojechałem z myślą pooglądania ale cośtam kupić w końcu musiałem.



Cześć. Byłeś jarek może na stoisku Charmuszki i Walczaka bo jestem ciekawy jakie mieli promocje na kulki ? Widziałeś się z Januszem :) ?

Siemasz Piotr.

Ja sie ustawiłem z Januszem i nawet dzień wczesniej z nim rozmawiałem ale w sobote zamuliłem i wkońcu tam nie dotarłem :)

Szkoda ale cóz :)


PS.     S O R R Y     J A N U S Z  :) 

(2013/03/10 19:05)

u?ytkownik26223


Byłem poraz pierwszy.powiem tak minus tłok i to że wejście za drogie jakby dyszke mniej wołali było by super.z plusów to to że można pomacać sprzęt , porównać na miejscu wiele firm ,powoniać kuleczki proteinowe,pogadać ze znanymi ludźmi z branźy. szkoda że byłem tylko 3h bo mógłbym tam cały dzień spędzić i na pewno bym sie nie nudził.Pojechałem z myślą pooglądania ale cośtam kupić w końcu musiałem.



Cześć. Byłeś jarek może na stoisku Charmuszki i Walczaka bo jestem ciekawy jakie mieli promocje na kulki ? Widziałeś się z Januszem :) ?







Tak z Januszem sie widziałem natomiast u Walczaka nie byłem znaczy tylko przechodziłem bo troszke sie nam spieszyło i o 13 trzeba było jechać wiesz com można za 3 h pooglądać tyle co nic .w sumie tylko u nasha  troche postałem, w rockworldzie no  i w bait zone.

ps następne za rok a bilety normalny 30zł dla rencistów 25 złkobiety i dzieci bezpłatniedla uczniów też jakaś zniżka była ale niewiem ile. (2013/03/10 19:16)

gmalin77


Miałem tylko pooglądać a wróciłem z trzema wiadrami kulek plus pół reklamówki kulek do testowania.W sumie to jakbym miał 10 tysięcy złotych to pewnie dałbym radę wydać to w pół godziny.Ogólne wrażenie:3 +.



Można wiedzieć co kupiłeś ? Wiesz może czy na stoisku solara były jakieś  promocje na kulki ?


Kupilem pellet I kulki massive baitsa smierdziele I czosnkowe black widow.Za tydzien sprawdze je nad jeziorem

 

 

(2013/03/10 19:19)

u?ytkownik39933


Cześć. Jak tam Janusz na targach bo słyszałem że byłeś ? (2013/03/11 13:00)

JKarp


CześćParę zabawek sobie dokupiłem :-)Trochę kulek pop-up ( trzy paczki ).Poznałem naszą Olę, Jacka ( spines21 ), Jarka.Niestety nie pytałem się o promocje Solara.Widziałem w końcu produkty Massive, NaturalBait .Wąchałem też jakieś śmierdzidło Nikla - straszny smród bo zapachem tego bym nie nazwał.JK (2013/03/11 13:13)

u?ytkownik39933


CześćParę zabawek sobie dokupiłem :-)Trochę kulek pop-up ( trzy paczki ).Poznałem naszą Olę, Jacka ( spines21 ), Jarka.Niestety nie pytałem się o promocje Solara.Widziałem w końcu produkty Massive, NaturalBait .Wąchałem też jakieś śmierdzidło Nikla - straszny smród bo zapachem tego bym nie nazwał.JK

He, to fajnie :) i co powiesz o Massive  i Natural Bait oczywiście na pierwszy rzut oka i nosa  :) ? (2013/03/11 13:41)

JKarp


CześćMassive jak i kulki Pawła są naprawdę fajne. Dotyczy to również mączek i wszystkich dodatków płynnych.W szczególności Truskawka 4D Pawła bardzo mi się spodobała.JK (2013/03/11 14:05)

u?ytkownik39933


CześćMassive jak i kulki Pawła są naprawdę fajne. Dotyczy to również mączek i wszystkich dodatków płynnych.W szczególności Truskawka 4D Pawła bardzo mi się spodobała.JK

Szkoda tylko , jak dla mnie że nie ma szesnastek z NB :( (2013/03/11 15:20)

JKarp


CześćAno wielkie te 4D :-((A co gorsze zestrugać nie idzie.JK (2013/03/11 15:36)

u?ytkownik39933


CześćAno wielkie te 4D :-((A co gorsze zestrugać nie idzie.JK
No w tym przypadku mijało by się to z celem :) ale miałem  akurat na myśli  "zanętóweki " , żeby miał szesnastki to by było fajnie ,podejrzewam że już bym dawno nęcił natural bait. Zanim zabiorę się za robienie kulek to  chyba dokupię na wiosenne nęcenie do solara te fantazy baits , jak czytam opinie tego squida :) to chyba się zdecyduje na testy (2013/03/11 17:55)

JKarp


CześćA dlaczego muszą być 16 mm?FB - oczywiście też byłem :-)))No o Extreme Squid którego normalnie nam zabrakło nie wspomnę ...i nie dlatego bynajmniej, że było go mało czy coś takiego :-).JK (2013/03/11 19:12)

u?ytkownik120039


Widzę że generalnie pozytyw! :)Szkoda że mnie nie było, ale cóż wybrałem Poznań... Po szybkim rzucie oka firm mniej ale udało mi się uniknąć tłoku, gdyż byłem w "dzień branżowy"... W sumie wrażenie zrobił na mnie Nash swoim Ball Maker'em, który w Zabrzu również prezentował,  już nie mogę się doczekać... Udało mi się również zamienić kilka słów z przedstawicielami Daiwy na Europę... głównie na temat serwisu... Zadałem krótkie pytanie: dlaczego Daiwa Niemcy po jednym telefonie wysyła mi w ciągu dnia kabłąk i rolkę, a w Polsce czekam już czwarty tydzień na jakikolwiek news?! Mina "naszych" bezcenna ;)  (2013/03/11 21:16)

u?ytkownik39933


CześćA dlaczego muszą być 16 mm?FB - oczywiście też byłem :-)))No o Extreme Squid którego normalnie nam zabrakło nie wspomnę ...i nie dlatego bynajmniej, że było go mało czy coś takiego :-).JK

Bo wiosną rzadko nęcę kulkami większymi niż 16mm.
(2013/03/11 23:48)

u?ytkownik39933


moje zakupy :)



Daj znać jak się sprawdzą, no i  fajne wiaderka się pewnie potem przydadzą :) . Co to za kręcioły , okumy power linery , dobrze widzę :) ? (2013/03/11 23:53)

gmalin77


moje zakupy :)



Daj znać jak się sprawdzą, no i  fajne wiaderka się pewnie potem przydadzą :) . Co to za kręcioły , okumy power linery , dobrze widzę :) ?

to są Abu Garcia cardinal Fr 105.Teraz zmieniłem wbrew opiniom na jaxon pro surf 700-na razie nie narzekam. (2013/03/12 06:16)