Targi wędkaskie Wrocław

/ 7 odpowiedzi
He właśnie wróciłem- na szczęście nie wchodziłem. Bilet 15ZŁ.
Przy kasie akurat wychodziło 3 Panów(wędkarzy). Po prostu wściekli - jedno stoisko tylko otwarte- PORAŻKA - ŻART - strata czasu.Żenada.
Panowie zażądali zwrotu pieniędzy za bilety. I Powiedzieli mi tylko tyle cytuje" Trzy razem więcej jest sprzętu wędkarskiego w sklepie Krokodyl na.ul Tęczowej niż na całych targach w Wieeelkiej Hali Ludowej".
maniek60

Skoro nie byleś kolego to co możesz wiedzieć ,co było.Po za tym to nie były targi . (2010/03/28 18:54)

jacolan

grzechu ma racje ja byłem i totalny nie wypał te targi. I to były targi! (2010/03/29 09:31)

marekrav

Lipa, kaszana, badziewie ! ! !  Ja nastawiłem sie na poważną impreze a tu nic
Grzeechu1 ma racje więcej sprzęptu jest w Krokodylu, i pewnie w jeszcze kilku innych wrocławskich sklepach niz było na tych pseudo-targach !!! (2010/03/29 10:49)

klepa87

hehe to dobrze ze nie pojechalam a planowalem z kolega ten wejazd od tygodniana na ,,targi" a ze kawalek  drogi mam to pewnie bylbym bardzo zdenerwowany gdybym to zobaczyl!!! (2010/03/29 12:56)

marekrav

WITAM !
    A MÓJ WĄTEK "TARGI WEDKARSKIE 2010" ZOSTAŁ ZABLOKOWANY ! ! !
PEWNIE DLATEGO ŻE NIEBYŁO NA NIM ANI JEDNEJ POZYTYWNEJ OPONI NA TEMAT WROCŁAWSKIEJ IMPREZY. WYPOWIEDZI NA TEMAT POZOSTAŁYCH TEŻ BYŁY NIENAJLEPSZE ! ! !
    ŻYJEMY W KRAJU CENZURY??? PRZECIEŻ KAŻDY MA PRAWO MÓWIĆ CO MYŚLI I WYRAŻAĆ ZDANIE NA TEMAT ORGANIZOWANYCH IMPREZ ! ! ! NEGATYWNE OPONIE PRZECIEŻ NIEWZIEŁY SIĘ "Z POWIETRZA". KTOŚ BYŁ NA TYCH TARGACH, KTOŚ WIDZIAŁ CO SIĘ DZIEJE I KTOŚ POPROPSTU WYRAZIŁ SWOJE ZDANIE, A ŻE BYŁY TO OPINIE NIENAJLEPSZE TO PEWNIE PANOWIE ORGANIZATORZY I SPONSORZY POSTANOWILI KOGOŚ TAKIEGO UCISZYĆ

NIESTEY ALE JEST TO BARDZO SMUTNE !!!

POZDRAWIAM!

(2010/03/30 12:05)

maniek60

Wcale sie nie dziwie administratorowi ,w wypowiedziach same przekłamania i konfabulacje ,ktoś coś tam słyszał ,pewnie od niemowy  ;).Nikt nie zamieścił żadnej fotki nie ma recki ,w żadnym przekazie od organizatora nie ma wspominanego słowa że to targi ,ale jeden co nawet nie był napisał targi i reszta to łykneła jak młody pelikan i reszta to powtarza.Jesli chcecie poczytac i fotki pooglądać to zapraszam  http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?p=156692#156692 (2010/03/31 20:15)

marekrav

Naprawde przepraszam kolego manie60, ale dla mnie impreza ta to klapa i tyle Była to moja pierwsza impreza tego typu jaką zaliczyłem i naprawde bardzo sie zawiodłem, i tyle Takie są moje odczucia Mamnadzieje że nastepne imprezy/targi wędkarskie bedę wspominał lepiej ! ! !
POZDRAWIAM ! ! !

(2010/03/31 20:56)